Tatran Chodov – Spartak Klenčí 1:1 (1:0) na PK 6:7
Do zápasu vstoupil lépe domácí Tatran, který si vytvořil mírný tlak, z něhož pramenily i šance. Nejprve se po centru P. Holara ve 3. minutě dostal do šance Pfeifer, hlavičkoval však mimo. O tři minuty později se po přihrávce od Chmelíka dostal do velké šance P. Holar, avšak nebyl úspěšný. Největší šanci ale spálil Kuboušek v 10. minutě.

Hosté vystrašili Staviarského v brance pouze ostrým centrem M. Čipery. Ve 22. minutě po kombinaci Martinů Lorenze a Holara se do šance dostával Pfeifer, ale klenečský gólman Sokol vyběhl včas. Po půlhodině hry se domácí radovali ze zaslouženého vedení, když se po závaru a několika střelách před brankou soupeře nejlépe orientoval Pfeifer a protrhl střeleckou smůlu – 1:0.

Ve 36. minutě se po levé straně dostal ke střele domácí Pavel a Houdek musel střelu vykopávat z brankové čáry. Do poločasu se ještě Pfeifer dostal k ohrožení branky Klenčí, ale Sokol jeho přímý kop vyrazil.

Ve druhé půli Klenčí vrhlo do zápasu veterány Housara a poté Hojdu, kteří byli hlavními strůjci klenečského tlaku, z něhož vyplynulo vyrovnání. Hned v úvodu se prezentoval nepříjemnou střelou klenečský Hromník, kterou Staviarský vyrazil na roh. Dva ostré rohy rozehrál Houdek a brankář domácích je musel boxovat. Na druhé straně kombinovali domácí, ale P. Holarovi střela nesedla. V 65. minutě musel Sokol v brance hostů vyrážet tvrdou střelu Kubouška na roh. V 70. minutě se do hry na straně Klenčí zapojil nestárnoucí Hojda, který na sebe vázal hráče Tatranu a neodpustil si některé technické kousky. Klenčí se tlačilo před Staviarského v touze vyrovna a dočkalo se v 79. minutě, kdy Hojda nacentroval z levé strany a před brankou byl nejpohotovější Michal Čipera – 1:1.

Stejným výsledkem utkání skončilo. V penaltovém rozstřelu nejprve uspěl domácí P Holar, za Klenčí vyrovnal Psutka. Ve druhé sérii Pfeifer s T. Hromníkem proměnili. Ve třetí serii zkušený Chmelík proměnil, ale mladík Janek mířil vedle levé tyče. Ve čtvrté sérii uspěli Kuboušek i Smazal. V páté sérii orazítkoval domácí Míra Holar tyč, zatímco Jan Čech za Klenčí proměnil. V šesté sérii neunesl tíhu okamžiku nejmladší z Holarů a přestřelil branku Klenčí, zatímco diváky vyvolávaný Hojda stylem ´pocem kam jdeš´ proměnil a Klenčí bralo plusový bod.

Ohlasy po utkání

Trenér Libor Měsíček, Tatran Chodov: „V úvodu jsme měli tři šance, které jsme bohužel neproměnili. Ale byli jsme herně lepší a po zásluze jsme se pak ujali vedení 1:0. O přestávce jsem mužstvo upozorňoval, že Klenčí využije služeb dvou velezkušených hráčů Housara a Hojdy, což se také stalo. S nimi na hřiště přišla kvalita a Klenčí vyrovnalo. Penalty jsou už o štěstí, které jsme neměli. Možná, že se na nás projevila menší zkušenost."
Trenér Miroslav Pajma, Spartak Klenčí: „Dlouho jsme s Chodovem nehráli, dnes jsme se po letech dočkali. Dá se říci, že jsme do zápasu šli bez tréninku, protože máme hráče ´ve světě´a málo trénujeme. V prvním poločase to bylo vidět. Šance jsme Chodovu nabídli sami, my měli jednu po centru Janka, kdy šla střela kousek vedle. Ve druhém poločase jsme zlepšili přihrávky, dostávali jsme se před bránu, měli jsme nebezpečné střely a myslím si, že jsme po zásluze vyrovnali. Poslal jsem na hřiště zkušené Hojdu, aby podržel míč a Housara, kteří v pátek odehráli utkání za staré pány a měli toho dost. Je to super, že nám zase pomohli. Penalty jsou loterie, vyhráli jsme je po dlouhé době, v minulé sezoně se nám to nepovedlo ani jednou. Chyběli nám Pavel Sokol, Tomáš Čipera a Vojta Mifek, který je v jednání se Kdyní. Když se hostování uskuteční, tak by za něj měla přijít hráčská náhrada."

Tatran Chodov A: Staviarský – Smazal, Kuboušek, Mir. Holar, Chmelík, Mar. Holar, M. Lorenz (67. D. Lorenz), P. Holar, Pfeifer, Pavel (80. D. Kobes), Auervek (76. L. Holar). Trenér: Libor Měsíček.
Spartak Klenčí A: J. Sokol – Osvald, Psutka, Řezníček (56. Housar), J. Čech, Janek (71. Hojda), Ledvina, T. Hromník, Houdek (80. J. Sokol), V. Čech, M. Čipera. Trenér: Miroslav Pajma.
ŽK: 3:2. HR: Fillinger – Jílek, Kanta. DS: Harmady. Diváků: 100. ⋌(poj)