FK Tachov – Čáslav 4:2 (2:2)

Tachovští začali zápas náporem a v 10. minutě šli zásluhou Dvořáka do vedení. Dlouho se ale neradovali. Po pěti minutách vyrovnal před Houdkem osamocený Bilinkiewicz, který až napotřetí po dvou zásazích gólmana poslal míč do sítě. Čáslav byla v dalších minutách lepším týmem a často s úspěchem testovala propustnost domácí obrany. Narážela však na vynikajícího Houdka, který podržel svůj tým hlavně při dvou šancích Bilinkiewicze. Úspěšný byl i při dalších akcích soupeře.

Ve 33. minutě ale rozjásal domácí příznivce Hrdlička, jeho technická střela zapadla do sítě – 2:1. Od této chvíle vládli domácí, Dvořáka v další šanci ale vychytal Stehno. Neuspěli ani Matas, Knakal a po akci Hrdličky střílel nad branku Hudec. Před odchodem do šaten pak tachovská obrana nechala vyrovnat Mlynku.
Po přestávce střílel čáslavský Kučera těsně vedle a pak už to byl Tachov, který stál víc o vítězství. Ale měl i štěstí. Šanci Pokrovského zlikvidoval Houdek a neuspěl ani Mlynka. Rozhodnutí přišlo v 87. minutě, kdy po závaru dostal míč za záda hostujícího gólmana Knakal – 3:2. V hektickém závěru byl v nastaveném čase v pokutovém území hostů ještě podražen Folejtar a Hudec pokutový kop s přehledem proměnil. Domácí vydřeli tři body.

Branky: 10. Dvořák, 36. Hrdlička, 87. Knakal, 90+2. Hudec (PK) – 16. Bilinkiewicz, 45. Mlynka. Rozhodčí: Ulrich – Severýn, Trska. ŽK: 3:1. Diváci: 313.

Tachov: Houdek – Ruda, Matas, Šácha, Knakal, Habart (26. Kubek, 57. M. Šácha), Kravar, Hrdlička (80. Stružka), Hudec, Dvořák, Folejtar. Trenér: Purkart.