Osvračín – Hlohová 1:2
Rozlosování přisoudilo Hlohové pro první zápas klání domácí Osvračín. Jeho hráči sice měli více ze hry a první poločas zaslouženě vyhráli, Hlohovští ale dokázali trestat chyby a dvakrát z protiútoků skórovali. Hned na úvod turnaje tak byli diváci svědky překvapivého výsledku.

Koloveč B – Tempo Staňkov 7:0
Do druhého zápasu nastoupil Koloveč B proti staňkovským hokejistům. Kolovečtí pod taktovkou hrajícího trenéra Jindřicha Bittengla nenechali nic náhodě a na úvod si zastříleli. Konečné skóre se zastavilo na výsledku 7:0.

Osvračín – Tempo Staňkov 6:1
Chuť po úvodní šokující prohře si Osvračín spravil na hokejistech. Šel rychle do vedení, Staňkov však dokázal ihned vyrovnat. Zbytek zápasu však měli ve své režii domácí a i nakonec uštědřili Tempu debakl.

Hlohová – Koloveč B 0:5
Hlohová, překvapivý vítěz z prvního zápasu, si chtěla došlápnout na dalšího favorita turnaje, to se ale nepovedlo. Kolovečská rezerva posílená o některé hráče A – týmu si s celkem ze IV. třídy okresního přeboru snadno poradila a rozstřílela jej 5:0.

Koloveč B – Osvračín 1:2
Opravdový šlágr nabídl souboj mezi doposud suverénním Kolovčem a Osvračínem. Pořádající tým vletěl do utkání po hlavě a podařilo se mu po brankách Janky a navrátilce z Kolovče Bukovského utéct do dvoubrankového vedení. Ve druhém poločase dokázal Koloveč jen snížit a tři body tak zůstaly Osvračínu.

Tímto výsledkem se zajímavě zamotala tabulka, když oba týmy z tohoto duelu měly na svém kontě po šesti bodech.

Tempo Staňkov – Hlohová 2:3
Protože v tabulce o vítězích rozhodovaly vzájemné zápasy, neměli Hlohovští kvůli špatnému skóre téměř žádnou šanci turnaj celkově vyhrát. Jejich prohra nebo remíza však mohly Osvračín katapultovat na konečné první místo, jelikož měl lepší výsledek z duelu s Kolovčem. Průběh utkání tomuto scénáři dlouho napovídal. ´Tempaři´ šli totiž dvakrát do vedení. Hlohová však dokázala těsně v závěru zvrátit vítězství na svou stranu, a připsat si tak do tabulky další tři body.

Hned tři týmy tak měly na kontě šest bodů. Kvůli lepšímu skóre, které nakonec rozhodlo o konečném pořadí, se z celkového vítězství na Memoriálu Ladislava Nauše radovali hráči Kolovče B. Druhé místo obsadil domácí Osvračín, třetí skončila Hlohová a čtvrté Tempo Staňkov. Nejlepším střelcem se stal Tomáš Homolka z Kolovče. ⋌T. Muchna