Oba týmy hodlají v utkání náročnému publiku představit letní posily. V dresu účastníka Ligy mistrů by neměli chybět osmnáctiletý záložník Martin Chrien z Banské Bystrice, Jan Chramosta z Mladé Boleslavi a reprezentační záložník Ondřej Vaněk, který do Plzně přichází z tureckého Kayserisporu. Dorazit mají mimo jiné také navrátilec z Bundesligy František Rajtolar či ikona fotbalové Plzně Pavel Horváth, pro něhož bude příští sezona zřejmě poslední. Chybět naopak budou reprezentanti Limberský, Tecl, Petržela, Kolář a spol., pro které příprava v tréninkovém areálu v plzeňské Luční ulici začíná kvůli nedávným reprezentačním povinnostem až o dva dny později.

Pro Domažlice skončila sezona v České fotbalové lize teprve před týdnem, ale už nějaký čas se intenzivně pracuje na obměně kádru. O návratu kanonýra Petra Došlého z druholigového Baníku Sokolov se zatím spekuluje, ale Jiskra hodlá v Postřekově vyzkoušet ofenzivního záložníka Holého vracejícího se po letech z Anglie, záložníka Tomáše Vnuka z Příbrami, útočníka Olega Duchniče z druholigového Mostu, z Karlových Varů má přijít Miroslav Špírek. Vedení Jiskry ve středu večer jednalo v Plzni o dalších posilách. Blízko dohody je příchod gólmana juniorky Viktorie Jana Švihoříka, zájem je o návrat stopera Ondřeje Chocholouška a Adama Čiháka, který hrál v Rokycanech.

„Publikum v Postřekově je náročné, ale fotbalu rozumí, a proto věřím, že si zápas Viktorie s Jiskrou užije. Bude to dobrá reklama na fotbal. Diváci se mohou těšit na Pavla Horvátha, ale i na nové tváře v obou týmech," zve prezident Jiskry Jaroslav Ticháček veřejnost do Postřekova.

Tamní klub ve stejný den čeká od 17:00 hodin barážová odveta s Chodským Újezdem, přesto se dopoledne čeká velká návštěva. Ostatně, který z tuzemských klubů může říci, že mu předzápas dělal účastník Ligy mistrů, nebo bráno pohárovou optikou dva z osmi nejlepších týmů u nás?