Dioss Nýřany – J. Domažlice B 1:3 (1:0)
Za dusného počasí se domácí snažili hned od začátku hrát na rychlé brejky po nákopech na rychlé útočníky. Hostům chvilku trvalo, než si jejich hra sedla, protože opět nastoupili v promíchané sestavě. První skvělý zákrok musel brankář Jiskry vytáhnout, když se na něj řítil osamocený domácí útočník, ale Krhoun šanci zmařil výběhem na velké vápno. Po chvilce se situace opakovala, ale domácí se už tentokrát k zakončení nedostali. Pak se rozehráli hosté, ale skóre se kvůli nepřesnému zakončení neměnilo, a to ani po střelách Štěpána či Šmejkala. Při jednom z dlouhých brejkových nákopů a mírném zaváhání se přece jen prosadil domácí útočník Cink z dorážky po rychlé rozehrávce. Ještě do poločasu měla ´Benfika´ několik šancí na vyrovnání, hlavně při jednom z rohů, kdy přízemní střela proletěla před brankou domácích.

Po přestávce se hra změnila. Hosté se nastěhovali na domácí polovinu hřiště a zaslouženě se dočkali vyrovnání, když v souboji v malém vápně dotlačil míč do branky Šmejkal – 1:1. Domácím se nedařilo zdržovat déle na polovině hostí, a tak občasný útok končil na dobře hrající stoperské dvojici Jiskry nebo v rukavicích Krhouna. Hosté přidali na důrazu a při dalším závaru přidali zásluhou výtečně hrajícího Kubra branku na 1:2. Poté už se dění odehrávalo většinou na polovině Nýřan a domácí se do zakončení dostali pouze sporadicky. ´Benfika´ ke konci přidala ještě Waldmannem jednu branku na 1:3 a o chvilku později dobře a citlivě pískající rozhodčí duel ukončil.

V sobotu 9. srpna míří rezerva Jiskry Domažlice k prvnímu mistrovskému utkání do Plzně na Rapid, kde od 10:30 hodin zahajuje nový soutěžní ročník.

Jiskra Domažlice B: Krhoun – Korelus, Pavlíček, Šmejkal, Kubr, Šimůnek, Buršík, Waldmann, Vízner, Hošek, Štěpán, Bláha, Šmirkl, Kalný. ⋌(gas)