FC Dynamo HT B – ZD Meclov 3:4 (1:3)
Hosté sice dorazili bez Obdržálka, který míří na půlroční hostování do Domažlic, kvůli práci nemohl Pačesný, zato však nechyběl meclovský ´Messi´ Vorel. A právě on byl ústřední postavou hostů. Už v 8. minutě se k němu odrazil míč po střele Němce a kanonýr vyzdvižený na jaře z depozita skóroval poprvé – 0:1. Po devatenácti minutách to bylo po povedené kombinaci Vorla se zakončujícím Němcem 0:2, a po půlhodině si tito hráči spolupráci zopakovali, ale v opačném gardu. Asistoval Němec a skóroval Vorel – 0:3. O čtyři minuty později se gólové radosti dočkal i výrazně omlazený celek domácích, po rohovém kopu hlavou korigoval jeden z těch zkušenějších v týmu, Komárek – 1:3.

Ve druhé půli se do hry dostali i hráči z obou laviček. Jistotou pro domácího kouče Václava Kopejtka je zkušený útočník Mathauser, který hlavou usměrnil za záda Dolejše centr ze strany – 2:3. V dalších minutách měli hosté většinou po chybách v domácí rozehře ještě několik šancí, ale skórovat už dokázal pouze Vorel v 70. minutě, kdy zkompletoval hattrick. Poté přišli na řadu domácí, kteří několikrát ohrozili Dolejše v bráně Meclova, ale zakončovali nepřesně. Na konečných 3:4 uzavřela v 82. minutě z otočky po parádičce při zpracování míče domácí legenda František Ludvík, který na poslední minuty vystřídal Mathausera. V samotném závěru zápasu Vorel sice ´vykoupal´ domácího gólmana Cihláře, ale v tisíciprocentní šanci trefil pouze tyč prázdné brány.

FC Dynamo H. Týn B: Cihlář – Tauber, Tarhai, Komárek, Šperl – Bouda, Bočan, Konopík, Vavřička – Mathauser, Derek. Střídali: Ludvík, Babka, Havlíček,
ZD Meclov: Jos. Dolejš – J. Vogeltanz, P. Vogeltanz, Malík, M. Beran – Beňušík, Jan Dolejš, J. Beran, Vasák – Němec, Vorel. Střídali: Lorenc, Škarda.