Trenér Stanislav Purkart, Jiskra Domažlice: „První půle měla z naší strany určitou kvalitu. Samozřejmě nám v průběhu poločasu docházely síly, protože už netrénujeme a sešli jsme se v době dovolené. Je to i o souhře, měli jsme plno nových hráčů, kteří se viděli poprvé a hned nastoupili do zápasu s těžkým soupeřem. Ale diváci přišli, fandili a užili si. Co se týče nových hráčů, ti, kteří se dnes ukázali, se neztratili. Pozveme je do přípravy a po čtrnácti dnech se uvidí. Potřebujeme ještě útočníka, protože Duchničovi manažer sehnal Německo. Uvidíme, co Dvořák."

Trenér Dušan Uhrin ml., Viktoria Plzeň: „Atmosféra byla parádní, lidi viděli plno gólů. Těším se, že nás navštíví na našem stadionu. Samotný zápas bych nerad hodnotil, máme za sebou čtyři dny náročného tréninku, dnes jsme si trochu ulevili. Navíc my jsme na začátku sezony, kdežto soupeř na konci. S kádrem jsem spokojen, o další posily už neusilujeme. Jsem rád, že máme prostřednictvím Jiskry ve třetí lize záložní mužstvo, kde hrají i hráči s perspektivou. Rád bych se na ně do Domažlic přijel podívat, ale uvidíme, náš program je hodně náročný a času moc nebude. Chceme hrát co nejdéle poháry a v lize atakovat první příčku."

Prezident Jaroslav Ticháček, Jiskra Domažlice: „Postřekov je fotbalová obec, chtěli jsme sem přilákat diváky na zápas účastníka Ligy mistrů, což se povedlo. Kulisa byla výborná. Viktoria si udělala dobrou reklamu, předvedla výborný výkon, my jsme jí v první půli zdatně sekundovali. Výsledek není podstatný, hlavní byly góly a možnost sáhnout si na hráče, jako jsou Horváth, Hubník či Rajtoral. Oba týmy představily i nové tváře. Za nás osvědčili kvalitu Hamerník, Vnuk i Špírek, také Domabyl a Hradecký odehráli svoje. Čihák začal trochu nešťastně, ale pak se také rozehrál. Dokázali, že máme na čem stavět. Nepředstavili jsme ještě všechny nové hráče, protože jsou dovolené. Ještě sháníme útočníka, jednáme se dvěma hráči, jedním z nich je Černý z Viktorie. S tímto klubem jednáme i o Chocholouškovi do obrany. Ondra už za nás dříve hrál, ale je na testech v Mostu."