Koloveč – Černice 9:2
Černice šly na půdě mistra do vedení, pak začali úřadovat Došek s Pavlíkem. „První gól hostů nám prospěl, po půli se hrálo už na jednu branku. Hostující brankář ještě pár šancí pochytal," komentoval suverénní výhru úřadujícího místra sekretář Kolovče Pavel Kruml.
Poločas: 4:2. Branky: 17. , 33. a 57. Pavlík, 20., 31., 53. a 80. T. Došek, 60. vlastní, 83. Duchoň – 13. Vlk, 40. Nohava. Nejlepší hráči: T. Došek – Daněk. Rozhodčí: Šiška. ŽK: 0:1. Diváci: 340.
Koloveč: P. Fillinger – L. Došek, Milota, Lucák, Baxa, Černohorský, F. Šlajs (78. T. Šlajs), T. Došek, M. Fillinger, Pavlík (82. Duchoň), Kadlec. Trenér: Hirschl.
Černice: Daněk – Mur, Nádraský, Křen, Nohava, Laibl (60. Muller), Vlček, Šlajs, Bystřický, Vlk (80. Chvojka), Mastný (46. Mojseňuk). Trenér: Daněk starší.

H. Týn – Vejprnice 2:0
Dynamo vlétlo do sezony jako uragán, zdolalo i loňského vicemistra. „V prvním poločase byli hosté lepší. Nastřelili tyč, dvakrát nás podržel brankář Novák," glosoval výsledek člen výboru domácího klubu Emil Hofman.
Poločas: 0:0. Branky: 59. T. Šindelář, 84. R. Šindelář. Nejlepší hráči: R. Šindelář – Havránek. Rozhodčí: Lhoták. ŽK: 1:3. Diváci: 200.
H. Týn: J. Novák – Tarhaj, D. Novák, Foist (90. Konopík), Čedík, T. Šindelář (89. Mathauser), Kordule, Doležal, Adamka, R. Šindelář, Staroba. Hrající trenér: Staroba.
Vejprnice: Hinterholzinger – Havránek, Rada, Milota, Hora (88. Heindl), Lhotka, Boukal, Kristl (66. Kuhajda), Černý, Puhlovský, Paul. Trenér: Dejmek.

Holýšov – Dynamo ZČE 0:0 na PK 3:5
Bojovný Holýšov obral exdivizní celek o bod. „Hosté chtěli vyhrát, ale větší gólovky si vytvořil domácí tým. Tyr hned v úvodu šel sám na brankáře, v závěru spálil tutovku Vrba," zhodnotil zápas sekretář Holýšova Petr Třeštík.
PK: 3:5. Nejlepší hráči: Brych – Míka. Rozhodčí: Petržílka. ŽK: 2:4. Diváci: 210.
Holýšov: Brych – Tyr (86. Vítek), Šimka, Trhlík, Dostálík, Šobr (87. Kubina), Majlát, Valachovič, Staněk (74. Hamerník), Kraus (60. Vrba), Lukáš. Hrající trenér: Míčka.
Dynamo: Míka – Světlík, Papáček, Vít, Bednář, Škarda (46. Peterka), Vohrna (73. Beránek), Chocholatý, Meszáros (46. Šulc), Lisý. Trenér: Kural.

Předehráno:
Domažlice B – Bolevec 2:0 (Branky: Javorský, Lešek)

Horažďovice – Rapid 0:3
Zkušený Faist sestřelil dvěma trefami Horažďovice. „Hned v úvodu jsme inkasovali zbytečný gól po rohu. Pár šancí jsme si vypracovali, ale v zakončení se nám nevedlo. Mladý mančaft si teprve sedá," konstatoval vedoucí mužstva Horažďovic Richard Srb.
Poločas: 0:1. Branky: 10. a 50. Faist, 64. Žák. Nejlepší hráči: Kotrba – Faist. Rozhodčí: Havránek. ŽK: 3:4. Diváci: 200.
Horažďovice: Janda – Šedivý M. Greger. T. Greger, Janouškovec (16. Jan Sova), Šafanda, Vachuška, Melka, Kotrba (78. Jiří Sova), Vrzal, Zdichynec (45. Stulík). Trenér: Boř.
Rapid: Matějka – Faist (83. Ulbrik), Buček, Nový, Morávek, Čupalka (64. Polášek), Harmády, Žák (82. Častoral), Šimsa, Brabec, Pubrle (68. Hucl). Trenér: Mysliveček.

Rozvadov – Rokycany B 5:0
Rozvadov deklasoval Rokycany, hosté si odváží „búra". „Jednoznačný duel, další šance jsme zahodili. Výsledek mohl být i vyšší, hosté si však několik šancí také vypracovali," řekl předseda TJ Rozvadov Jan Cibulka.
Poločas: 2:0, Branky: 10. a 17. Viterna, 38. Mráček, 56. a 75. Janoušek. Nejlepší hráči: Viterna – Tobrman. Rozhodčí: Červený. Bez karet. Diváci: 120.
Rozvadov: Žipaj – L. Viterna, Kabourek, Bronec, Kobza, Malý, Janoušek, Žemlička, Mráček, Čížek. Střídali: Karban, Jedlička. Hrající trenér: Bronec.
Rokycany B: Wohlmuth – Sefzig, Jiří Kořínek, Trnka, Burket, Křikava, Tobrman, Kroc, Jakub Kořínek, Dobiáš, Mašek. Střídali: Škarda, Král, Like, Huňáček.Trenér: Hudeček.

Zruč – Chotíkov 1:1 na PK 2:4
Zruč ukořistila první bod v soutěži. „Prvních dvacet minut byli lepší hosté, poté se hra srovnala," pronesl kouč nováčka ze Zruče Ondřej Král.
PK: 2:4. Poločas: 1:1. Branky: 19. Eisenhammer – 6. Šebek. Nejlepší hráči: Hucl – D. Míka. Rozhodčí: Kračmer. ŽK: 5:3. Diváci: 250.
Zruč: Klik – Korelus, Král, Nosek (75. Jelínek), Polák, Karpíšek, Hucl, Lauko (65. Pokladník), Eisenhammer, Mašek, Hulina (86. Trnka). Trenér: Král.
Chotíkov: Bejdák – Šváb, Fikar, Mašek, Šádek (68. M. Míka), Feiferlík, Vacek, Šlajs, Hartl, Šebek (81. Herák), D. Míka. Trenér: Urbánek.

H. Bříza – Přeštice 2:4
Přeštice prožívají famózní start do sezony. „Z prvního útoku dali gól. Za stavu 0:1 šel Michal Chocholatý sám na brankáře. Nedal a brzy jsme dostali druhý zásah," prohlásil sekretář Horní Břízy Stanislav Kapr.
Poločas: 0:3. Branky: 56. Mornštajn, 72. Paukner – 3. a 44. P. Bešta, 28. Gruszka, 63. Tušek. Nejlepší hráči: Paukner – P. Bešta. Rozhodčí: Lego. ŽK: 2:2- Diváci: 100.
H. Bříza: Liška – Šimice, Sedlecký, V. Zavadil (64. Pöschl), M. Zavadil, Paukner, M. Chocholatý, Frána (58. Landa), Sluka (78. Šimandl), Příhoda, Mornštajn. Trenér: Michálek.
Přeštice: Kašpar – Uzlík (66. Kováč), Gruszka, Bouc, Zdeněk, Gerstner (88. Lecjaks), Duchek, Turek, M. Bešta, Tušek (80. Míšek), P. Bešta (83. Mrázek). Trenér: Kraus.

16. Nepomuk⋌ 2 0 0 0 2 1:4 0

Výsledky I.A třídy: Senco B – Sokol Pačejov 4:0 (Krysl 2, Pavlíček, Vaigl), Start Luby – FK Staňkov 3:1 (Koželuh 2, Kazmirčík – Blacký), Slavoj Žihle – FK Nepomuk 2:0 (Otcovský, Pytka), Sokol Lhota – Slavoj Stod 5:3 (Kotrnoch 2, M. Krížek, D. Křížek, Strejček – Snášel 2, Tlustý), DIOSS Nýřany – FK Svéradice 2:2 (PK: 3:5, Folk, Rosol – Beránek, Kába), TJ Chodský Újezd – Slavoj Chodová Planá 3:1 (Kurčík, Pešta, Pikl – Ovčačík), TJ Žichovice – Okula Nýrsko 1:0 (Frýzek), Sokol Křimice – Slavoj Mýto 1:1 (PK: 4:5, Kovačič – Veverka).