Holýšov – Rokycany 2:5 (2:2)
Tomáš Bozděch, jedna z možných posil Holýšova, se dral do šance ve 4. minutě, ale na dlouhý centr těsně nedosáhl. Brzy se divákům předvedl i Lukáš Frei, když mimo branku vytlačil Feiferlíkovu střelu do šibenice. Ve 14. minutě hostující štírek trefil tyč Freiovy brány. Poprvé se skóre měnilo po dvaceti minutách hry, když se po centru v malém vápně uvolnil Spěváček a střelou pod břevno poslal svůj tým do vedení – 0:1. Holýšovu stačily na odpověď tři minuty. Šimka napřáhl a technickou střelou z dvaceti metrů potěšil domácí příznivce – 1:1.

Za pět minut se hosté znovu ujali vedení. Domácí chybovali na polovině, Feiferlík po straně prošel až do vápna a prostřelil Freie – 1:2. Pět minut před přestávkou Bozděch přihrál Steinbachovi a náhradní brankář milimetrovým centrem našel na malém vápně Vítka, který hlavou vyrovnal – 2:2.

Ve druhém poločasu už se trefovali pouze hosté. V 53. minutě z přímého kopu zakroutil míč přesně k tyči Spěváček – 2:3. Po hodině hry domácí obránci jenom přihlíželi útoku hostů, Frei sice první střelu nohou ještě vyrazil, ale dorážku Bendla už mít nemohl – 2:4. V 76. minutě po pohledné akci hostů lobem přes vybíhajícího brankáře zkompletoval Spěváček hattrick – 2:5.

Domácí měli příležitosti na korekturu výsledku, ale nevyužili jich. Za stavu 2:3 Trhlík neproměnil penaltu za faul na Krause, později byl ve slibné pozici i Multrus, ale rokycanského brankáře Vojáčka nepřekonal. Stejně si vedl i Vítek pět minut před koncem.

Holýšov: Frei – Zelený, Panuška, Trhlík, Šimka – Kundrata, Kraus, Multrus, Bozděch – Mučka – Vítek.
Rokycany: Vojáček – Zajíček, Hlavsa, Havlíček, Černý M. – Spěváček, Kořínek, Kroc, Janout – Feiferlík, Černý P.
HR: Mudra – Šálková, Rada.⋌(zav)