FC Chomutov – Jiskra Domažlice 0:5 (0:3)
Hned v 5. minutě zapomněla obrana Domažlic na domácí Pikla a Koptu, avšak Ticháček oba výbornými zákroky vychytal. Hosté se do 20. minuty hledali, poté ale začali postupně přebírat iniciativu. Už o čtyři minuty později šli do vedení. Mužík housličkami obehrál bránícího Kwameho, křižnou přihrávkou ze strany vybídl Došlého, který se prodral přes bránícího Zahradníka do šestnáctky a střelou z jedenácti metrů překonal brankáře a spotovního manažera FC Chomutov Zaťka – 0:1.

Jiskra byla na koni. Brzy poté Leitl dostal balon od Tafata, potáhl jej po levé straně a vybídl Hrdličku na malém vápně ke skórování, jenomže střele útočníka půjčeného z Viktorie Plzeň chyběla větší razance. Po půlhodině hry nepotrestal chybu domácích Hrubý. Ve 40. minutě po výkopu brankáře vstřelil Došlý gól, ale nebyl mu uznán pro ofsajd. Vzápětí ale Došlý po levé straně zatáhl míč, odcentroval přes bránícího Zahradníka na roh malého vápna, kde Tafat odclonil tělem bránícího Hyneše, Leitl skluzem vrátil balon na nabíhajícího Mužíka, který z osmi metrů zamířil přesně k tyči – 0:2. Ve 45. minutě završil poločasové skóre Tafat, který u tyče dorazil balon po rohovém kopu Mužíka a hlavičce Tůmy – 0:3.

Druhý poločas začal tak, jak skončil druhý. Ve 47. minutě se Jiskra bránila odkopem, domácí stoper chyboval v souboji s Tafatem, ten vysunul na straně Došlého, který nacentroval do šestnáctky na volného Leitla, jehož střela z deseti metrů skončila za zády gólmana Chomutova – 0:4. V 66. minutě Domažličtí vstřelili pátý gól. Došlý potáhl balon po straně, přetlačil obránce, nahrál do šestnáctky a Mužík ve skluzu upravil na konečných – 0:5. Domácí se vyjma několika střel a dvou šancí Pikla ve 4. a 64. minutě za celý zápas na mnoho nezmohli.

Ohlasy po utkání:

Záložník Petr Mužík, Jiskra Domažlice: „Chtěli jsme podat lepší výkon, než v prvním zápase s Vyšehradem, protože si myslím, že můžeme hrát ještě lépe. Tady jsme nezačali dobře, špatně jsme kombinovali a měli i štěstí při tutovkách domácích, kdy nás Ticháček podržel ligovými zákroky. Postupem času jsme ale začali předvádět svoji hru, dařila se nám kombinace. Utkání jsme kontrolovali a podařilo se nám převahu vyjádřit brankově v podobě pěkných gólů. Motivací v zápase byl samozřejmě velmi pěkný domácí stadion. Domácí mě výkonem zklamali, protože po druhé brance rezignovali a zápas už jen dohráli. Je mě líto ´Vagiho´ (Robetra Vágnera), se kterým jsem po zápase ani nestačil promluvit. Pokud bude Chomutov pokračovat s tímto kádrem, tak jej čekají problémy. Šest bodů bychom měli potvrdit za týden se Štěchovicemi, což by byl příjemný začátek soutěže."

Obránce Martin Hrubý, Jiskra Domažlice: ,,Myslím si, že nějakých patnáct minut jsme se tak trochu hledali, naše hra byla neurovnaná. Domácí si vytvořili tutovky Piklem a Koptou, ale výborný Martin Ticháček nás podržel. Pomohl nám první gól. Od té 25. minuty jsme už hru kontrolovali. Pak jsme dali dva góly před poločasem, to nás uklidnilo. O poločase jsme si říkali, že nesmíme přestat a hrát pořád stejně, to se nám povedlo. Rychlý gól hned po přestávce na 4:0 nám uklidnil úplně. Zbytek zápasu jsme si užili a přidali ještě jeden gól. Myslím, že jsme podali dobrý a hlavně týmový výkon. Domácí ze začátku nehráli špatně, dostali se do té šance a vypadalo to na vyrovnané utkání. My se pak ale chytili a začali hrát svoji hru."

FC Chomutov: Zaťko – Zahradník, Hyneš, Kwame, Grubiša – Nobst, Doksanský (63. Kukačka) – Strada (77. Nutil), Pikl (71. Klimeš), Česlák – Kopta (46. Ojini). Trenér: Robert Vágner.
Jiskra Domažlice: Ticháček – Hrubý (72. Vondráček), Bauer, Tůma, Bárta (81. Beránek) – Došlý (68. Špírek), Leitl, Mužík (85. Vojtko), Braun – Tafat, Hrdlička (76. Hamerník). Trenér: Stanislav Purkart.
HR: Koval – Vlček, Musil. DS: Kruliš. Diváků: 298. ⋌(poj)