Musa Ansuma, útočník Slavoje Vyšehrad: „Tutovky jsme měli, ale neproměnili jsme je. Takový je fotbal, občas se daří, občas ne. Zdejší hřiště je větší, měli jsme s tím trochu problém. Domácí hráli dobře, byli nebezpečnější. Byl to první zápas, takže se zas tak moc neděje. Musíme se z toho oklepat a soustředit se na další zápas. Já dnes nastoupil po měsíci, kdy jsem netrénoval, protože jsem utrpěl v přípravě s Vlašimí zranění. Teprve tento týden jsem začal vyklusávat a dnes jsem naskočil přímo do zápasu. Co se týče fyzičky, tak to šlo, nejsem ani moc unavený."

Jakub Hamerník, záložník Jiskry Domažlice: „Do zápasu jsme šli s cílem vyhrát a do začátku získat tři body. To se podařilo. Byly Chodské slavnosti, na fotbal přišlo hodně lidí, což je super a já doufám, že odcházeli spokojeni. Ještě to sice nebylo úplně ono, potřebujeme se víc sehrát, ale předvedli jsme několik pěkných akcí, padly dva góly, trefili jsme tyč a břevno. Hráli jsme, co jsme si v kabině řekli, pokyny trenéra se plnily, takže můžeme být spokojeni. Byl to můj první ostrý start v České fotbalové lize, takže nemohu srovnávat, ale Vyšehrad nehrál špatně. Ambice máme nejvyšší, přivést do Domažlic druhou ligu, to by bylo něco!"

Jaroslav Ticháček, prezident Jiskry Domažlice: „Jsem spokojen s tím, jak se nám povedlo přes léto ´okysličit´ kádr. Zapracovali jsme na posilách, nyní máme dost kvalitních hráčů, v týmu je konkurence, na šanci čeká dost hráčů, což je dobře. Samozřejmě to chce ještě čas, tým si potřebuje sednout, sehrát se, ale hráči jako Došlý, Tůma, Tafat a hlavně Hrdlička, který dnes zahrál výborně, ukázali, že se máme na co těšit. Škoda jen, že se dlouho čekalo na gól. Trochu nás svazovala nervozita, ani tempo nebylo po celý zápas takové, jaké bychom si přáli, ale výhru 2:0 beru. Ono to ze stínu u piva nevypadalo, ale byl to těžký zápas se soupeřem, který nebyl slabý. Naším cílem do letošní sezony je hrát co nejvýš. Favority budou Jirny, Bohemians, Vltavín a Chrudim."