Jiskra Domažlice B – SSC Bolevec 5:1 (1:0)
Vyrovnaný první poločas nabídl zápas hraný v dobrém tempu, kdy se hosté prezentovali agresivním napadáním. Poločas nakonec skončil těsnou výhrou ´Benfiky´, když ji zhruba po půlhodině hry poslal do vedení Krakeš. Jeho úniku zakončenému střelou o tyč předcházela chyba hostů v rozehrávce, po níž se domácí lacino zmocnili míče.

Ve druhé půli se hostům pořadilo vyrovnat, když i třetiligového gólmana Houdka hájícího domažlickou branku podle všeho zaskočila hrubice vyrobená domácími ve středu pole, takže před střelou zpoza velkého vápna nestačil zaujmout lepší pozici – 1:1. V dalších minutách hry však hostům došly síly a domácí získali navrch. Převahu vyjádřili řadou šancí, z nichž čtyři dokázali využít.

Nejprve se po Hartlově přihrávce před bránu prosadil Soukup ve skluzu, na 3:1 zvyšoval autor nahrávky na druhý gól, když se na hranici velkého čtverce zbavil obránce a technickou střelu poslal k tyči do horní části branky. Čtvrtým z ´Benfiky´, jenž se zapsal do střelecké listiny, byl mladičký Šimůnek. Ten dostal balon do ulice a nájezd na gólmana zakončil. Gólem na konečných 5:1 pak ještě Paluch odčinil svoje zaváhání, které předcházelo jediné trefě Bolevce.

Dva nadcházející víkendy se ´Benfika´ vrátí k turnajovým utkáním do Horšovského Týna, poté se doma utká v přípravě s Klenčím.

Jiskra Domažlice B: Houdek – Šimůnek, Kubr, Waldmann, Pavlíček – Brichcín (46. Hlaváč), Vísner, Paluch, Krakeš (46. Kalný) – Soukup, Hartl. Na střídání: Kubica, Neumann. Trenér: Ivan Rybár.