Houževnatý celek trápil soupeře i v jiných kláních, na výhru však nedosáhl. „Ani v předchozích zápasech jsme nehráli špatně, jenže jsme dopláceli na zahazování tutových šancí a lacině inkasované branky," prozradil kouč, kde jeho svěřence tlačí bota.

„Mužstvo se už přizpůsobilo krajskému přeboru. Soutěž je více fyzicky náročná, hraje se s větším nasazením a důrazem," jmenuje hlavní rozdíly Ivan Rybár.

Trenér pracuje s velmi mladým kádrem. „V každém mužstvu najdete pár zkušených borců, kteří hru dirigují. My takhle ostříleného hráče nemáme, o to musíme více bojovat," říká kouč.

Jiskře mohou chybět trefy Havlíčka, který změnil působiště a nyní sází branky v Horšovském Týně. „Důvodem byla změna zaměstnání, neměl čas s námi trénovat," vysvětlil Rybár odchod fotbalisty, který se může pochlubit zkušenostmi z ČFL.

Plzeňskému SK ZČE zápas nevyšel podle představ. „Propadli jsme v kvalitě hry, nedařilo se nám vůbec kombinačně," smutnil po boji kouč Petr Kural. Domácí šli do šaten s vedením 2:1, jenže po přestávce hosté souboj otočili.

„Naprosto jsme zaspali standardní situace, hosté byli velmi efektivní," prohlásil lodivod. „Prohospodařené vedení mrzí, to by se nám nemělo stávat," uzavřel kouč plzeňského mužstva.