Holýšov – Dynamo Horš. Týn 1:2
V derby sousedů v tabulce úřadoval bek Martin Wágner, který rozhodl dvěma přesnými zásahy.
Poločas: 0:1. Branky:
50. Tlustý – 27. a 71. Wágner. Nejlepší hráči: Čermák – Štverák. Rozhodčí: Bogdan. ŽK: 3:1. Diváci: 270.
Holýšov: Čermák – Levička, Trhlík, Černohorský, Majlát, Kubina (46. Hrádek), Jeniš, Tlustý, Procházka (81. Valachovič), Lukáš, Dostálík (75. Šimandl). Trenér: Jiří Multrus st.
Horš. Týn: Planický – Dušek, Wágner, Zvůra, Štverák, Brynda, Šinál, Pazderník, Falout (44. Praštil – 88. Šeba), Mašek, Rada. Trenér: Karel Krejčí.

SK ZČE – Chotíkov 1:0
V urputné přetahované na Petříně uspěli domácí, kteří zdolali Chotíkov nejtěsnějším rozdílem. „Hrálo se bojovné utkání, zejména ve druhé půli," potvrdil sekretář domácího klubu Jiří Kural.
Poločas: 0:0. Branka: 67. Beránek. Nejlepší hráči: Levý – Filip. Rozhodčí: Petržílka. ŽK: 2:6. ČK: 0:1. Diváci: 200.
SK ZČE: Řezáč – T. Kraus, Rýdl, Levý, M. Kraus, Meszáros
(80. Fuja), Vít, Bednář, Beránek, Vohrna (65. Houdek), Peterka. Trenér: Petr Kural.
Chotíkov: Bejdák – Mar. Prais, Šulan, Fikar, M. Míka, Marek (75. Schwarz), Kluska, Filip, Mich. Prais, Břicháček,
D. Míka. Trenér: Jaroslav Kluska st.

Příkosice – Stod 3:1
Nad osudem Stoda se stahují černá mračna. Slavoj se trápí, naposled v pátek podlehl v Příkosicích. Po vyrovnané první půli Čechie strhla výhru na svou stranu v závěrečné dvacetiminutovce.
Poločas: 1:1. Branky: 2. Lisý, 70. Kohout, 78. Prchlík – 40. Karlíček. Nejlepší hráči: Protivínský – Drahorád. Rozhodčí: Hájek. ŽK: 5:3. Diváci: 100.
Příkosice: Protivínský – Nový (46. Pešek), Krystl (80. Votípka), Prchlík, Štych (46. Jandoš), Papáček, Pražák (46. Fiala), Komanec, Lisý, Vlček, Kohout. Hrající trenér: Jan Pleticha.
Stod: Janča – Šaliga, Karlíček, Snášel, Košťál, Kyklhorn (57. Křehlík), Kaas, Bouřa, Drahorád, Harmády (88. Höfler), Dlouhý. Trenér: Štěpán Hirschl.

Doubravka – Bolevec 5:0
David na Goliáše tentokrát nestačil. Lídr soutěže připravil Bolevci studenou sprchu. „Hodně jednoznačné utkání, mohli jsme vyhrát i výraznějším rozdílem," potvrdil sekretář Senca Jan Zábran.
Poločas: 2:0. Branky: 75. a 83. R. Herák, 30. Šperl, 45. Petrželka, 58. Švec. Nejlepší hráči: R. Herák – P. Klečka. Rozhodčí:
F. Cihlář. Bez karet. Diváci: 150.
Doubravka: Kunc (75. Turek) – Řezáč, Krejčí, Vaigl
(72. Ruda), Parlásek, Novák, Duchek (55. Tříska), Švec (64. J. Herák), Petrželka, Šperl, R. Herák. Hrající trenér Pavel Vaigl.
Bolevec: P. Klečka – Jagerčík, Thomayer, Šnaidr, Kohout, Humpál, Šanoba (21. Šiml –
47. J. Pelnář), Černý, Zelenka, Greif, M. Pelnář. Trenér: Petr Nykles.

Rapid – Chrást 0:3
Také druhý favorit soutěže neměl o víkendu se svým soupeřem potíže. Chrást si pohrál s Rapidem a zvítězil 3:0.
Poločas: 0:0. Branky: 51. Sadílek, 61. Roubal, 84. Křen. Nejlepší hráči: nikdo – Sadílek. Rozhodčí: Křen. ŽK: 1:0. Diváci: 100.
Rapid: Štrunc – Nový, Faist, Buček, Lavička, Čupalka
(65. Hodan), Hodaň,
(59. Fleissig), Netrh, Brabec, Hucl (69. Baroch), Švejda
(73. Fleissig). Trenér: Jaromír Mysliveček.
Chrást: Bláha – D. Král, Špánek (63. Vágner), Kučera, Roubal, Komárek, Chvojan, Eliáš, Křen, Tyr, Sadílek. Hrající trenér: Robert Vágner.

H. Bříza – Horažďovice 1:3
Každá série jednou končí. Šňůra neporazitelnosti posledního celku skončila v sobotu v utkání se třetím celkem tabulky. Vítěznou trefu vpálil do domácí sítě dvacet minut před koncem Čadek.
Poločas: 1:1. Branky: 41. Vrla – 40. Stulík, 69. Čadek,
83. Nauš. Nejlepší hráči: Mornštajn – Beránek. Rozhodčí: Havel. ŽK: 1:2. Diváci: 125.
Horní Bříza: Mizera – Šimice, Sedlecký (30. Hackr), Křížek (66. Beránek), Zavadil (72. Beneš), M. Chocholatý, Vrla
(84. Čechura), Frána, Janka, P. Chocholatý, Mornštajn. Trenér: Josef Michálek.
Horažďovice: Kozlík – Šedivý (66. Melka), Čadek, Křivanec, Nauš, Šafanda, Beránek, Stulík (64. Mičkal), Kotrba, Řiský, Chod (85. Sova). Trenér: Michal Čadek.

Přeštice – Vejprnice 1:3
V pohledném souboji v Přešticích uspěla hostující Slavia, která uštědřila domácím lekci z produktivity. „Zápas považuji za nejlepší v sezoně, obě mužstva hrála krásný fotbal. My jsme na rozdíl od soupeře neproměnili šance," uvedl po souboji kouč Přeštic Luděk Šilhánek starší.
Poločas: 1:1. Branky: 37. Šamberger – 34. Šámal,
55. Heller, 90. Gabriel. Nejlepší hráči: Šamberger – Slováček. Rozhodčí: Štokl. ŽK: 1:1. Diváci: 100.
Přeštice: Šilhánek ml. – Šamberger, Mastný, Bouc (82. Zoubek), Trdlička, J. Bešta, Turek, P. Bešta (77. Švarc), Benedikt, Vacík, Přibáň (85. Hrdlička). Trenér: Luděk Šilhánek st.
Vejprnice: Slováček – Havránek (53. Korelus), Rada, Křen, Šámal, Hora, Kasýk
(67. Grätsch), Biedermann, Heller (82. Gabriel), Puhlovský, Paul. Trenér: Milan Dejmek.

Stříbro – Klatovy 1:7
V exhibici se proměnil souboj Baníku s hostujícím týmem Klatov.
Poločas: 1:4. Branky: 29. Bůžek – 25., 42. a 45. György 28. Mészáros 55. a 74. J. Matějka 67. Ulrych . Nejlepší hráči: Dyk – György. Rozhodčí: Schneider. ŽK: 1:1. Diváci: 100.
Stříbro: Beke – Bůžek, Honzík, Jareš, Petraška, Šaman, Florus (77. Petrlák), Dyk, Hřebík, Hrůša (46. Demjan – 69. Pubrle), Blažek. Trenér: Jaroslav Patočka.
Klatovy: Herman – Veselka, Ulrych, György (61. Dytrt), Mészáros, J. Matějka, Vítovec (69. Brož), Hanzlík (77. Lužný), T. Matějka, Janda, Skala. Trenér: Lubomír Vašica.

16. Křimice⋌ 23  4 0 3 16 26:56 15

Plzeňský kraj – Lídr soutěže Sušice nezvládl zápas v Blovicích. Utkání skončilo bezbrankovou remízou. Na penalty byli lepší domácí.
Výsledky 23. kola: Start VD Luby – Zruč 0:1 (Nosek), Sokol Černice – Keramika Chlumčany 1:1 (PK: 3:1, branky: Vlk – Hanzlíček), Sokol Blovice – Sušice 0:0 (PK: 4:3), Slavoj Žihle – Žákava 2:1 (Majer, Hora – Nekola), Nepomuk – Tatran Přimda 0:1 (Zámeček), Jiskra Domažlice B – Slavoj Mýto 1:1 (PK: 3:4, branky: Havlíček – Šobáň), Sokol Křimice – Okula Nýrsko 5:2 (Lavička 3, Kovačič 2 – Výtisk 2), Město Touškov – Dlouhý Újezd 1:3 (Mezera – Bukva, Gabčo, Zeman).⋌(has)

14. Chodov⋌ 19  2 1 3 13 20:55 11

Výsledky 19. kola, skupina A: 1.FC Horšovský Týn – Baník Zbůch 4:0 (Šindelář, Andrle, Paluch, Fretu), Sokol Krchleby – Sokol Mrákov 1:2 (Doležal – Duffek 2), Jiskra Bezdružice – Rozvadov 1:1 (PK: 5:3, Filip – Chmiel), Heřmanova Huť – Tatran Chodov 5:0 (Lako 2, Németh, Gust, Fejthamer), Spartak Klenčí – Staňkov 2:1 (Čech 2 – Dolejš), Slavoj Koloveč B – Chodský Újezd 0:3 (Tikl 2, vlastní), Sokol Postřekov – Dioss Nýřany 4:0 (Steinberger 2, Závodný, Beroušek).

14. Přeštice B⋌ 19  4 1 2 12 25:40 16

Skupina B: Sokol Mochtín – Švihov 1:1 (PK: 3:4, Němec – Herout), Sokol Losiná – Starý Smolivec 2:3 (Fremr, Hajšman – Tupý, Voříšek, Strejc), Sokol Měčín – Svéradice 1:1 (PK: 3:4, Němec – Herout), Sokol Pačejov – Přeštice B 0:3 (Hohberger, Zoubek, Haimrle), Chanos Chanovice – Sokol Štěnovice 1:4 (Picka – J. Volf, P. Volf, Staněk, Krásný), Kovodružstvo Strážov – Žichovice 1:1 (PK: 4:1, Mayer – Šiška), Sokol Hradešice – Spálené Poříčí 4:1 (Melta 2, Novák, Šašek – Herout).

14. Strašice⋌ 19  1 2 2 14 22:61  9

Pozn.: Třetí sloupec znamená počet remíz s vyhranými pokutovými kopy, čtvrtý značí počet remíz s prohranými pokutovými kopy.

Skupina C: Senco Doubravka B – Sokol Druztová 3:1 (Chaloupek, Štádler, Malcát – Šlauf), Sokol Dobřív – SK ZČE Plzeň B 3:8 (Šťastný, Ondřejíček, Reitspies – Zerulos 3, Šmíd 3, Klečka 2), Sokol Raková – Město Zbiroh 3:1 (Bunda, Mužík, vlastní – Bystřický), Sokol Manětín –Sokol Mladotice 4:2 (Petrů, Pátek, Koblov, Hrbáček – Krofta 2), Sokol Plasy – Radnice 2:1 (Píša 2 – Poláček), SKP Rapid Plzeň B – Spartak Strašice 3:1 (Kovářík, Korda, Pánik – Malkus), Rokycany B – Sokol Kralovice 6:2 (Scheinherr 4, Herejt, Kocour – Kozel, Koudele).