Horšovský Týn – Stod 2:0
Trenérská rošáda polila živou vodou i fotbalisty posledního mužstva. FC Dynamo přehrálo nevýrazný Stod 2:0. Domácí na umělém trávníku poslal do vedení Pazderník a po změně stran pečetil výhru kanonýr Havlíček. Zkušený lodivod Miroslav Moravec tak prožil vítěznou premiéru.
Poločas: 1:0. Branky: 35. Pazderník, 65. Havlíček. Nejlepší hráči: Pazderník – Bukovský. Rozhodčí: Petržílka. ŽK: 3:3. ČK: 2:0. Diváci: 150. Hráno na umělém trávníku.
Horšovský Týn: Touš – Šindelář, Brichcín, Havlíček, Šinál, Pazderník, Lagron, Minařík, Zikán, Barnáš, Wolf. Trenér: Moravec.
Stod: Pochobradský – Bárta
(46. Lihm), Bukovský, Karlíček, Snášel, Lukášek, Kaas, Bouřa, Molek, Fořt, Höffler. Trenér: Honal.

Sušice – Domažlice B 1:1
Naprosto vyrovnanou partii svedli nováčci v Sušici. Domácí se ujali vedení zásluhou Vrhela, jenže ve druhém dějství poslal zápas k pokutovému rozstřelu Waldmann. „Hrálo se vyrovnané utkání, remíza je spravedlivá," řekl po utkání vedoucí mužstva Sušice Vratislav Krulich.
PK: 3:0. Poločas: 1:0. Branky: 21. Vrhel – 54. Waldmann. Nejlepší hráči: Fuchs – Hošek. Rozhodčí: Langmajer. ŽK: 1:1. Diváci: 150. Hráno na umělém trávníku
Sušice: Jarolím – L. Kodýdek, Melka (75. T. Klíma), Jech, Vrhel, Hrach, Kočí, Szedmák, Kotrba (67. Králík), Halas, Fuchs. Trenér: Staněk.
Domažlice B: Lorenc – Neumann, Ferra, Leitl, Bláha (75. Lešek), Waldmann, Hartl, Vísner (90. Šimůnek), Pavlíček, Hošek (79. Kubica), Kubr. Trenér: Rybár.

Horažďovice – Příkosice 2:0
Fotbalisté Horažďovic porazili na trávníku v sousedních Velkých Hydčicích nepříjemné Příkosice. Favorita uklidnila rychlá trefa Říského, po půl hodině přidal klid na kopačky Křivanec. „Blesková branka nás uklidnila, soupeř pak sice několikrát zahrozil, ale ve druhém dějství jsme měli zápas pod kontrolou," shrnul průběh zápasu vedoucí mužstva Horažďovic Milan Koželuh.
Poločas: 2:0. Branky: 3. Říský, 31. Křivanec. Nejlepší hráči: Stulík – Lisý. Rozhodčí: Homr. ŽK: 1:1. Diváci: 120. Hráno na hřišti ve Velkých Hydčicích.
Horažďovice: Janda – Rejšek (61. Vrzal), P. Čadek, Křivanec, Cihlář, Šafanda, Nauš (63. Sova), Stulík (84. Pintíř), Říský (71. M. Forman), Jůda, Kotrba. Trenér: M. Čadek.
Příkosice: Protivínský – Pleticha (60. Herák), Korecký, Marek (60. Kotnauer), Papáček, Pražák (60. Spěváček), Pešek, Fiala, Lisý, Kohout (80. Čada), Nový. Hrající trenér: Pleticha.

Horní Bříza – Chotíkov 1:2
Trenér Urbánek se dočkal vítězné premiéry na lavičce Chotíkova, jeho svěřenci otočili souboj s houževnatou Horní Břízou. „Diváci byli svědkem vyrovnaného, bojovného duelu. Po půl hodině jsme se dostali šťastně do vedení, ale hosté v závěru půle po skrumáži vyrovnali. Po přestávce nevyužil šanci Michal Chocholatý a Chotíkov z brejku rozhodl zápas," popsal dramatický průběh sekretář Horní Břízy Stanislav Kapr.
Poločas: 1:1. Branky: 30. P. Chocholatý – 43. D. Míka, 85. Šulan. Nejlepší hráči: Vrla – D. Míka. Rozhodčí: Schneider. ŽK: 3:4. Diváci: 120. Hráno na umělém trávníku.
Horní Bříza: Korejčík – Šimice, Beneš, Křížek (72. Sedlecký), M. Paukner, M. Chocholatý, Vrla, Frána, Janka, P. Chocholatý, Čechura. Trenér: Michálek.
Chotíkov: Bejdák – Mar. Prais (74. Kluska), Fikar, Marek, Puchmertl, Mich. Prais, Lopata (57. Prokopec), M. Míka, Zedník (72. Krásný), Pechler, D. Míka (74. Šulan). Trenér: Urbánek.

Luby – Rapid 2:0
Bojovná lubská parta si přenesla pohodu ze závěru podzimní části i do souboje s Rapidem. Úvodní část zápasu sice skončila nerozhodně, po změně stran se ale dvakrát prosadil Koželuh a zařídil nováčkovi na úvod důležitou výhru. „První poločas se odehrál bez výraznějších příležitostí, po přestávce jsme se zlepšili a díky zvýšenému důrazu nejen v koncovce jsme dotáhli zápas do vítězného konce," byl po utkání spokojený vedoucí mužstva Lubů Karel Křížek.
Poločas: 0:0. Branky: 64. a 70. Koželuh. Nejlepší hráči: Koželuh – Hodaň. Rozhodčí: F. Cihlář. ŽK: 1:1. Diváci: 100.
Luby: Kalaš – M. Křížek, K. Křížek, Sýkora, Koželuh, Šnour (90. Švec), Voráček (52. Švátora), Šůs (86. Havlovic), Kostolanský (60. Čížek), J. Bešta, Pivoňka.
Rapid: Matějka – Harmády, Fleissig, Hucl, Švejda, Čupalka (16. Pubrle), Nový, Hodaň (82. Šojsl), Šimsa, Brabec, Polášek. Trenér: Mysliveček.

Vejprnice – SK ZČE 4:2
Skóre jako na houpačce se šťastným koncem pro Slavii sledovali diváci ve Vejprnicích. Sešívaní doma body nerozdávají, souboj s SK ZČE rozhodl hlavičkou po standardní situaci Biedermann, pojistku přidal parádní dalekonosnou ranou v samotném závěru Rada. „V závěru prvního poločasu jsme inkasovali z brejku, a ve druhém poločasu soupeř dokonce vyrovnal. Hra byla poté rozháraná, ale naštěstí jsme dokázali strhnou vítězství na naši stranu," shrnul průběh duelu sekretář Vejprnic Milan Radimák.
Poločas: 2:1. Branky: 16. Grätsch, 19. Kasýk, 79. Biedermann, 90. Rada – 45 a 63. Kropáček. Nejlepší hráči: Havránek – Kropáček. Rozhodčí: Kastl. ŽK: 3:3. ČK: 1:0. Diváci: 120.
Vejprnice: Dufek – Heindl, Havránek, Grätsch (71. Milota), Rada, Sulek, Šámal, Hora, Kasýk, Boukal (75. Biedermann), Paul (58. Lhotka). Trenér: Dejmek.
SK ZČE: Pfleger – Chocholatý, Feiferlík, Světlík, M. Kraus, Vohrna (84. Šulc), T. Kraus (88. Macht), Bednář, Šebek (74. Šmíd), Škarda (46. Peterka), Kropáček (74. Rout). Trenér: Kural.

Utkání Klatovy – Koloveč a Holýšov – Přeštice byla odložena pro nezpůsobilý terén.

16. Přimda⋌ 16  1 2 3 10 21:41 10

Výsledky 16. kola: Zruč – Tatran Přimda 1:0 (0:0, branka Nosek), ŽK: 3:2. Slavoj Žihle – FC Rokycany B 1:0 (1:0, Otcovský), ŽK: 2:3. Sokol Černice – Město Touškov 3:3, PK 4:3 (1:1, Bystřický, Mastný, Stoilov – Vávra 3), ŽK: 4:5. Keramika Chlumčany – Dioss Nýřany 2:1 (1:1, Šimána 2 – Niedermayer), ŽK: 1:1. Baník Stříbro – Sparta Dlouhý Újezd 4:3 (1:2, Petraška 2, Jareš, Tyr – Tůša 2, Bydžovský), ŽK: 2:3 .
Utkání Spálené Poříčí – Nýrsko, Nepomuk – Rozvadov a Bolevec – Svéradice byla odložena.