Čechie Příkosice – Domažlice B 2:0 (0:0)
Po deseti minutách hry se hostující Bláha na pravé straně zbavil obránce, přihrál Hartlovi mezi malé vápno a penaltu a ten z voleje přestřelil branku ležícího gólmana Vaníka. Benfika byla při chuti, v 18. minutě opět Bláha obešel z pravé strany hráče, udělal kličku i vybíhajícímu brankáři, ale trefil pouze tyč branky, od které se míč odrazil podél brány. Dorážku dobíhajícího Hoška zblokoval do zámezí vracející se obránce. Domácí se osmělili ve 26. minutě, ale Frei včastným vyběhnutím šanci domácího Peška zneškodnil. Ve 41. minutě přišel centr z pravé strany na malé vápno před prázdnou příkosickou bránu, protože gólman stál u levé tyče, a Bláha místo zakončení hlavou ztratil čas zpracováním, přesto stačil přihrát Hartlovi, jeho nedůrazné zakončení ale domácí vytěsnili mimo branku.

Ve druhém poločase začali opět hosté aktivně, chodili do přečíslení dva na tři nebo tři na čtyři, vždy však chybělo finální zakončení. V 70. minutě Bláha centroval z pravé strany před bránu, míč proletěl brankovištěm, což překvapilo Hoška, který číhal na odražený balon, a nešel tudíž do skluzu, jenž by uklidil balon do prázdné branky. Důležitým momentem utkání bylo střídání Votípky, který poté dělal problémy hostujícím hráčům, když si díky své robustní postavě dobře pokryl míč. Právě Votípka byl u první branky domácích v 73. minutě. Po autovém vhazování si s balonem pohrál, prostrčil ho Pražákovi na hranici velkého vápna z boku, ten chtěl centrovat, ale netrefil míč a šťastným lobem přehodil Freie na zadní tyč – 1:0.

Hosté rozehráli, chtělí jít do protiútoku, jenže domácí vybojovali míč, Votípka z první přihrál na nabíhajícího hráče, ten po dvacetimetrovém sprintu přihrál podél vápna na Štycha, který upravil, jak se později ukázalo, na konečných 2:0. Jiskra bohužel inkasovala branky, když sama začala přebírat iniciativu a soupeř se nedostal přes půlku. Poté měli dál hosté častěji míč na kopačkách. Přišla 80. minuta, Hartl šel sám z pravé strany, špatně trefil balon a ten směřoval do levé šibenice, jenže brankář Vaník ho vyrazil na roh. V závěru musel zrážet na roh ostrý míč domácích Neumann.

Trenér Jiskry Domažlice B Ivan Rybár: ,,Dnes jsme odehráli dobré utkání, zasloužili jsme si minimálně remizovat, byli jsme lepším mužstvem, ale neproměňujeme šance. Hosté tvrdili, že neměli tři hráče, ale my jsme byli opravdu lepší."

Trenér Čechie Příkosice Jan Pleticha: „V prvním poločase jsme malinko zaspali, nehráli jsme to, co umíme, a to, co bychom hrát chtěli. Soupeř si vytvořil několik dobrých šancí a měli jsme vyloženě štěstí, že se mu nepodařilo vstřelit branku.Ve druhém poločase jsme hráli to, co umíme. Příchodem Votípky a Fialy na hřiště jsme začali hrát po zemi, vytvořili si šance a povedlo se nám vstřelit dva góly a vyhrát."

Čechie Příkosice: Vaník – Herák (65.Votípka), Pleticha (57. Fiala), Korecký, Štych, Papáček, Pražák (84. Sedlák), Komanec, Pešek, Kotnauer (72. Krajdl), Nový. Hrající trenér: Jan Pleticha.

Jiskra Domažlice B: Frei - Rojt, Neumann, Ferra, Pavlíček - Brichcín (68. Lešek), Soukup, Vísner (88. Kalný), Hošek (73. Gust) – Hartl, Bláha. Trenéři: Ivan Rybár a Vladimír Brichcín. HR: Křen. Hráno bez karet. Diváků: 80. ⋌(poj)