Favoritem ale zůstává Doubravka, která díky hattricku Pavla Švece rozstřílela SK ZČE 6:1. A právě kanonýr Senca zve na víkendové zápasy krajského přeboru. Fanoušci přijdou bohužel o šlágr kola Chrást – Horažďovice, který byl odložen pro nezpůsobilý terén.

Rapid Plzeň (10.) – Doubravka (1.) SO 15.00 – rozhodčí: Bogdan.
V sobotu nás nečeká vůbec lehké utkání. Hrajeme se soupeřem, který se podobně jako SK ZČE prezentuje urputným fotbalem, navíc se jedná o prestižní plzeňské derby. Pokud ale chceme postoupit, tak musíme zvládat i utkání se silnými soupeři.

Holýšov (14.) – Klatovy (7.) NE 15.00 – rozhodčí Reznichenko.
Herní kvalita je jednoznačně na straně hostujících Klatov. Těžko odhadovat formu mužstva, když se jedná o jejich první jarní souboj. Holýšov zvládl minulý týden důležité klání s Horní Břízou a odlepil se z 15. místa. Tipuji remízu.

Horní Bříza (16.) – Příkosice (8.) SO 15.00 – rozhodčí: F. Cihlář.
Domácí jsou nejvíce namočeni v sestupových starostech, fotbalový um je na straně hostující Čechie. Horní Bříza musí bezpodmínečně bodovat, ale pro mě jsou jasným favoritem duelu hostující Příkosice.

Přeštice (5.) – Bolevec (13.) SO 15.00 – rozhodčí: Hájek.
V tomto souboji věřím domácímu celku. Přeštice zdobí velice dobře složené mužstvo, mají zkušenou obranu a dravou ofenzivu, navíc zvládli minulé utkání na trávníku Stříbra.

SK ZČE Plzeň (9.) – Stříbro (15.) SO 15.00 – rozhodčí: J. Cihlář.
Nejen domácí prostředí staví plzeňský celek do role favorita. Už v zápase s námi hráli obstojně, a tak si myslím, že by jim výhra tentokrát neměla uniknout.

Vejprnice (4.) – Stod (11.) NE 15.00 – rozhodčí: Kopejtko.
Souboj Vejprnic se Stodem bude velmi pikantní díky osobě pana Štefánka, který dlouhé roky působil ve vejprnickém celku a nyní je už pár let sportovním manažerem ve Stodě. Osobně věřím ve výhru domácích, kteří dlouhodobě patří k širší špičce soutěže, a letošní rok není výjimkou.

Chotíkov (12.) – Horšovský Týn (6.) SO 15.00 – rozhodčí: Křen.
Souboj v Chotíkově je pro mě velká neznámá. Horšovský Týn v předešlém kole překvapivě zdecimoval Chrást, přestože podle mých informací výsledek příliš neodpovídá průběhu zápasu. Naopak Plzeňané předvádí nevyrovnané výkony, a tak se domnívám, že si body odvezou hosté.

Chrást (2.) – Horažďovice (3.) SO 15.00 – rozhodčí: Kračmer.
Zápas byl pro nezpůsobilý terén odložen.