Příkosice – Jiskra Domažlice B

Domažlické Benfice se vstup do soutěže nevydařil. Na svém kontě má 3 body a je na posledním místě tabulky. Doposud se střetla se třemi mužstvy silné šestky Kolovečí, Klatovy a Chotíkovem. V tomto kole hraje na hřišti v Příkosicích s místní Čechií. Domácí trenér Jan Pleticha bude pro zranění postrádat trojici záložníků se základní sestavy, což je pro domácí velká ztráta. „Určitě chceme doma získat tři body a odčinit porážku z minulého kola z Chotíkova a dostat se zpět na vítěznou vlnu," říká trenér domácí Čechie Jan Pleticha. Na lavičce Benfiky zůstalo vše beze změn a u mužstva dál pokračují trenéři Rybár a Brichcín, kteří se v týdnu snažili posílit mladý kádr o bývalé hráče Jiskry, ale do tohoto utkání to zatím nestihli. „Příkosice jsou pro nás nepříjemným soupeřem. Náš soupeř má malé hřiště a produkují tak důraznou hru plnou soubojů," uvedl trenér Ivan Rybár.

SK ZČE Plzeň – Slavoj Koloveč
Slavoj v minulém kole doma, už pod vedením nového trenéra Hirschla, porazil další plzeňský celek Rapid 3:0 „Uznávám soupeřovy kvality, které jsem viděl v zápase v Horšovském Týně s Dynamem, ale i tak jedeme do Plzně zvítězit. Kádr by měl být kompletní," uvedl k utkání Hirschl. SK ZČE v minulém kole „přejelo" Horní Břízu jednoznačně 4:0 na svém hřišti. „Do sestavy se nám vrací útočník Vohrna, který byl na dovolené, takže budeme ještě silnější, a samozřejmě bychom chtěli navázat na minulé povedené zápasy. Pro naše mladé mužstvo je velká motivace zahrát si proti bývalým ligovým hráčům a zkusit je potrápit," uvádí k utkání sekretář SK ZČE Plzeň Jiří Kural.

Slavie Vejprnice – FC Dynamo Horšovský Týn
Vejprnice hrají potřetí ze sedmi kol na domácím hřišti. Úvod se svěřencům exdomažlického trenéra Milana Dejmka nevyvedl zejména proto, že hráli se většinou silnějšími soupeři. Dynamo si v derby poněkud nečekaně hladce poradilo s FK Holýšov 4:0 a je na vítězné vlně. „Myslím, že máme velkou možnost ve Vejprnicích zabodovat, když hráči odvedou poctivý výkon. Vždycky, když se na utkání těším, tak se nám nedaří, takže jsem v tomto směru opatrný, "říká předseda klubu Antonín Vlček.

FK Holýšov – TJ Sušice
Holýšov po „nášupu" z minulého kola hostí nováčka soutěže ze Sušice. Domácím stále bude v utkání chybět Majlát, otazník visí nad Benešem, ale z pracovní cesty se vrátil Dostálík. „Podařilo se nám získat ofenzivního záložníka Karbusického na půl- roční hostování. „Přestože Sušice nemá vůbec špatné mužstvo, které je navíc velmi mladé, i když doplněné zkušenými hráči, potřebujeme v zápase odčinit porážku z minulého týdne a nutně vyhrát," uvádí k utkání sekretář FK Holýšov Petr Třeštík. (poj)