Sokol Postřekov – Sokol Mrákov 2:2 (1:2) na PK 4:5
Domácí se od začátku aktivně snažili překonat obranný val hostů. Už ve 3. minutě Steinberger přihrál patičkou Škrabalovi, ten mu míč orazil, ale důrazná obrana hostů zažehnala hrozbu odkopem. V 6. minutě musel rohový kop Steinbergera boxovat hostující gólman Korba, jemuž dotírající domácí také nic nedarovali. O dvě minuty později zahrával Mach trestný kop a Tomáškova hlavička minula Korbovu svatyni. Postřekov šel do vedení ve 12. minutě. Mach našel Steinbergera, který se zbavil Vojtka i Duffka, kousek za šestnáctkou vypálil a jeho střela skončila v síti u tyče mrákovské branky – 1:0.

Postřekov byl při chuti, po třech minutách hry si Steinberger s Machem vyměnili role a Machovu střelu tečovali hostující zadáci na roh. Hosté hrozili z rychlých nájezdů do nejisté obrany a ve 22. minutě vyrovnali, když Němec obral ve středu hřiště domácího Berouška, k míči se dostal Kohout, ten prostrčil míč mezi obránci Janečkem a ležícím Tomáškem nabíhajícímu Růžkovi a ten ač tísněn Závodným se prosadil a střelou k tyči vyrovnal – 1:1.

Ve 25. minutě centroval Mach na hlavu Poláka, který se do hlavičky položil a o kousek minul branku Korby. Na druhé straně střílel Mlynár z levé strany, ale Nosek byl pozorný. Po půlhodině hry se po autovém vhazování dostal do šance domácí Ledvina. Ve 34. minutě Královec fauloval hostujícího Kohouta, a z trestného kopu nepříjemně pálil Stýskal. Poté Škrabal vysunul Berouška, ale jeho střelu zadáci Mrákova opět srazili na roh. Mrákov se bránil a některé zákroky z obou stran volaly po žlutém napomenutí, ale sudí Kopejtko vše řešil důraznou domluvou. Jako ve 40. minutě, kdy Mrákovští nejprve faulovali Steinbergera a potom doslova ukopali Závodného, ale píšťalka sudího zůstala němá. Potom zahrával postřekovský Mach trestný kop, který jeden z obránců ve zdi tečoval.

Do druhého poločasu udělali domácí trenéři dvě změny v sestavě. Hřiště opustili Polák a Beroušek, za ně přišli Cibulka a Adamka. V 56. minutě po rohu Macha mířil Tomášek nad branku hostů, stejně neúspěšný byl o dvě minuty déle Adamka.V 68. minutě šokoval domácí Němec, který se prosadil hlavou po rohovém kopu – 1:2. V dalším průběhu hry se domácí zuřivě snažili překonat bránící Mrákov, který nadále hrozil brejky, což se povedlo v samém závěru utkání, když hlavou po centru z pravé strany od Adamky vyrovnal střídající žolík Malzer – 2:2.

V penaltovém rozstřelu, jemuž předcházela slušná mela na hřišti, která se poté přelila i do zámezí, za Postřekov jako jediný neuspěl Janeček. Všichni mrákovští střelci byli naopak úspěšní. Při odchodu do šaten ještě provokativně radující se hostující brankář Korba obdržel druhou žlutou kartu a zároveň červenou. Soudě dle reakcí publika, jeho pomník v Postřekově rozhodně nikdy stát nebude. Žádný jiný hráč, a to ani z Klenčí, nepůsobil na už tak víc než rozvášněné publikum tak, jako tenhle původem domažlický gólman.

Trenér Postřekova Jindřich Kapic: „V utkání jsme šli do vedení, pak jsme ale soupeři nahráli na vyrovnávací gól, a bylo po zápase. Mrákov je houževnatý soupeř, spoléhá na nakopávané balony z obrany na rychlé hráče v útoku, ale zklamal mě tím, co tady předvedl. Od páté minuty simulovali, zdržovali, pokaždé, když jsme se dostávali do obrátek, tak se nehrálo. Měli snad pět zraněných, kteří se svíjeli bolestí, ale za chvíli normálně běhali. To však neomlouvá náš dnešní výkon. Měli jsme přidali ještě jeden gól, bylo by to bez problémů. Vyrobili jsme hodně chyb vzadu. I dva body by pro nás byly ztráta, takové soupeře musíme porážet, chceme – li být v popředí tabulky. Adamka nehrál od začátku, protože se mu naposledy nedařilo, řekl si o to."

Trenér Mrákova Vadimír Duffek: „My hrajeme pořád stejný styl, vycházíme ze zajištěné obrany a snažíme se dostávat do rychlých protiútoků a zakončovat. Rozehrávka domácích nebyla dnes tak jistá, takže naši presující útočníci chodili více do těla a pár balonů vydolovali. Měl jsem strach z náporu domácích, kteří hrají kombinační a rychlý fotbal, proto jsem nabádal kluky, abychom je vlastními chybami nepouštěli do brejků, to se nám většinou dařilo a když ne, nezakončili je domácí přesně. Nakonec se nám povedlo donutit domácí k tomu, aby nakopávali dlouhé balony, ale my máme beky a stopera vysoké, takže se nám je dařilo odvracet. To, že Vojtko důsledně hlídal Steinbergera vyplynulo z našeho a soupeřova rozestavení, nešlo o žádnou osobku. Sahali jsme po třech bodech, ale remíza je spravedlivá a penalty jsou loterie. Co ale musím říci, vadí mně ty emoce…"

Branky: Malzer, Steinberger – Němec, Růžek; ŽK: 2:2; ČK: 0:1 Diváků: 250. ⋌(poj, tau)