Sokol Postřekov – Bezdružice 3:0 (2:0)
Po úvodním oťukávání a několika náznacích domácích útoků zastavil rodící se Berouškův brejk odpískaný ofsajd. Na druhé straně Bastlův tr. kop z 25 metrů vytlačil Nosek na roh a vzápětí domácí zahráli po ose Steinberger – Adamka – Polák, ale slabou střelu posledně jmenovaného zneškodnil Beran. Hostující brankář si pak poradil i se Škrabalovou střelou z 18 metrů, směřující k jeho levé tyči. Domácí se stále více tlačili do blízkosti bezdružické branky a v 19. minutě se Závodný uvolnil u brankové čáry, zpětnou přihrávkou našel volného Adamku, který střelou ze 14 metrů poslal domácí do vedení – 1:0.

Hosté odpověděli tr. kopem Filipa, se kterým si Nosek poradil a po chvíli skončil Bastlův tr. kop na domácí zdi. Poté ještě Nosek vyboxoval další tr. kop hostujícího Bastla a ve 28. minutě pronikl postřekovský Steinberger za hostující obranu, udělal kličku vybíhajícímu brankáři, ale jeho střelu do odkryté branky stačil jeden z vracejících se zadáků odkopnout na roh. Po jeho rozehrání domácí kombinací rozebrali hostující obranu a Královec z osmi metrů zvýšil na 2:0. Ve 33. minutě musel na zem Nosek, aby zneškodnil šanci nabíhajícího Čady. O dvě minuty později trefil z tr. kopu Závodný zeď hostů a na druhé straně po Blažkově tr. kopu hlavičkoval z 10 metrů těsně vedle pravé Noskovy šibenice Gengel. S přibývajícími minutami narůstal tlak domácích, ale jejich centry končily na vysokých zadácích hostů, neujaly se ani dvě opakované střely Závodného a Ledvinova střela těsně minula pravou Beranovu šibenici. Několik nadějných situací domácích hráčů zastavily odpískané ofsajdy a na druhé straně se hosté prezentovali jen Kalistovou střelou přes hlavu, která však Noskovu branku nenašla.

V úvodu druhé půle se dostal po Steinbergerově rohovém kopu ke střele volejem Kočiš, ale z osmi metrů bezdružickou branku přestřelil a stejně se dařilo v 55. minutě i Adamkovi. Domácí se snažili procházet hostující obranou individuálně, hlavně Steinberger hodně spoléhal na svoji technickou vyspělost, ale prosadit se jim nedařilo. Herní převaha domácích pokračovala, ale střelecké pokusy Berouška a Poláka Beranovu branku minuly. Domácí se dočkali v 66. minutě, kdy vznikl před brankou hostů závar, míč se dostal k Závodnému, jehož střela z 15 metrů znamenala vedení 3:0.

O dvě minuty později fauloval hostující Gengel pronikajícího Poláka, uviděl za to žlutou kartu a protože to byla již druhá, musel do šatny. Dvacet minut před koncem zneškodnil centr domácího Kreuze hostující brankář, který za chvíli vyrazil střelu téhož hráče na roh. V 75. minutě napřáhl z 18 metrů domácí Beroušek, ale Beran stačil míč vyrazit. Poté bezdružickou branku přestřelil Královec a v 81. minutě poslal Steinberger do šance Kreuze, ale jeho střelu výborně vyrazil Beran na roh. Poté se neujala Závodného střela ze střední vzdálenosti. Když pak tečovaná střela domácího Steinbergera jen olízla pravou Beranovu tyč, bylo to v zápasu vše a body zůstaly zaslouženě doma.

Postřekov: Nosek – Královec (87. Steinberger D.), Cibulka, Kočiš, Ledvina – Závodný, Adamka (64. Kreuz), Beroušek, Polák – Steinberger P., Škrabal (76. Kuželka).
Bezdružice: Beran – Blažek M., Bastl, Blažek T., Filip – Grůber, Houser, Gengel, Gábor – Kalista, Čada. HR: Špindlerová. ŽK: 1:2, ČK: 0:1 (68. Gengel). Diváků: 80. ⋌(vok)