Chody poslal do vedení po deseti minutách hry Hartl, který tečoval Rojtův centr. O tři minuty později to bylo 2:0 pro Domažlice. Pačesný rozehrál rohový kop, Neumann šel do souboje s gólmanem Touškova, míč se odrazil k Waldmannovi a ten s pomocí teče Neumanna poslal do sítě. Domácí marně reklamovali faul na brankáře. Ve 25. minutě předvedli hosté kombinaci na jeden dotek, na jejímž konci byl Krakeš a ranou z voleje nedal soupeřovu brankáři šanci – 0:3. Z domácích byli nebezpeční pouze osamocený útočník Mizera a středopolař Karbusický. Hosté měli ještě řadu dalších šancí. Ujaly se dvě. Nejprve skóroval podruhé v utkání Hartl po samostatném úniku, pak poslal Pačesný balon při standardce přes zeď a ten se zastavil až v síti – 0:5.

Po pěti minutách druhé půle trefil Waldmann tyč a Krakeš z vápna přestřelil bránu. Hladkou výhru hostů pečetil po hodině hry Rojt, když napřáhl tři metry za hranicí pokutového území, placírkou mířil k tyči – 0:6. Tím rozhodl o výhře Benfiky ve střeleckých dostizích s A mužstvem hrajícím v tu dobu v Chrudimi. To totiž dalo lídrovi třetí ligy ´jen´ pět gólů. Poté hosté polevili a do šancí se dostali domácí. Na Freie však nevyzráli lobem ani střelami.