TJ Blovice – Jiskra Domažlice B  2:2 (1:1)
Utkání začala Jiskra dvěma  rohovými kopy navrátilce Janečka.V 7. minutě střílel  Krakeš po přihrávce Waldmanna nad branku domácích. Ti se osmělili po výkopu brankáře Tománka, kdy se k míči dostal Houdek, ten přihrál nabíhajícímu Žákovi, který střílel vedle tyče branky domažlického Lorence. Změnu skóre přinesla 17. minuta, kdy po rohovém kopu Janečka prodloužil Hošek míč na Havlíčka a ten překonal brankáře domácích – 0:1. Jiskra měla i nadále více ze hry. O dvě minuty později Rojt přihrál Krakešovi, ten nacentroval před bránu, kde se k míči dostal Waldmann. Jeho střelu však obránci srazili na roh. O chvilku později zahrál Krakeš trestný kop do zdi. Další trestný kop Jiskry přizvedl Janeček na Waldmanna, ale ten pálil nad. Po půlhodině hry trefil domácí Houdek pravou tyč branky Jiskry. Domácí se dočkali vyrovnání ve 40. minutě, když vyrovnal Rous. Dvě minuty před koncem se do šance dostal Havlíček po výkopu Lorence, ale Tománek byl na místě.

Hned v úvodu druhého poločasu se ke střele ze střední vzdálenosti dostal domácí Šeba, jeho pokus ´olízl´ břevno. Jiskra odpověděla v 54. minutě, když se po výkopu Lorence dostal k míči Havlíček, prodral se středem přes obránce a zvýšil na 1:2. Po hodině hry se domácímu Heřmanovi povedlo střelou k pravé tyči vyrovnat na 2:2. V 70. minutě musel domácí gólman boxovat Waldmannův ostrý roh. Uplynuly tři minuty, když po druhé žluté kartě a následné červené musel ze hry domácí Zdeněk Švec za faul na Havlíčka. Jiskra mohla o sedm minut později rozhodnout utkání, kdyby  Krakeš proměnil penaltu, ale mířil nad branku Tománka. Poté ještě Pavlíček mířil po rohovém kopu Jiskry nad branku Blovic. To bylo v řádné hrací době vše.

V penaltovém rozstřelu byli úspěšní domácí Loula, Bečvář, Rous, Heřman, Šeba, Žežula a rozhodl Martin Houdek. Za hosty proměnili Havlíček, Ferra, Pačesný, Pavlíček, Krakeš, Tesař a Hošek za stavu 7:6 nedal.V dalším kole přivítá Benfika v neděli 18. března od 15:00 hodin  jedenáctý tým I. A třídy Sokol Černice, které na podzim porazilo 4:0.

Po skončení utkání trenér Domažlic Ivan Rybár řekl: ,,Hned jak jsme nastoupili na hřiště, jsme pomyslně prohrávali 1:0. Soupeř totiž udělal všechno možné, aby se zápas odehrál. Hřiště však zdaleka neodpovídalo hřištím regulerním. Bylo malé, hrbolaté, podmáčené a zázemí katastrofální . To samozřejmě hráči Domažlic zvyklí na určitý standard psychicky nesli těžce a špatně se s tím srovnávali. Přesto jsme zápas měli dovést do vítězného konce. V utkání jsme dvakrát vedli, 1:0 a 2:1. Vše se lámalo hlavně v závěru, kdy soupeř dohrával o deseti a my neproměnili penaltu. Mužstvo, které chce postoupit a vyhrát soutěž, takové příležitosti musí proměnit a utkání i v takových podmínkách musí dovést do vítězného konce. Zápas byl kvůli těžkému terénu vyrovnaný se šancemi na obou stranách, takže asi spravedlivá remíza. Pokutové kopy na závěr už byly loterie. Teď nás čeká mužstvo Sokola Černice, měli bychom vyhrát. V tomto utkání je důležitý fakt, že budeme hrát na umělé trávě, kde jsme snad ještě ani jedno mistrovské utkání nevyhráli. Nevím, jestli tam z naší strany nebude psychický blok. Bude to pro nás nesmírně těžké utkání. Samozřejmě chceme získat tři důležité body“.

,,Bylo to vyrovnané utkání na těžkém terénu. Šance na obou stranách. Na penalty vyhrál šťastnější,“ stručně zhodnotil utkání trenér Sokola Blovice Milan Kohout.

TJ Sokol Blovice: Tománek - Lajbl (80. Bečvář), Šeba, Nádraský, Loula, Houdek Martin, Švec, Rous Jan, Heřman, Houdek Václav (89. Žežula), Žák (82. Rous Radek). Trenér: Milan Kohout.

Jiskra Domažlice B: Lorenc -Pačesný, Ferra, Tesař, Rojt (40. Pavlíček) – Waldmann, Vísner, Hošek, Krakeš - Havlíček, Janeček (65. Brichcín). Trenér: Ivan Rybár.

Rozhodčí: Fischer - Šlaufová, Havránek. Diváků: 100. ŽK: 4:4. ČK: 73. Švec – Blovice. Delegát: Lešetický. ⋌poj