Spartak Klenčí – Dioss Nýřany 2:3 (1:2)
Na místo stopera za Pavla Sokola, který dostal za inzultaci sudího stop na dva roky, nastoupil v domácím dresu Miloš Psutka. Utkání začali lépe Klenečtí, ale s výjimkou pokusu Vladimíra Čecha o přehození brankáře Nýřan z dálky se k jinému ohrožení soupeřovy branky nedostali. Hosté, na jejichž výkonech má lví podíl kouč Josef Štulc (vedl dorost Vejprnic i Viktorie Plzeň a Poběžovice), povzbuzovaní skupinou svých fanoušků, se probudili ve 13. minutě, kdy si střelecký pokus připsal Liška. Minutu na to na domácí obraně ztroskotal Voráček. Kolem 20. minuty si hosté vytvořili tlak. Zúročili jej za pět minut, kdy do pravé části pokutového území Spartaku zamířil křižný centr, Zdvihal zpětně nahrál Cvachočkovi, jenž dostal od domácích zadáků příliš prostoru i času na zakončení a levačkou zatočil míč do vzdálenější šibenice – 0:1. Čtyři minuty na to vyšla domácím elegantní kombinace. Před vápnem vybojoval míč Houdek, rozehrál na volného Housara, ten prostrčil Čechovi, který vybídl k zakončení Houdka. Domácí střelec osamocen před Vaskem mířil do protipohybu gólmana – 1:1. Brzy se mohlo skóre měnit znovu. Hostující Sláma se probil po pravé straně do vápna, ale s jeho střelou neměl Sokol problém. Vejmelka pak míč před dotírajícím útočníkem odvrátil. Ve 32. minutě propadl střed klenečské defenzívy a Cvachouček si mazácky položil Sokola a zakončil do prázdné branky – 1:2.

Druhý poločas zahájil bombou z dálky kapitán hostů Voráček, ale jeho projektil o kousek minul levou tyč. O pět minut později centroval klenečský Osvald do vápna, Čech v hlavičkovém souboji uspěl, ale nabíhající Hromník šajtlí minul o pár centimetrů vzdálenější tyč. Chytře střílel také Vladimír Čech v 55. minutě, ale opět minul branku. Pak se však hra vrátila do kolejí ze závěru první půle a diváci toho moc zajímavého neviděli. To se změnilo v 70. minutě, kdy se nejlepší hráč Diossu Cvachouček na hranici velkého vápna uvolnil přes trio domácích, ale jeho pokus Sokol reflexivně odvrátil. Poté měl velkou příležitost čerstvý hráč Nýřan na hřišti Aliyev, ale přízemní střela pod vybíhajícím Sokolem skončila vedle tyče. Domácí vyrovnali v 78. minutě. Psutka rozehrál přímý kop z půlící čáry do vápna, Vasko nebyl dost důrazný, neudržel míč a Hromník jej skluzem poslal do sítě – 2:2. Vyrovnaný stav však vydržel jen chvíli. Aliyev nejprve zkusil zakončit z voleje, ale střela mu nesedla a balon vyletěl vysoko nad všechny hráče. Jenže pak se díky nedůrazu obrany Klenčí Alyev dostal k balonu znovu a napodruhé už zakončil přesně – 2:3. Přestože se v závěrečných minutách domácí snažili, na vyrovnání to již nestačilo, naopak v poslední minutě Sokol vychytal ještě tutovku Aliyeva.

„Dnes vyhrál lepší. My jsme hráli velmi špatně zezadu, kdy jsme tam několikrát nechali ´průchoďák´. Škoda, že pokaždé, když jsme vyrovnali, tak jsme hned dostali další gól. Chtěli jsme to utrhnout bojovností, ale prostě to dnes nevyšlo," uvedl k duelu trenér Klenčí Pavel Smazal.

Klenčí: Sokol – Osvald, Vejmelka, Řezníček, Psutka – Housar, Čech Vojtěch (Toth), Hromník, Mifek – Houdek (Hojda), Vladimír Čech.
Nýřany: Vasko – Liška, Čipera, Duspiva, Voráček – Mašek, Cink (Aliyev), Sláma, Zdvihal, Říha – Cvachouček (Loukota) HR: Kračmer, ŽK: 1:1, Diváci: 100. ⋌(mal)