Spartak Klenčí – Baník Zbůch 3:1 (3:0)
Klenečtí měli famózní vstup do utkání. Už ve 2. minutě se do vápna probil Vladimír Čech a tváří v tvář gólmanovi Žáčkovi propasíroval ve skluzu míč do sítě – 1:0. Tlak domácích pokračoval. V 16. minutě rozehrál Housar roh a Řezníček hlavou skóroval – 2:0.

Hosté měli první šanci až ve 21. minutě, kdy se střelou zpoza vápna prezentoval Hnát. Jeho přízemní pokus ale Sokol zkrotil. Po půlhodině hry klenečský Mifek vyslal Hromníka, ten však netrefil branku. Trvalo pár vteřin, než se domácí dostali k dalšímu ohrožení branky, které vyústilo v třetí gól. Hromník přenesl hru na Vojtěcha Čecha, ten posunul na svého bratra Vladimíra před prázdnou branku a ten zakončil – 3:0. Trenér hostí poté sáhl ke dvojímu střídání, což se projevilo. Domácí se do větší šance už nedostali. Až v poslední minutě Hromník hlavičkoval do břevna, poté dorazil míč do branky, ale gól nebyl uznán pro faul.

Do druhého dějství nastoupili hosté o poznání lépe. Už po čtyřech minutách měli příležitost ke snížení, když od poloviny unikajícího Hnáta v pokutovém území poslal k zemi Osvald. Jenže sám postižený s penaltou naložil prachbídně a Sokol s likvidací neměl moc starostí. Na druhé straně Řezníček po odraženém rohu pálil z voleje kousek nad branku. S vyrovnanější hrou přibylo i tvrdších zákroků.

V 63. minutě zastavil na hranici velkého vápna nedovoleným zákrokem unikajícího protihráče stoper Psutka. K míči se postavil Hrdlička, překonal zeď, avšak jeho kulišárnu Sokol vyrazil. Hra však pokračovala, Hnát vrátil míč před branku a Netušil usměrnil míč pod padajícího brankáře Klenčí – 3:1.

Domácí po gólu přidali a brzy mohli přidat další branku. Po centru se dostal k hlavičce osamocený Čech, ale Žáček reflexivně vyrazil a při Hromníkově dorážce zasáhl jeden z obránců. S blížícím se koncem byla zřejmá marná snaha hostů o zkorigování výsledku, což neunesl po několikátém zbytečném faulu obránce Jirka a byl vyloučen. Trenér domácích Pavel Smazal byl s výsledkem spokojen: „Konečně jsme odehráli slušný první poločas a zaslouženě jsme vedli o tři branky. Kdybychom hráli tak jako dneska, mohli bychom do konce podzimu získat ještě šest bodů."

Klenčí: Sokol – Vejmelka (Toth), Psutka, Hula, Osvald – Řezníček, Čech Voj. (Čipera), Housar, Hromník – Čech Vl., Mifek
Zbůch: Žáček – Mrázek (König), Jirka, Fořt, Daňhel (Prokop) – Šindelář, Hájek (Netušil T.), Netušil M., Hrdlička, Šiman – Hnát
Branky: Vladimír Čech 2, Řezníček – Netušil; ŽK: 2:4; ČK: 0:1. ⋌(mal)