FK Holýšov B – Start Tlumačov 2:1 (1:0)
Domácí ´mladé pušky´ do veledůležitého zápasu doplnili hráči, kteří absolvovali zimní přípravu s A – mužstvem, což bylo celých devadesát minut znát. Hosté přes zimu mobilizovali, kromě tlumačovského ´Balotelliho´ Nidla získali na střídavý start ze Sokola Milavče (II. třída) Jakuba Šota, jenže zápas v Holýšově naznačil, že působení v nižších soutěžích je znát a snajpr, který má pomoci spasit Tlumačov, je v měřítku I. B třídy zatím stínem obávaného kanonýra, jenž kdysi v barvách 1. FC H. Týn spolu s Petrem Vachtlem děsil soupeře. Navíc si jej vzal do parády Hamerník a proti urostlému obránci to mívali těžké i soupeři v krajském přeboru.

Tlumačovští ke všemu už od 5. minuty museli dohánět jednogólové manko, když domácí fanoušky trochu rozehřál svojí trefou Šobr – 1:0. Hosté se ale z šoku brzy probrali a Šot s Nidlem a Čárou tepali do defenzivy červenobílých. Velkou šanci na vyrovnání ve 22. minutě však zahodili, když Bláha tísněný Tumpachem tváří v tvář Steinbachovi netrefil míč podle představ. V dalších minutách byla k vidění nezáživná nakopávaná, kterou narušil až Šot v závěru poločasu, proti jehož střele musel zasahovat gólman Steinbach.

Odhodlání hostů co nejdříve vymazat těsný náskok, s nímž vyběhli z tunelu do druhého poločasu, zmrazil v 53. minutě holýšovský Vrba, který si zpracoval centr zleva a uklidnil spoluhráče – 2:0. Po prostřídání na obou stranách domácí vsadili na bránění výsledku, zakopali se na vlastní polovině, což se jim nakonec mohlo vymstít. V 83. minutě si čerstvý Čadek po výkopu od vlastní branky naběhl za domácí obranu, lobem překonal Steinbacha a postaral se o dramatický závěr zápasu – 2:1. Vzápětí totiž Tlumačovští mohli vyrovnat, když Nidl vybídl ke skórování Forsta, ten však ve vyložené příležitosti brankáře nepřekonal. O závěrečný tlak se hosté připravili sami, když nedokázali dostat míč z hloubi vlastní poloviny, kde jej Holýšovští chytře drželi.

FK Holýšov B: Steinbach – Hamerník, Dotzauer, Lucák, Zelený, Valachovič, Šobr, Kraus, Tumpach (64. Knopp), Vrba (90. Kundrata), Vítek (77. Loukota). Trenér: Roman Strejc.

Start Tlumačov A: Mleziva – Zíta (77. Ticháček), M. Hruška (45. L. Výškrabka), Bláha (61. Forst), Podestát, M. Výškrabka, L. Hruška, Veselý (65. Čadek), Čára, Nidl, Šot (81. J. Hruška). Trenér: Vojtěch Fořt, as. Pavel Čadek.

Branky: 5. Šobr, 53. Vrba – 83. Čadek. ŽK: 1:1. Diváků: 80. Nejlepší hráči: Kraus (Ho.) – Nidl (Tl.)