Klenčí – Lhota 0:4 (0:1)
Namísto chybějícího stopera Psutku se na tuto pozici musel stáhnout kapitán Řezníček, který hned v úvodu utkání chyboval v rozehrávce a Fidlera, který se řítil sám na branku, ale v poslední chvíli jej zakřižoval Osvald. V 5. minutě na levé straně vybojoval míč Houdek, probil se až do vápna, kde od brankové čáry našel Čecha, ale ten ve skluzu těsně minul. Další příležitost měl Čech o dvě minuty později, když obehrál Rohrera, ale střela z pěkné pozice mu nesedla. Přesně po čtvrt hodině měli první příležitost i hosté. Po rohovém kopu hlavou zakončoval Křížek, ale míč směřující pod břevno Sokol vyrazil. Do této chvíle byli o něco aktivnější Klenečtí, ale po této šanci už převzali iniciativu hosté a domácí nesčetněkrát pouze odkopávali míč. Skóre utkání se poprvé měnilo v 36. minutě. Křížek vybojoval ve vápně soupeře míč, přistrčil jej Veverkovi, který z první uklidil míč ke vzdálenější tyči – 0:1. Do poločasu se ještě ujala Javůrkova střela z dálky, ale s tou si Sokol poradil.

Do druhého poločasu nastoupili o něco aktivněji domácí, kteří potřebovali co nejdříve vyrovnat, ale po malé chvilce pohlednější hry po zemi se opět vrátili k nakopávané. V 51. minutě překvapil ukrytou střelou Sokola Kotrnoch, ale domácí brankář si i s tímto pokusem poradil. O pět minut déle měl na kopačce tutovku Křížek, ale střela z malého vápna byla zblokována. O první střelu domácích se postaral až po čtvrthodině Housar, ale po tvrdém souboji s brankářem přestřelil branku. Psala se 67. minuta, když po hosté rozehrávali přímý kop po prvním faulu, jenž odměněn žlutou kartou, kterou vyfasoval Hula. K jeho exekuci z dobrých třiceti metrů lehce zleva se postavil Veverka, ničeho nedbal, opřel se do balónu a přestože si Sokol na balón sáhnul, míč proletěl až do brány – 0:2.

Ani druhý gól neprobral domácí z letargie a dál se hrálo pouze na jakousi nakopávanou nazdařbůh dopředu, kde se pohybovali pouze dva útočníci, mnohdy proti pěti bránícím hráčům, čili o žádné ohrožení se nejednalo. V 75. minutě prohrál poblíž půlící čáry souboj Vejmelka s Křížkem, který hned vyslal na steč Černého. Ten tváří v tvář klenečskému brankáři zachoval chladnou hlavu a zkušeně jen obstřelil – 0:3.

Přestože měli deset minut před koncem pohodlný třígólový náskok, nepochopitelně zdržovali, za což byli dvakrát po sobě odměněni žlutými kartami. Pět minut po třetí brance podtrhl smutný výkon domácích Fidler, když obdržel krásnou nahrávku před prázdnou branku – 0:4. Čestný gól mohl vsítit klenečský Houdek, ale po jeho samostatném úniku byl hostující gólman úspěšný.

Poslední minuty se logicky nesly ve znamení absolutní nadvlády Lhotských.

„S pěším fotbalem nemůžeme pomýšlet na úspěch. V týmu dneska bojovali čtyři lidi a ostatní se jen vezli a defenziva zahrála velice špatně, proto je výsledek 0:4 více než přijatelný. Doufám, že si mančaft sedne za zadek a od příště už to zase bude lepší," konstatoval po zápase zklamaně trenér Klenčí Pavel Smazal.

Klenčí: Sokol – Řezniček, Hula, Vejmelka, Osvald – Housar, Mifek, Hromník, Toth – Houdek, Čech Vl. Na střídání: Čech Voj., Čipera, Hojda, Veber
Lhota: Bohm – Rohrer, Kučera, Javůrek, Veverka – Nejdl, Křížek, Fidler, Kotrnoch, Černý – Humeník. Na střídání: Koníček, Šoltys. ⋌(mal)