TJ Sušice – Jiskra Domažlice B 0:1 (0:0)
Svými výkony nevyzpytatelní hosté nastupovali do veledůležitého utkání s cílem pokrýt nebezpečné brejky domácích, což se jim na podzim, kdy na Střelnici prohráli 0:3, nepodařilo. Také úvod odvety patřil domácím. Zejména záložník Vrhel po pravé straně hostům zatápěl, jenže ve třech šancích místo zakončení volil příhru na spoluhráče, které domažlická defenziva stačila pokrýt. Sušickým se nakonec podařilo vstřelit gól, ten však nebyl uznán pro postavení mimo hru.

Chodové, kteří museli kvůli silnému protivětru po odkopu od branky svádět o každý balon boj ve středu hřiště, zahrozili v 15. minutě, kdy si centr ve vápně zpracoval Hartl, jeho střelu ale domácí srazili na roh. Další varování domácím přišlo z kopaček třetiligostů v sestavě ´Benfiky´. Strejc po kombinaci s Došlým přihrál Bezděkovi, jenže ten ve snaze vypálit z voleje minul balon. Ve 35. minutě posledně jmenovaný našlápl k velkolepému sólu přes tři hráče soupeře a až čtvrtý jej před pokutovým územím zastavil faulem. ´Domažlický expres´ přesto ještě stačil přistrčit balon Hartlovi, bohužel sudí neponechal výhodu a hosté kopali pouze trestný kop. Z něj Došlý trefil sušickou zeď.

Do druhého poločasu dostala domažlická defenziva za úkol eliminovat nebezpečí v podobě rychlého Vrhela, což se jí podařilo lepším pokrytím levé strany. A byli to hosté, kteří se začali častěji dostávat do šancí. Nejprve Strejc po centru ze strany prodloužil hlavou na zadní tyč, kde zakončil Hartl, ani jemu však sudí gól pro ofsajd neuznal, poté dvakrát na poslední chvíli hasil stoper Sušice Bezděkův únik. Aktivita hostů domácí zaskočila, ti znervózněli a dopouštěli se chyb. Jednu takovou po špatné rozehrávce stopera Sádka vystihl Hartl, přihrál do uličky Bezděkovi, ten vybídl Došlého, jehož střelu domácí srazili na roh.

Regulérního gólu se stovka diváků přihlížejících utkání vysoké kvality dočkala po hodině hry. Po akci hostů na pravé straně sušický obránce smolně usměrnil Hartlovu ostrou přihrávku na Bezděka do protipohybu vlastního gólmana – 0:1. Domácí poté přestali kombinovat a místo toho začali nakopávat balony na útočníky, které však ve vzduchu i na zemi s přehledem sbíral Strejc. V největší šanci na vyrovnání se Sušičtí ocitli deset minut před koncem, jenže křižný balon mířící na Vrhela vyběhnuvší Lorenc srazil na roh a z něj domácí nic nevytěžili.

Ohlasy po utkání:

Ivan Rybár, trenér Jiskry Domažlice B: „Do Sušice jsme jeli s cílem neprohrát. Po dohodě s trenérem A – mužstva jsme mohli využít tři posily. Strejc podal bezchybný výkon, ve druhé půli sbíral všechny nakopávané balony a pomáhal se zakládáním útoků. Klid, s jakým řešil nebezpečné situace, měl pozitivní vliv i na ostatní obránce. Protože nám chybí středopolař, takový ten režisér hry, tak jsme k tomu využili Došlého, a i když to není jeho post, roli splnil skvěle, běhal, rozdával balony. Rychlý Bezděk byl v útoku velmi nebezpečný, soupeř jej musel často zdvojovat. Pozitivní bylo i to, že po  vystřídání hráči z A – mužstva zůstali na lavičce a utkání prožívali s týmem. Nastoupil už Hartl, který se rozehrává po zranění, navrátilec Šmirkl ještě nevěděl, zda se stihne vyřídit jeho registrace, přesto se přijel na budoucí spoluhráče podívat. Byl to dobrý zápas, který splňoval parametry krajského přeboru. Domácí byli o něco lepší v první půli, ve druhém poločasu jsme pokryli levou stranu a zaskočili domácí aktivní hrou. Byl to náš zatím nejlepší výkon sezony. Kluci bojovali a až na Vrhela, který se kvalitou i rychlostí podobá Bezděkovi, se domácím vyrovnali technikou, důrazem i bojovností.“

Jiskra Domažlice B: Lorenc – Strejc, Neumann, Ferra, Rojt – Hošek (55. Pavlíček), Vísner, Došlý (80. Schamberger), Waldmann – Bezděk (88. Pačesný), Hartl (65. Janeček).