Horažďovice – FC Dynamo HT 3:0 (2:0)
Prvních deset minut se hrálo převážně ve středu hřiště, ale už první standardní situaci domácí využili k tomu, aby se ujali vedení. Běžela 12. minuta, když rezehráli rohový kop, a stoper Chod hlavou poslal míč do sítě hostí. Dalších sedm minut se hrálo za mírné převahy domácích. Na 2:0 zvýšil po hrubé chybě hostující stoperské dvojice nikým neatakovaný Kotrba. Do konce poločasu se pokračovalo pod taktovkou domácích, ale na skóre se nic neměnilo.

Po sedmi odehraných minutách druhého poločasu bylo definitivně rozhodnuto. Hostující obrana zapomněla na Beránka, který nedal hostujícímu gólmanovi šanci a upravil na 3:0. Utkání měli dále v režii domácí, ale do vyložených šancí se nedostávali až na jednu, která skončila na tyči branky hostujícího gólmana. Trvalo dvaasedmdesát minut, než došlo k vážnějšímu ohrožení domácího gólmana Kubíkem. Vzruch přineslo posledních pět minut. Hosté několikrát atakovali domácího brankáře, ale naopak to byli domácí, kteří v 87. minutě kopali pokutový kop. Exekutor Michal Fořt však vysoko přestřelil, a protože střela domácího Nauše skončila v poslední minutě na tyči, znamenalo to, že FC Dynamo si odvezlo z hřiště favorizovaných Horažďovic přijatelnou porážku.

V dalším kole zajíždí FC Dynamo na hřiště dosud neporažených Klatov, které mají Horšovskému Týnu co oplácet. V minulém ročníku totiž získalo Dynamo ze vzájemných střetnutí vždy plný bodový zisk.

FK Horažďovice: Kozlík – Chod (75. Pintíř), Čadek, Butnaru (46. Nauš), Cihlář, Šafanda, Beránek, Stulík, Mičkal, Jůda, Kotrba (60. Sova). Trenér M. Čadek
FC Dynamo HT: Touš – Šindelář, Brychcín, Šinál, Havlíček, Dušek, Blacký (72. Janeček), Barnáš, Pazderník, Wolf (63. Kubík), Rada. Trenér: J. Kožíšek. ⋌⋌(hf)