Heřm. Huť – Sokol Postřekov 2:6 (1:4)
Nebojácní hosté začali náporem a vytvořili si několik šancí. Protože ale Steinberger sám před gólmanem Konvalinkou mířil vedle branky, Polákovu ránu ze strany brankář vyrazil, ujala se až třetí příležitost. V té se k odraženému balonu po kombinační akci dostal Steinberger a přesně mířenou střelou k tyči poslal hosty do zaslouženého vedení – 0:1. O pouhé tři minuty později se prezentoval ze dvacetimetrové vzdálenosti tečovanou střelou Mach, letní posila Postřekova, který přehodil Konvalinku – 0:2. Až poté se domácí dostali za půlku, kde se po centru nedohodli obránci Sokola a Vojtěch Královec si dal vlastní gól – 1:2.

To hosty neznervóznělo, ba naopak. Po centru do šestnáctky domácích ´sklářů´ se Tomášek střetl s brankářem Konvalinkou, ten ho fauloval a rozhodčí Mezera nařídil penaltu, kterou s přehledem proměnil Adamka – 1:3. Ve 35. minutě už to bylo 1:4, když se trefil Polák po další povedené kombinační akci hostů. Potom byli domácí lepším mužstvem. „Jenže podle mého názoru moc simulovali. Kdyby volili místo pádů zakončení, možná by z toho nějaký gól padl," říká k dalšímu průběhu hry trenér Kapic.

Do druhého poločasu vstoupili opět lépe hosté, když se krásnou střelou v 55. minutě trefil ze třiceti metrů do šibenice opět Mach a upravil stav na 1:5. Po hodině hry opět ukázal svoji výbornou kopací techniku Adamka a z trestného kopu zvýšil na hrozivých 1:6. Domácí místo ´hození ručníku do ringu´ zvýšili obrátky, šli tvrdě do každého souboje, dostali Postřekov pod tlak a z toho pramenily šance. Sokol spoléhal na brejky, čtyřikrát šli jeho hráči do přečíslení, ale skóre už se na jejich straně neměnilo. Oproti tomu Heřmanova Huť završila své snažení v 85. minutě gólem Veselovského na konečných 2:6.

Trenér Sokola Postřekov Jindřich Kapic: „Jeli jsme do Heřmanovy Hutě s cílem zvítězit. Je pravda, že jsem nečekal, že se nám podaří nastřílet tolik branek. Teď to musíme potvrdit v Holýšově , kde už by měli být k dispozici Škrabal se Závodným, naopak Kočiš bude minimálně čtyři týdny mimo."

Hrající sekretář SHH Heřmanova Huť Tomáš Konvalinka: „Obdrželi jsme dvě rychlé branky, pak jsme snížili na 1:2 vlastní brankou soupeře.Ve druhém poločase přišlo z naší strany herní zlepšení, ale nedokázali jsme se brankově prosadit a potom se zápas jenom dohrával. Před sezonou od nás odešel Pavel Gust, který se vrátil do svého mateřského klubu FK Staňkov, a Németh hraje na střídavý start. Jsme hodně zklamaní. Musíme ale zvednout hlavu a něco vybojovat v Klenčí. Nám se však na Chodsku nějak nedaří. Jednou v historii jsme v Klenčí vyhráli. Očekáváme těžké utkání s kvalitním soupeřem."

SHH Heřm. Huť: Konvalinka – Zvěřina (60. Paveza), Kaliján, V. Lako, Šula (20. Kameš) – J. Lako, Veselovský, Cejthamr, Ulč – Németh, M. Lako. Trenér: Alfréd Tischler.
Sokol Postřekov: Gibfried - Královec Vojta (Paša), Janeček, Cibulka, Ledvina - Beroušek (75. Kreuz), Mach, Tomášek (85. Královec), Adamka – Polák, Steinberger (80. Němec). Trenér: Jindřich Kapic. HR: Mezera – Hromka, Orlík. ŽK:3:4. Diváků: 50. ⋌(poj)