FC Dynamo H. Týn – VD Luby 2:0 (1:0)
Domácím patřil úvod utkání, které se odehrávalo za neustálého deště. Ve 4. minutě zahrával Šinál trestný kop, který musel Kalaš v brance Lub boxovat. K odraženému míči se dostal Blacký, který mířil nad bránu. V 6. minutě předvedlo FC Dynamo rychlou kombinační akci, na jejímž konci se trefil Jan Havlíček – 1:0.

O minutu nato přišel centr z pravé strany od Šindeláře a Havlíček hlavou mířil nad branku. V 9. minutě kombinoval Brychcín s Wolfem, ale ten mířil do brankáře. Hosté poprvé zahrozili v 10. minutě. Švátora přihrál Mlejnkovi a ten mířil vedle brány Brataniče. Domácí mohli vést 2:0, to by ovšem musel mířit přesněji Janeček, který po kombinaci s Havlíčkem a Radou střílel vedle levé tyče. V 17. minutě zahrával rohový kop Koželuh a Pivoňka mířil nad branku. Ve 20. minutě Šinálův trestný kop boxoval Kalaš. Potom začaly přebírat iniciativu Luby, které se dostaly ve 26. a 27. minutě do dvou šancí. Nebezpečná byla hlavně ta druhá, při níž Šůs přihrál Švátorovi a Bratanič jeho střelu vyrazil nohama. Hosté se v závěru poločasu několika pokusy a závary snažili o vyrovnání, ve 36. minutě Voráček trefil břevno.

Ve stejném duchu pokračoval druhý poločas. Hosté byli aktivnější a vytvářeli si šance, které vyřešil někdy se štěstím skvělý Bratanič. V 62. minutě byl po druhé žluté kartě rozhodčím Františkem Šlapákem vyloučen Václav Rada. Luby měly ještě větší tlak, který domácí se štěstím přestáli. V 68. minutě zahrával trestný kop Šinál a Šindelář mířil vedle tyče branky Kalaše. V 77. minutě rozehráli domácí rohový kop, Bauer vracel míč před branku, kde Šindelář mířil přesně a bylo to 2:0.

V téže minutě to bylo na červené karty 1:1, když ji za protesty obdržel hostující Josef Javorský. Domácí už do konce utkání vedení uhájili.

Dynamo je v tabulce na 14. místě se 7. body. V neděli 7. října se od 16:00 představí na stadionu druhého celku tabulky FK Horažďovice. Luby poslala porážka na poslední 16. místo.

„Začátek utkání jsme byli lepší, povedlo se nám v 6. minutě vstřelit gól. Ještě přibližně deset minut jsme byli herně lepší. Potom soupeř převzal iniciativu, začal nás přehrávat nakopávanými balony, důrazem a tvrdostí, s čímž jsme se nedokázali vyrovnat. I druhý poločas jsme hráli ustrašeně, zatáhli jsme se a nekombinovali jsme. Spíše jsme se přizpůsobili hře nakopávaných balonů, což nám nesvědčí. V době, kdy jsme se ocitli pod větším tlakem, nám vyloučili Radu. Po brance Šindeláře jsme hru vyrovnali, navíc hostům byl také vyloučen hráč a konec jsme zvládli. Nejlepší naši hráči na hřišti byli Bratanič, Rada a Šinál," uvedl k utkání trenér Josef Kožíšek.

FC Dynamo H. Týn: Bratanič – Blacký, Bauer, Šindelář. R., Brychcín - Barnáš, Wolf, Šinál, Rada - Janeček (65. Kotlan), Havlíček. Trenér: Josef Kožíšek.
VD Start Luby: Kalaš - Křížek, Javorský, Koželuh, Švátora, Havlovic (63. Nešpor), Voráček, Mlejnek, Šůs, Čížek, Pivoňka. Trenér: Pavel Bečka.
Rozhodčí: František Šlapák - Jiří Štökl, Stanislav Sladký. Delegát: Karel Kopřiva. Diváků: 60. ŽK: 6:4 (16. Havlíček, 41. a 62. Rada, 65. Wolf, 87. Šinál, 91. Šindelář - 19. Šůs, 36. Křížek, 67. Mlejnek, 87.Kalaš. ČK: 1:1 (62. Rada - 77. Javorský).⋌ (poj)