FC Dynamo HT B – Mrákov A 2:2 (2:1) na PK 4:2
Hostům z Mrákova se začátek zápasu povedl lépe. V 7. minutě utkání zatáhl balon po levé straně hřiště Růžek, přihrál na hranici velkého vápna V. Duffkovi, který připravil míč pro nabíhajícího Stýskala a ten krásnou střelou trefil pravou šibenici domácí branky – 0:1.

Domácí rychlý gól příliš nezaskočil, naopak svoji dobrou kombinační hrou se začali čím dál častěji prosazovat před Korbovou brankou a už ve 13. minutě po rozebrání hostující obrany srovnal do prázdné branky hlavou Bouda. V další fázi zápasu se hosté snažili hrozit především z brejků, ale praporek domácího asistenta často jejich akce odmávaným ofsajdem zastavil. Hráči FC Dynamo měli balon na kopačkách častěji. Pár minut před přestávkou jeden z domácích záložníků tvrdě vystřelil z 20 metrů, Korba míč vyrazil před sebe a nikým nehlídaný Bouda pohotovou dorážkou strhl vedení na domácí stranu – 2:1. Tím skončil první poločas.

Začátek druhého dějství opět patřil hostům z Mrákova. Ve 48. minutě dostal Stýskal na levé straně míč do běhu, přespurtoval s ním půlku hřiště a přízemní střelou k tyči nedal domácímu brankáři šanci – 2:2. O chvilku později to byl opět hostující Stýskal, který šel sám ze strany na branku a mohl dát hattrick, ale tentokrát výborně zasáhl týnský gólman Věneček. Domácí mužstvo pak přidalo a s podporou silného větru v zádech si vytvořilo několik standardních situací, avšak pozorná obrana Mrákova s výborným stoperem Vondrašem dokázala vše vyřešit, a to i se štěstím, když jedna domácí hlavička skončila na břevně.

Závěr zápasu byl velmi dramatický, obě mužstva chtěla vítězství strhnout na svoji stranu. Za domácí to byl nejprve střídající Mathauser, který v dobré pozici přestřelil branku hostů. Na druhé straně se po přečíslení domácí obrany řítil sám na bránu Růžek, byl faulován v pokutovém území, jenže píšťalka rozhodčího Kvasničky se neozvala. Úplně v poslední šanci zápasu se ocitl opět mrákovský Růžek, ale zblízka se trefil jen do nohou týnského gólmana. A tak po remíze 2:2 došlo na pokutové kopy, ve kterých se domácí nemýlili a připsali si bod navíc v kvalitním utkání krajské I. B třídy.

Trenér FC Dynamo Roman Pitipáč: „Jednalo se o naši premiéru v soutěži, nechtěli jsme prohrát, protože přišlo hodně diváků. Kluci utkání odjezdili a my jsme s Pavlem Matulkou byli spokojeni. Bylo to dobré utkání, vyhráli jsme na penalty, což jsme si zasloužili, protože jsme byli o trochu lepší než soupeř. Teď nás čeká Merklín, kde nechceme prohrát, protože ve třetím kole hostíme Chodský Újezd, jednoho z favoritů soutěže, takže těžký soupeř. Pro toto utkání už budeme moci počítat s další posilou po brankáři Věnečkovi, kterou bude Pavel Plachý. Chybět by měl pouze Sušický, který je na dovolené."

Sekretář Sokola Mrákov Petr Konop: „Mladé mužstvo domácích mě překvapilo, mladé mužstvo složené z domácích hráčů, předvedli kombinačně kvalitní fotbal. Byli určitě lepší v držení balonu a naopak my jsme si vytvořili malinko víc šancí. Bod bereme. Myslel jsem si, že na tom v Týně budou hůře, ale tam se nebude lehce vyhrávat. Z našeho mužstva bych vyzdvihl Stýskala, který mohl dát tři góly a výborně hrál i Růžek v útoku. Teď nás čeká nováček soutěže, Slavoj Chodová Planá, která mě překvapila domácím vítězstvím nad posílenou plzeňskou Lhotou. Asi nás nečeká nic lehkého, protože soupeř bude mít nováčkovský elán, ale hrajeme doma, musíme vyhrát a potvrdit bod z H. Týna."

FC Dynamo H. Týn B: Věneček - Šperl (72. Sušický), Komárek, Hradecký, Jurko - Blacký, Šindelář T., Praštil, Babka (50. Mathauser) – Bouda, Falout. Trenéři: Roman Pitipáč a Pavel Matulka.
Sokol Mrákov A: Korba – Hofman,Vondraš, Schoř (75. Vozár), Rybár – Duffek T., Kopecký (82. Konopík), Duffek V., Stýskal - Růžek, Ševčík (46. Kohout). Trenér: Vladimír Duffek . ⋌(poj)