Dynamo H. Týn – SK Klatovy 1:0 (1:0)
Pouze počátečních pár minut patřilo hostům, pak převzali iniciativu domácí a byli lepší až do konce duelu. Hlavně rychlé protiútoky Pazderníka byly nebezpečné. Bohužel chybělo přesné zakončení a když se trefil, byl gólman hostí na místě. Nebezpečně střílel rovněž Štverák, ale i jeho pokusy míjely branku i když jen těsně. Proto musel ofenzivě vypomoci obránce. Ve 28. minutě Dušek na značce pokutového kopu dostal přihrávku od Štveráka, zpracoval si ji, oklamal dva obránce a poslal přízemní střelou míč do sítě bezmocného Moravce – 1:0. Další šance měli domácí ve 37. minutě a ve 45. minutě, ale Svůra ani Mašek neskórovali.

I ve druhém poločase hráli fotbalisté Dynama s chutí, vytvářeli si šance a hosty do vlastní šestnáctky nepouštěli. A když se tak stalo, zasáhl Beisbier. V 50. minutě zahrál Pazderník rohový kop na Maška, ten se uvolnil a přes celou bránu poslal míč na hlavu Wágnera, který hlavičkoval těsně nad břevno. V 53. minutě postupoval Štverák na branku Klatov, přihrál volnému Faloutovi, ale ten přestřelil. V 65. minutě řešila domácí obrana jeden z mála závarů před vlastní brankou.

V 81. minutě viděli diváci nádherný fotbalový moment. Štverák unikl po straně, našel přihrávkou nabíhajícího Maška, který „z první" poslal míč na branku, ale ten se odrazil od přesunujícího se gólmana. V 88. minutě fauloval na pravé straně domácího pokutového území Šilhánek hráče hostí a sudí ukázal na značku pokutového kopu. Míč si postavil Janda, ale jeho střelu k levé tyči Beisbier v brance Dynama vystihl. K vyraženému míči se sice ještě dostal Dytrt, ale jeho střela skončila na tyči. Neúpěšný exekutor si v 90. minutě vysloužil druhou žlutou kartu a s jeho vyloučením ukončil hlavní rozhodčí zápas.

V posledním kole zajíždí Dynamo do Horažďovic. Utkání bude sehráno v sobotu 16. června se začátkem v 10.15 hodin na hřišti tamního FK.⋌(hf)

Dynamo H. Týn: Beisbier – Dušek, Wágner, Svůra, Šinál, Brynda, Štverák, Rada, Falout, Mašek, Pazderník (82. Šilhánek). Trenér: Karel Krejčí.
SK Klatovy 1898: Moravec – Skala, Rendl, Štengl, Janda, György (46. Brož), Vítovec, Matějka T., Matějka J, Lužný (54. Matějka D.), Dytrt. Trenér Lubomír Vašica.
HR: Jan Cihlář – Jiří Petržílka a Václav Simbartl. Delegát Miroslav Svoboda. ŽK 3:5, ČK 0:1. Diváků: 40.