Jiskra Domažlice – ZČE Plzeň 1:2 (1:0)
Jako první zahrozili v 11. minutě hosté, ale Musil si špatně zpracoval míč, a tak Stróž zažehnal nebezpečí. V 18. minutě proběhl Stróž s míčem u nohy přes polovinu hřiště, ale střela se mu nepovedla a skončila vedle. Ve 23. minutě se v pokutovém území Jiskry zjevil osamocený Bendl, ale zbrkle přestřelil domácí svatyni. Skóre se poprvé měnilo o pět minut později, kdy J. Kohout doběhl u brankové čáry téměř ztracený míč, naservíroval jej Buršíkovi a ten se nemýlil – 1:0.

Za dalších pět minut opět J. Kohout vybojoval míč a českou uličkou poslal do šance Konopíka, ale tomu scházely centimetry, aby na míč dosáhl. Ve 39. minutěopět zahrozili hosté, ale Musil střílel vedle. Z protiútoku potáhl míč Buršík, přihrál doprava Hasenöhrlovi, na jehož centr si naběhl J. Kohout, ale hostující brankář míč se štěstím chytil. Po střele R. Kohouta z 23 metrů mimo branku Plzeňanů sudí poločas ukončil.

Druhá půle začala náporem hostů, kteří se snažili vyrovnat. Nejprve se do šance dral jejich nejlepší útočník Musil, ale po souboji se Stróžem se zranil a musel odstoupit. V 52. minutě dostal míč do branky hostí Konopík, ale gól nebyl pro ofsajd uznán. V 56. minutě dostal ideální přihrávku za domácí obranu Brácha a nedal Krutinovi šanci – 1:1.

Jiskrou vyrovnávací branka otřásla. V 62. minutě vyrobil hrubku domácí Malík a hostující Týml obstřelil vyběhnuvšího Krutinu – 1:2. Domácím trvalo deset minut, než se z šoku vzpamatovali. Hosté se zatáhli a začali hrát na brejky. V 76. minutě se dral do šance L. Kneblík, ale hostující obránce mu míč v poslední chvíli ukopl na roh. V 83. minutě centroval do pokutového území Plzeňanů Šimůnek, brankář míč podběhl, ale překvapení domácí nestačili reagovat. Závěr zápasu odehráli fotbalisté Jiskry v křeči a žádnou další šanci si už nevypracovali. ⋌(for)

Ohlasy trenérů:

„Hrál se rychlý a agresivní fotbal. My jsme do zápasu vstoupili dobře a první půli jsme odehráli velmi dobře. Dostali jsme se do vedení, které jsme mohli i navýšit, i když hosté také měli dobré příležitosti ke vstřelení branky. Přestože jsme kluky o půli nabádali, aby zůstali u stejného způsobu hry, tak se podvědomě trochu zatáhli a pustili soupeře do tlaku. Ten si paradoxně žádnou šanci nevytvořil, ale my jsme mu vlastními chybami na obě branky nahráli. Bohužel jsme opět dostali dvě laciné branky. V neděli nás čeká derby s Postřekovem. Ten je sice bez bodu poslední, ale určitě nás nečeká nic jednoduchého, pokud nezlepšíme defenzivu a hlavně nezačneme proměňovat šance," uvedli k utkání domažličtí trenéři.

Jiskra Domažlice: Krutina – Šimůnek, Stróž, Malík, Strnad – Hasenöhrl, Buršík, R. Kohout, J. Kohout – Konopík, Linkeš. Střídali: Hojda, Dufek, Kneblík, Konrády, Pavel. Trenéři: Steinbrücker, Forro.
Branky: Buršík – Brácha, Týml. HR: Křen Jiří.