Chotíkov – Holýšov 3:1
Svěřenci Jaroslava Klusky znovu zabrali a s mladým Bejdákem v zádech skolili tápající Holýšov. „Kluci podali daleko lepší výkon, ale měli jsme i štěstí," tvrdil vedoucí domácího mužstva Martin Bejdák.
Poločas: 2:0. Branky: 29. M. Scheinherr, 40. D. Míka, 62. Břicháček – 66. Míčka z penalty. Nejlepší hráči: Fikar – Gabriel. Rozhodčí: Krutina. ŽK: 4:1. Diváci: 80.
Chotíkov: Bejdák – Mar. Prais (54. Pechler), M. Míka, Fikar, Marek (62. Zedník), Puchmertl
(85. Kellner), Kluska, M. Scheinherr, Břicháček, Lopata
(50. Otýs), D. Míka. Trenér: Kluska starší.
Holýšov: Míčka – Levička, Karbusický, Vrba, Panuška (66. Šobr), Gabriel, Kubina, Vítek (46. Jeniš), Staněk, Procházka, Lucák. Trenér: Bárta.

Klatovy – H. Týn 5:1
Rychlá trefa favorita uklidnila, ve druhé půli však Klatovy neponechaly nic náhodě a deklasovaly bezmocného soupeře vysoko 5:1. „Po přestávce existovalo na hřišti pouze jedno mužstvo," řekl sekretář Klatov Ján Gašpár.
Poločas: 1:1. Branky: 47. a 76. Sýkora, 3. György, 61. Kadlec z penalty, 73. T. Matějka – 41. Wolf. Nejlepší hráči: J. Matějka – Havlíček. Rozhodčí: Bogdan. ŽK: 3:3. Diváci: 200.
Klatovy: Beke – Vítovec, Mészáros, Veselka, J. Matějka, Sýkora, Janda, Kadlec, T. Matějka
(60. Brož – 76. Skala), Hanzlík, György (6. Lužný). Trenér: Vašica.
H. Týn: Bratanič – Šindelář, Brichcín (70. Janeček), Blacký
(77. Minařík), Barnáš, Dušek, Šinál, Pazderník, Wolf, Rada. Trenér: Kožíšek.

Koloveč – Vejprnice 5:1
Domácí mašinérie převálcovala Vejprnice, dvakrát se hrála hra na "Zkuste zastavit Milotu". „Už v první půli jsme zahodili několik šancí, naše výhra je zasloužená," mínil po bitvě sekretář Kolovče Pavel Kruml.
Poločas: 2:1. Branky: 59. a 71. Milota, 6. T. Došek z penalty, 16. Šperl, 82. Rejthar – 21. Šámal z penalty. Nejlepší hráči: T. Došek – Kasýk. Rozhodčí: Schneider. ŽK: 4:4. ČK: 0:1. Diváci: 240.
Koloveč: Janča – Kruml, Vlček, L. Došek, Baxa (85. Fillinger), Rejthar, Černohorský, Šperl, T. Došek, Milota, Gabriel (81. Kadlec). Trenér: Hirschl.
Vejprnice: Dufek – Havránek, Korelus (78. Studeník), Rada, Křen, Šámal, Hora (63. Paul), Lhotka
(82. Kuráž), Kasýk, Černý (67. Heller), Puhlovský (79. Heindl). Trenér: Dejmek.

Domažlice B – Přeštice 1:1
Jiskra se rozjíždí, v souboji s Přešticemi urvala dva body. Naopak hosté znovu dokázali, že si s pokutovými kopy nerozumí. „Hosté zahrozili v úvodním dějství, po přestávce jsme přebrali otěže nad utkáním my," viděl duel asistent trenéra Domažlic Vladimír Brichcín.
PK: 3:1. Poločas: 0:0. Branky: 54. Hošek – 78. vlastní. Nejlepší hráči: Hartl – Regner. Rozhodčí: Šimek. ŽK: 1:2. Diváci: 50.
Domažlice B: Lorenc – Neumann, Lešek, Brichcín (46. Bláha), Soukup, Hartl, Vísner, Pavlček, Ferra, Hošek, Kubr (67. Paluch). Trenér: Rybár.
Přeštice: Regner – Hrdlička, Uzlík, Mastný, Bouc (76. Švarc), Mrázek, Zoubek, Lambor, Benedikt (72. Fořt), Zdeněk, Přibáň. Trenér: Šilhánek.

Příkosice – Rapid 6:3
Brankové dostihy sledovali diváci v Příkosicích, kam zavítal Rapid. Hosty táhl za bodovým ziskem Harmády, jeho hattrick však nestačil. „Ve druhém poločase jsme soupeře přehráli, branky byly otázkou času," řekl sekretář Příkosic Václav Moulis.
Poločas: 3:3. Branky: 5. a 72. Pešek, 32. Čupalka vlastní, 41. Spěváček, 68. Papáček, 76. Herák – 1., 38. a 45. Harmády. Nejlepší hráči: Papáček – Harmády. Rozhodčí: Kračmer. ŽK: 2:4. ČK: 0:1. Diváci: 100.
Příkosice: Vaník – Pleticha
(86. Krajdl), Korecký, Štych, Papáček, Komanec (82. Vlček), Pešek (80. Sedlák), Lisý, Kotnauer
(52. Herák), Nový, Spěváček
(62. Jandoš). Hrající trenér: Pleticha.
Rapid: Štrunc – Peroutka
(46. Polášek), Buček, Fleissig, Švejda, Čupalka, Nový, Šimsa, Harmády (80. Morávek), Žák, Brabec
(46. Hucl). Trenér: Mysliveček.

Stod – SK ZČE 2:1
Veterán Pleisner je stále postrachem brankářů, v sobotním duelu nalomil soupeře a nasměroval domácí k výhře. „V sobotu jsme byli výjimečně produktivní. Po přestávce soupeř přidal, ale podařilo se mu jen korigovat," shrnul duel sekretář Stoda Petr Chlíbec.
Poločas: 2:0. Branky:
19. Pleisner, 33. Duchek z penalty – 67. Světlík. Nejlepší hráči: Pleisner – nikdo. Rozhodčí: F. Cihlář. ŽK: 4:4. ČK: 1:0. Diváci: 110.
Stod: Pochobradský – Karlíček (86. Douša), Snášel, Lukášek, Kaas, Bouřa, Duchek, Pleisner, Heřman (84. Chovan), Dlouhý, Höffler. Trenér: Kubeš.
SK ZČE: Řezáč – Chocholatý, (43. Levý) Macht, Světlík, M. Kraus (62. Meszáros), T. Kraus, Vít, Bednář, Kočí (61. Peterka), Škarda
(46. Rout), Vohrna (84. Šebek). Trenér: Kural.

Horní Bříza – Luby 2:1
Urputnou bitvu se šťastným koncem pro domácí nabídl duel v Horní Bříze. Nováček sice dlouho držel nadějné vedení, ale v závěrečné fázi domácí stav zvrátili. „Naše výhra byla vydřená. Po jejich brance jsme se dlouho nemohli prosadit, zápas jsme otočili bojovností," řekl sekretář domácích Stanislav Kapr.
Poločas: 0:1. Branky: 70. Vrla, 82. M. Paukner – 37. Šůs. Rozhodčí: Langmajer. ŽK: 4:6. Diváci: 110.
Horní Bříza: Šimandl – Křížek, M. Zavadil, Hackr, M. Paukner, Vrla, Frána, Janka, Chocholatý (85. Sedlecký), Mornštajn, J. Paukner. Trenér: Michálek.
Luby: Kalaš – Turner (35. Šůs), Křížek, Koželuh, Švátora, Šnour, Voráček, Mlejnek (85. Švec), Kostolanský, Čížek, Pivoňka. Trenér: Bečka.

Sušice – Horažďovice 2:3
V derby plném emocí si body odváží favorit, dvakrát se zaskvěl sušický odchovanec Mičkal. „Zápas se lámal ve druhé půli, kdy jsme nejprve neproměnili velkou šanci a poté nás individuálně potrestal Mičkal," smutnil vedoucí sušického mužstva Vratislav Krulich.
Poločas: 1:2. Branky: 9. Kočí, 54. Melka – 29. a 34. Mičkal, 59. Nauš. Nejlepší hráči: Hrach – Mičkal. Rozhodčí: Hájek. ŽK: 2:2. ČK: 0:1. Diváci: 300.
Sušice: Jarolím – L. Kodýdek, Melka, Jech, Hrach, Kysilka (71. T. Klíma), Prchlík (84. Varga), Szedmák, Vrhel, Kočí, Halas (67. Budil). Trenér: Staněk.
Horažďovice: Kozlík – Chod
(57. Butnaru), P. Čadek, Nauš
(77. Sova), Cihlář, Šafanda, Beránek (87. Pintíř), Stulík, Mičkal
(89. Křivanec), Jůda, Kotrba. Trenér: M. Čadek.

16. Přimda⋌ 10 1 1 3 5 16:28  8

Výsledky 10. kola: Zruč – Chlumčany 1:3 (Polák – Milota, Nohava, Šlehofer), Nepomuk – Bolevec 2:2 (PK: 1:3, Kocour, Ptáček – Greif, Pelnář), Slavoj Žihle – Sokol Černice 0:0 (PK: 0:3), Přimda – Sp. Poříčí 3:3 (PK: 4:3, Zámeček 2, Mucha – Fiala, Jirka, Čermák), Rokycany B – Baník Stříbro 5:1 (Vrba 2, Lukáš Aubrecht, Šíša, Procházka – Bůžek), Rozvadov – Sparta Dlouhý Újezd 5:0 (Mráček 2, Horáček, Křehlík, Slowik), Dioss Nýřany – Okula Nýrsko 5:2 (Cvacoušek 3, Sláma, Cink – Skála, Šteiner), Svéradice – Touškov 1:0 (Mikeš).

14. Holýšov B⋌ 8 1 0 0 7 15:26  3

Výsledky 8. kola – skupina A: Holýšov B – Sokol Mrákov 0:1 (Mlynár), Merklín – Sokol Lhota 2:8 (Hrádek, Tichota – Fidler 3, Nejdl 2, Kotrnoch, Veverka, Černý), Chodský Újezd – Spartak Klenčí 4:1 (Pešta 2, Pikl, Suchý – Mifek), Start Tlumačov – Sokol Postřekov 0:3 (Tomášek, Steinberger, Adamka), Staňkov – SHH Heřmanova Huť 1:0 (Trhlík), Baník Zbůch – Slavoj Koloveč B 3:0 (Hnát 2, Schejbal), Dynamo Horšovský Týn B – Slavoj Chodová Planá 0:2 (Ovčačik, Radil).

14. Švihov⋌ 8 1 0 0 7 11:31  3

Skupina B: Sokol Štěnovice – Sokol Hradešice 3:3 (PK: 5:6, Boček, Krásný, Růt – Novák 2, Kopal), Švihov – Sokol Měčín 0:1 (Němec), SK ZČE B – Sokol Pačejov 1:1 (PK: 2:4, Zervos – Havlíček), Starý Smolivec – Tatran Dlouhá Ves 5:1 (Krejčík 2, Spour, Strejc, Tupý – Páleník), Kovodružstvo Strážov – Sokol Mochtín 1:1 (PK: 3:2, Mayer – Cihlář), Žákava – Sokol Losiná 0:1 (Šlaif), Žichovice – Sokol Blovice 1:0 (vlastní).

14. Hrádek⋌ 8 1 0 0 7 16:19  3

Pozn.: Třetí sloupec v tabulce znamená počet remíz s vyhranými PK, čtvrtý značí počet remíz s prohranými PK.

Skupina C: Mirošov – Sokol Druztová 1:2 (Pavel Beránek – Šlauf, Švajcr), Tlučná – Hrádek 5:4 (Fišer 3, T. Nachtmann z PK, M. Nachtmann – Telekeš, Koželoušek, Prachař, Mrázek), Sokol Mladotice – Sokol Kralovice 2:2 (PK: 1:4, Jánský, Šiml – Koča, Růžek), Sokol Křimice – Sokol Radnice 4:0 (Kydlíček 2, Zapomněl, Adam), Slavoj Mýto – Sokol Dobřív 2:0 (Kříž, Zajíček), Doubravka B – Město Zbiroh 5:0 (K. Krysl 3, T. Krysl, Pavlíček), Sokol Raková – SKP Rapid Plzeň B 8:3 (Burda 4, Kořínek 2, Rottenborn, Silovský – Hlaváč 2, Hodaň)