Baník Stříbro – FK Holýšov 3:0 (2:0)
Už ve 4. minutě se mohli domácí radovat. Jarešovu šanci však Čermák, hájící hostující branku, vytěsnil. O tři minuty později se dostal do úniku na domácího brankáře Dostálík, byl faulován, ale rozhodčí Hájek nechal pokračovat ve hře. Ve 12. minutě se dostali domácí do pokutového území Holýšova, míč se dostal na kopačku jednoho ze stříbrných, když sudí nepochopitelně nařídil pokutový kop. Penaltu, která překvapila hostující, ale i domácí fanoušky, proměnil Jareš – 1:0. O sedm minut později se po pasu ocitl v šanci hostující Tlustý, ale pálil nad bránu. Holýšovští poté dostali svěřence Jaroslava Patočky pod tlak a ve 21. minutě po chybě jednoho z obránců mohl vyrovnat Černohorský. Minul však těsně branku. O minutu později utnul nápor hostů rozhodčí Hájek, když nařídil druhý pokutový kop v utkání, tentokrát pro údajnou ruku. Hřebík domácím poskytnutou výhodu zužitkoval – 2:0. Ve 36. minutě zahrával Černohorský přímý kop, domácí brankář vyrazil střelu na vápna, ale dorážka hostí skončila na tyči. Ve 41. minutě byl u postranní čáry tvrdě faulován hostující Šimandl, avšak podle sudího bylo vše v souladu s pravidly.

Hned v první minutě druhé půle se dostal do šance Tlustý, udělal kličku obránci, ale tísněn pálil těsně nad Vekeho branku. V 55. minutě nadvakrát Veke vyrážel střelu hostů na roh, po druhém rohovém kopu hlavičkoval Majlát, mířil však o milimetry nad branku. V 66. minutě Čermák hájící branku Holýšova vychytal Ábela. Hosté se snažili vstřelit alespoň kontaktní branku, ale na kolena je definitivně srazila třetí branka po další kontroverzní situaci, kdy chtěl Vrba nahrát brankáři, jeden z domácích jej srazil a míč od padajícího hráče změnil směr a zapadl do branky. Místo odkopu od branky sudí gól uznal – 3:0.

„Dvakrát, třikrát v týdnu trénujete a je to k ničemu,“ utrousil po utkání rozladěný trenér Holýšova Jiří Multrus. Sekretář klubu Petr Třeštík uvedl: „Klukům děkuji, protože byl zázrak, že se ovládli a dohráli bez karty.“

A domácí? Za vše hovoří věta, kterou při odchodu do kabin utrousil kapitán Petraška: „Chtěli jsme vyhrát, ale ne takovým způsobem.“

Baník Stříbro: Veke – Honzík, Hřebík, Blažek (46. Dyk), Jareš, Petraška, Šaman, Ábel (80. Pubrle), Florus, Bůžek, Hrůša.

FK Holýšov: Čermák – Levička, Trhlík, Majlát. Lukáš – Procházka, Šimandl, Dostálík, Černohorský – Jeniš, Tlustý. ŽK: 2:2, Rozhodčí: Hájek, Diváků: 100. ⋌(zav)