Koloveč B – Chodský Újezd 3:2 (2:1)
Hosté od úvodních minut potvrzovali, že jsou právem řazeni k tomu nejlepšímu z celé soutěže. A protože se ke kvalitnímu výkonu hostů připojili i domácí, nabídl zejména první poločas utkání přihlížejícím divákům pěkný zážitek. Zhruba po dvanácti minutách hry prostrčil Homolka balon na Součka a ten střelou z velkého vápna poslal domácí do vedení – 1:0. Jenomže hosté odpověděli záhy. Proti Piklově utěšené střele z pětadvaceti metrů neměl Čapský nárok – 1:1. Po půlhodině hry ale našel Tomášek centrem ´kolovečský tank´ na hrotu, Souček sklepl balon pro Duchoně, který z malého vápna zajistil Slavoji znovu vedení – 2:1.

Druhý poločas už byl ze strany domácích slabší, hosté měli více ze hry, jenže v 52. minutě řešili průnik Homolky do vlastního pokutového území faulem, za který je z nařízené penalty ztrestal Souček – 3:1. Dvacet minut před koncem utkání ale hostující Pikl snížil na 3:2, další ostrý zákrok na Homolku znamenal červenou kartu a oslabení hostů. I v něm však Chodský Újezd mohl vyrovnat, to by však samostatný nájezd na Čapského nesměl jeho hráč zakončit střelou mimo branku Slavoje. 

Slavoj Koloveč B: Čapský – Mastný, Gabriel, Tomášek, Špirk (46. Lucák) – Šlajs, Duchoň, Filinger, Homolka – Souček, Pergl (87. Denk). Branky: Souček 2, Duchoň – Pikl 2. ŽK: 1:3 ČK: 0:1 Diváků: 75.