Heřm. Huť – Sokol Postřekov 4:1 (3:0)
Postřekovští si na specifickém hřišti během úvodních deseti minut vypracovali čtyři vyložené šance, ale Adamka, Škrabal a ani Steinberger je neproměnili. To domácí byli maximálně efektivní a po sedmi minutách hry vedli o dva góly, když nejprve v 5. minutě potrestali minelu beka Vojtěcha Královce a poté Jiří Závodný „vyrobil" penaltu. V 25. minutě domácí ´skláři´ svoje vedení ještě zvýšili, když jim vyšel rychlý protiútok.

Celý druhý poločas odehráli hosté aktivně, ale zatažení domácí spolehlivě tříbrankový náskok hájili a sami naopak hrozili z brejků. V 52. minutě byl v pokutovém území Heřmanovy Hutě faulován Adam Polák a Tomáš Adamka nařízenou penaltu spolehlivě proměnil – 3:1. Po hodině hry hosté přišli kvůli zranění o stopera Janečka. S blížícím se koncem zápasu Postřekovští vsadili na ofenzivu, která nejisté domácí obraně dělala prolémy, ale museli otevřít hru, čehož výteční domácí snajpři v 80. minutě využili a skórovali počtvrté – 4:1.

Sokol Postřekov: Nosek – Cibulka, Janeček (60. Kuželka), Kočiš, Královec – Polák, Beroušek, Závodný, Adamka – Škrabal, Steinberger. Trenér: P. Váchal.