Funkcionáře klubu z pětitisícového města čeká v příštích dvou letech hodně práce. „Kdyně v minulosti hrávala vyšší soutěže a tam také patří. Rozhodně ne na chvost II. třídy. Proto je cílem postup našich týmů v dospělé i mládežnické kopané," říká nový šéf kdyňského fotbalu.
Z toho vyplývá další úkol, zajistit pro klub finanční prostředky. „Postup znamená i vyšší náklady. Chceme oslovit místní firmy a podnikatele, najít stabilní partnery," uvádí Kubec, který je ve svých čtyřiatřiceti letech známým fotbalovým sudím. Jednat chce i s radnici ve Kdyni, protože fotbal se v dnešní době bez podpory měst a obcí neobejde.

Myšlenka na obnovení B – mužstva zatím není na pořadu dne. „Teď je hlavní stabilizovat kádr A – mužstva, pokusit se o návrat odchovanců. Rád bych navázal spolupráci s oddíly z okolí, vždyť v mnoha z nich působí v roli trenérů či funkcionářů bývalí hráči Kdyně," dodává.

Kromě výboru je nový i realizační tým u ´áčka´ SK Kdyně 1920, které bude trénovat Jaroslav Adámek. Vedoucím týmu se stal Michal Kratochvíl a trenérem brankářů je Václav Kruml.