Pozice v tabulce pasovala do role favorita domácí, ale vydatným deštěm provázený začátek patřil hostům. Jenže z územní převahy nevytěžili nic, naopak po šesti minutách domácí stoper Sekereš poslal pasem do úniku Karla Bláhu, který ač tísněn obráncem překonal Škampu a vykročil za hattrickem – 1:0.

Hosté mohli odpovědět Němcem a po něm dvakrát Stýskalem, ale z šancí nebylo nic. Na druhé straně se do dalšího brejku dostal opět Bláha, ale hosty zachánila tyč, stejně jako po ráně Gabriela. V závěru poločasu hosté zahrávali trestný kop, k dorážce se dostal Mlynár, ale domácí nápor ustáli. Z protiútoku pláchl po straně Bláha, před brankou našel Farkaše, a ten gólem do šatny zvýšil vedení Krchleb na 2:0.

Druhý poločas zahájil Bláha další střelou do tyče. Pak se iniciativy znovu chopili hosté, kteří soupeře zatlačili na půlku. Jenže v 56. minutě došlo na straně domácích ke střídání legend, kdy Prihoda nahradil Koriťáka, a prvně jmenovaný po dvou minutách na hřišti skóroval, když se nejlépe zorientoval v závaru po rohovém kopu – 3:0.

Hostům zápas vůbec nesedl, čtvrt hodiny před koncem inkasovali počtvrté, to se trefil střídající Bozděch. V závěru ještě Bláha během šesti minut dvěma dalšími trefami zkompletoval hattrick.

Sokol Krchleby x Sokol Mrákov B 6:0 (2:0)

Branky: 6., 78. a 82. K. Bláha, 45. Farkaš, 58. Prihoda, 75. Bozděch. Rozhodčí: Novotný. ŽK: 1:2. Diváci: 55.

Sokol Krchleby: Kasl – Koriťák (56. Prihoda), Sekereš, M. Doležal, Krejčí, Farkaš (88. Chvátal), Krutina, Gabriel, P. Bláha, O. Doležal (65. Bozděch), K. Bláha. Vedoucí: Pavel Strousek.

Sokol Mrákov B: Škampa – Král, Pivoňka, P. Spörl, Kaufner, Němec (46. M. Spörl) – Kabourek (74. Čácha), Mlynár, Kopecký – M. Stýskal (53. Kříž), Konopík. Trenér: Milan Jarina.