Domažlice B - Holýšov 4:0
„První poločas byl zcela v naší režii, bohužel jsme z několika šancí dokázali využít jen jednu po sérii standardních situací. Ve druhé půli bylo vidět, že soupeři dochází dech a výsledek je tak adekvátní tomu, co se dělo na hřišti," řekl asistent Jiskry B Antonín Vlček.

Poločas: 1:0. Branky: 51. a 71. Špírek, 41. D. Lešek, 73. Kubr. Rozhodčí: Havránek. ŽK: 0:3. Diváci: 120. Hřiště: UMT Domažlice.

Domažlice B: Bratanič – Falout (66. Major), Javorský, Sova (84. Žák), Kadlec (66. Jakub Korelus), Kubr (76. Kalný), Hojda, Waldmann (76. Tomáš Lešek), Tomáš Korelus, Špírek, Dominik Lešek. Trenér: Martin Steinbrücker.
Holýšov: Řezáč – Zavadil, Trhlík, Hrádek (68. Kraus), Černohorský, Majlát, Šobr, Valachovič, Staněk, Zelený, Dostálík (74. Vnouček). Trenér: Karel Míčka.

Zruč – Petřín Plzeň 0:2
„Na malém hřišti na umělce ve Zruči to moc o fotbale nebylo. Domácí nakopávali míče a my se s tím nemohli srovnat. Rozhodly dvě krásné akce, které zakončil Vohrna," zhodnotil další petřínskou výhru asistent trenéra Jan Pleticha.
Poločas: 0:1. Branky: 35. a 79. Vohrna. Rozhodčí: Bína. ŽK: 1:0. Diváci: 75. Hřiště: UMT Zruč.
Zruč: Klik – David Král, Pechman, Polák, Jelínek, Husník, Pavel (86. Přibyl), Hucl, Kepka, Fryček, Kazda (70. Mašek). Trenér: Petr Řezáč.
Petřín Plzeň: Příhoda – Papáček, Bednář (80. Brudna), Bendl (89. Štefl), Levý, Škarda (83. Šimáně), Vohrna (87. Gavrylovskyy), Motl, Lisý, Trojovský, Zoubek. Trenér: Radek Vodrážka

Lhota – Přeštice 3:1
„V prvním poločase jsme byli lepší a kromě dvou gólů jsme ještě neproměnili další šance. Druhá půle už byla vyrovnanější, protože se Přeštice hnaly za vyrovnáním. I tak si ale myslím, že tři body zůstaly po zásluze doma," řekl k duelu trenér Lhoty Jaroslav Kluska.
Poločas: 2:0. Branky: 5. Heller, 26. Fiala, 89. Černý – 90+2. Duchek. Rozhodčí: Mazanec. ŽK: 3:5. ČK: 82. Kohout (L). Diváci: 150.
Lhota: Böhm – Ondřej Král, Adam Král, Heller (79. Šefl), Strejček, Černý, Hucl, Horník, Nový (77. Zelenka), Kotrnoch (71. Záhrobský), Fiala (61. Kohout). Trenér: Jaroslav Kluska.
Přeštice: Schimmer – Duchek, Krušina, Jan Přibáň (59. Pavlík), Zdeněk, Krs, Blahoudek, Turek (73. Uzlík), Sýkora (64. Lambor), Tadeáš Přibáň, Pavel Bešta. Trenér: Václav Uzlík.

Bolevec – Luby 2:0
„Utkání se divákům muselo líbit. Bylo bojovné, se šancemi na obou stranách. Zatímco soupeř své příležitosti proměnit nedokázal, my jsme vstřelili dvě krásné branky," okomentoval líbivou konfrontaci s Luby domácí lodivod Michal Bublík.
Poločas: 1:0. Branky: 44. Pelnář, 52. Zítek. Rozhodčí: Šiška. ŽK: 3:6. Diváci: 110.
Bolevec: Körner – Bublík, Zítek (85. Hackr), Greif, Šnaider, Humpál, Pelnář (89. Běl), Šanoba, Štolle, Sušánka, Ficu (77. Fictum). Trenér: Michal Bublík.
Luby: Kalaš – Křížek, Voráč (74. Kvítek), Sýkora, Vejskal, Nešpor (67. Raišl), Čipera, Cole, Švátora (67. Hora), Čížek, Koželuh. Trenér: Vladislav Smolík.

Rozvadov - Rokycany B 3:0
„Zápas rozhodly naše dvě branky v úvodu utkání. Rokycany se sice snažily, ale je to hodně mladý tým. Celý zápas jsme měli pod kontrolou," shrnul krátce vedoucí Rozvadova Jan Vydra.
Poločas: 2:0. Branky: 8., 10. a 75. Lukáš Čížek. Rozhodčí: Černý. ŽK: 0:1. Diváci: 70.
Rozvadov: Žipaj – Kabourek, Bronec, Skopový, Hána (79. Sláma), Gabčo, Šácha, Janda (41. Landrgott), Mráček, J. Viterna, Čížek. Trenér: Zdeněk Slowik.
Rokycany B: Wohlmuth – Řapek, Sefzig, Varga, Vileta, Mourek, Ječmen (66. Huňáček), Kouřil, Lev, Šafář, Pfeifer. Trenéři: Peter Horváth a Martin Wohlmuth.

Rapid – Stříbro 1:0
„Celé utkání bylo velmi bojovné. My jsme měli štěstí, že hostující Pleško, kterého považuji za klíčového hráče Stříbra, začal zápas na lavičce. Za nás se prosadil nejmladší hráč, za což jsem také moc rád. Velmi důležité vítězství," uvedl spokojený trenér Rapidu Jaromír Mysliveček.
Poločas: 1:0. Branka: 38. Hajšman. Rozhodčí: Lhoták. ŽK: Hráno bez karet. Diváci: 100. Hřiště: UMT Senco Doubravka (NH).
Rapid Plzeň: Beke (26. Kovařík) – Šindelář, Nový, Buček, Šimandl (77. Filipčík), Klekner, Čupalka, Harmady, Matějka (90. Janoch), Davídek (68. Žák), Hajšman. Trenér: Jaromír Mysliveček.
Stříbro: Dolejš (62. Petrlák)– Hřebík, Kohut (53. Kertys), Pavlas, Bůžek, Tůma, Korynta (46. Pleško), Blažek, Dyk, Zaoral, Mikulovský. Trenér: Josef Aubrecht.

Svéradice - Vejprnice 0:3
„Velmi nám pomohl brzký gól, který jsme vstřelili v 6. minutě utkání. Domácí jsme v prvním dějství do šancí nepouštěli. Sami jsme si naopak vypracovali několik dobrých příležitostí. Klíčový byl podle mě gól na 2:0. Ten si myslím, že soupeře zlomil. O chvíli později jsme přidali třetí branku a zbytek utkání si už pohlídali," hodnotil utkání kouč Vejprnic Jiří Šámal.
Poločas: 0:1. Branky: 6. Benedikt vlastní, 57. Lhotka z penalty, 59. Křen. Rozhodčí: König. ŽK: 1:2. Diváci: 140. Hřiště: Svéradice.
Svéradice: Michal Soukup – Sova, Brůha, Jiřinec, Krejčík, Heřman, Martin Klas (82. Jedlička), Stanislav Makovec, Károly (46. Prokopec), Benedikt, Kába. Trenér: Vlastimil Beránek.
Vejprnice: Vavrík – Bárta, Rada, Havránek, Heindl, Kolář (85. Výrut), Mašek, Svoboda, Křen, Paul, Lhotka (68. Frémund). Trenér: Jiří Šámal.

Nýrsko – Chotíkov 1:0
Nováček letošního ročníku krajské elity na jaře válí. Parta trenéra Karla Kalivody totiž získala sedm z devíti možných bodů, přičemž pouze dvakrát inkasovala.
Poločas: 0:0. Branka: 62. Tomáš György z penalty. Rozhodčí: Kříž. ŽK: 4:2. Diváci: 90.
Nýrsko: Moravec – Valenta, Výtisk (88. Kotlan), Antonovics (67. Rubáš), Kolář, Tomáš György, Kalivoda, Ivo György (81. Bastl), Lužný Brož, Šnour (90. Eliáš). Trenér: Karel Kalivoda.
Chotíkov: Bejdák – Černý (84. Pechler), Kluska, Forman, Zajíček, Rozboud (63. Kadlec), Buchta, D. Míka, Vlnař (78. Buchta), Matas, Kučera. Trenér: Petr Nykles.

16. Tlučná⋌ 18  0 0 0 18 14:91  0

I. A třída, 18. kolo: Tlumačov – Mýto 1:3 (Copák – Abrt, Švejda 2), H. Bříza – M. Touškov 6:3 (Čermák 3, Macháček 2, Chocholatý – Foltýn, Anděl, Nosek), Žihle – Mochtín 3:1 (Masopust 2, Kalata – Smolík), Kdyně – Nepomuk 0:0 (PK 4:3), Žichovice – Tlučná 6:1 (Jiřík 2, Beneš, Linhart, Černý, Šimáček – Paum), Křimice – Pačejov 0:1 (PK 3:4), Košutka Plzeň – Horažďovice 3:1 (Chabr, Triner, Bartheldy – Forman), Chlumčany – Kralovice 2:1 (Tomášek, Milota – Bulín).

14. Chodský Újezd⋌ 14 1 0 1 12 14:61  4

I. B třída, 14. kolo – skupina A: Dl. Újezd – Koloveč 6:2 (Stoklasa 2, Janků 2, Földeši, Gitta – Lucák, Pluhař), Meclov – Postřekov 5:1 (Němec 2, Večeřa, Pačesný, Kubica – Steinberger), Ch. Újezd – Planá 2:3 (Chmiel, Vomáčka – Kloužek 2, Švejda), Bělá n. R. – Bor 1:0 (Jarina), Č. Kubice – Staňkov 1:1 (PK 4:3, Strejc – Dolejš), Mrákov – Chodová Planá 0:2 (Pelán, Chval), H. Týn – Částkov 2:2 (PK 1:2, Šindelář, Jurko – Bydžovský 2).

14. Měčín⋌ 14  2 0 2 10 16:32  8

Skupina B: Plzeň–Černice – St. Plzenec 1:1 (PK 5:6, Marušinec – Kuncendörfer), Měčín – Chanovice 0:1 (Polena), Dl. Ves – Klatovy B 1:1 (PK 4:2, Matějka – Rendl), Chotěšov – Strážov 3:0 (Vacek 2, Vítek), Svat. Hrádek – Sp. Poříčí 4:0 (Brabec 2, Šoural, Štěpán), Přeštice B – Štěnovice 1:1 (PK 2:4, Urban – Boček), Petřín Plzeň B – Žákava 1:1 (PK 3:2, Mičan – Nekola).

14. Hrádek⋌ 14  0 1 0 13 21:71  2

Skupina C: Radnice – Příkosice 3:4 (Švajcr, Loukota, Habr – Krajdl, Pražák, Voříšek, Gosza), Třemošná – Vejprnice B 4:1 (Randa, Vrba, Bouda, Radič – Loukota), Bukovec – Malesice 3:0 (Róth, Šimr, vlastní), Plasy – Kaznějov 1:1 (PK 4:2, Lauko – Vinkler), Zbiroh – Holoubkov 4:3 (Lukeš 2, Bystřický, vlastní – Teplý, Zajiček, Vintr), Nýřany – Hrádek 4:2 (Aliyev 3, Németh – Hrubý, Pérez), Mýto B – Raková 0:0 (PK 5:4).