Jiskra začala aktivněji. V úvodu se po rohovém kopu Moravce dostal do zakončení Strnad, poté vytvořili Vlček s Nguyenem zajímavou příležitost pro Soukupa, ale ten prováhal šanci zakončit. Hosté hrozili ze standardek. V 11. minutě se po trestném kopu Ebenhöcha dostal k dorážce Vavřička, ale domácího gólmana Červeného nepřekonal, stejně jako Votava o chvíli později. Na druhé straně mohl chybu hostů v rozehrávce potrestat Vlček po Soukupově přihrávce, ale netrefil bránu. Vzrůstající tlak Jiskry přinesl po půlhodině hry závar, kdy se před brankou Dynama do zakončení postupně dostali Ngyuen, Bilik a Vlček. Změť těl před sebou nepropálil ani jeden z nich. Když v závěru hosté přečkali šanci Čadka, šlo se do kabin.

Druhý poločas nabídl o něco vyrovnanější obraz hry, neboť se začali častěji dostávat do šancí i hosté. Po hodině hry se dvěma individuálními průniky defenzivou soupeře zaskvěl domácí Nguyen, ale Fousek byl pokaždé na správném místě. O sedm minut později šla Jiskra zaslouženě do vedení. Souček po pár minutách pobytu na hřišti zatáhl balon po straně, přihrávkou na penaltu našel Bilika, který s pomocí teče jednoho z hostů skóroval – 1:0. Horšovskotýnští ale přišli s bleskovou odpovědí. V závaru před domácí brankou o tři minuty později zahrál jeden z hráčů Jiskry rukou a Votava z penalty srovnal na 1:1.

Vzápětí vytekly nervy domácímu Strnadovi a Domažlice dohrávaly o deseti. O šanci strhnout výhru na svoji stranu ale svěřence trenéra Oldřicha Timury připravil rozhodčí. Ten nejprve přehlédl faul kapitána hostů Macha, který v šestnáctce zezadu naskočil na unikajícího Vlčka a skolil ho k zemi, sedm minut před koncem pak neviděl hru rukou hostujícího obránce.

V penaltovém rozstřelu domácí brankář Červený uplatnil kulišácké rady svého otce Pavla, rozhodil a vychytal Sobolíka i v utkání úspěšného exekutora Votavu. Za domácí uspěli Moravec, Bláha, Vlček i Dufek.

Jiskra Domažlice – FC Dynamo H. Týn 1:1 na PK 4:1

Poločas: 0:0. Branky: 67. vlastní (Häusler) – 70. Votava z PK. Rozhodčí: Koura. ŽK: 4:3. ČK: 1:0 (81. Strnad). Diváci: 55.

Jiskra Domažlice: Červený – Moravec, Vesti, Strnad, Fořt – Reiniger (88. Vogeltanz), Čadek, Vlček, Soukup (76. Dufek), Nguyen (66. Souček), Bilik (80. Hoang). Trenér: Oldřich Timura.

FC Dynamo H. Týn: Fousek – Mleziva, Bočan, Votava, Vaněk (70. Kratochvíl), Pták (46. Vnenk), Häusler, Vavřička (46. Hoang), Sobolík, Mach (60. Herzer), Ebenhöch. Vedoucí: Radek Peteřík.