Poděvousy – Srby 1:1 (1:0) na PK 4:2
Hosté dorazili bez opory Čáslavy, přesto začali aktivně. Jejich snažení ale učinila přítrž čtvrtá minuta, kdy ex-krchlebský Marek Doležal rozehrál rychle aut a domácí kanonýr Martin Levý potrestal laxní práci obrany soupeře trefou k protější tyči – 1:0. Střelec úvodní branky utkání měl vzápětí další šanci, ale pojistku nepřidal. Hosté se po chvíli oklepali a opět převzali iniciativu. Jenže střela Seckého byla sražena na roh a Malý po Seckého centru hlavičkoval ve vyložené šanci mimo. Tentýž hráč v další šanci po trestném kopu zakončil pouze do domácího gólmana. Poděvousští hrozili z brejků, nejprve Nechutný s Homolkou, poté unikl po straně Levý, ale Pomahač zakončil zbrkle nad. Závěr poločasu byl opět ve znamení náporu hostů, ale Malý ve velkém závaru před domácí brankou nedokázal propasírovat míč přes změť těl do sítě.

Snaha hostů o vyrovnání pokračovala i v úvodu druhé půle. Blízko byl Havlíček, který po sedmi minutách hry trefil z trestného kopu dalekonosnou ranou břevno domácí svatyně! Jenže pak se nechal zbytečně vyloučit Forst, takže hosté dohrávali v oslabení. Ještě než jim začaly docházet síly, stihli si vykoledovat penaltu z níž Antoš vyrovnal – 1:1. Remíza byla pro svěřence poděvouského ´Hnátka´Radka Leitla málo, proto se vrhli do útočení. Blízko gólu byli po hodině hry, ale hosty spasil Havlíček, který na čáře zastoupil brankáře a vykopl Plasovu hlavičku z branky. Nebezpečně vypadala i akce Masničky, který se prokličkoval obranou a přihrál na střed na volného Homolku, jenže ten brankáře Sazamu neprostřelil. Domácí měli další šance, ale ze závarů před brankou Srb žádný gól nepadl a utkání dospělo do penalt.

V nich zazářil domácí brankář Václav Marián, který v dětství chytal v Plzni s Petrem Čechem. Oproti penaltě v zápasu vychytal v rozstřelu Antoše a poté i Havlíčka. Další hosté, Vondraš a Voráč, sice uspěli, ale domácí exekutoři Levý, Mašek, Doležal a Plas se trefili všichni, takže druhý bod za výhru na pokutové kopy zůstal doma.

Sokol Poděvousy: Marián - Suchý (31. Plas), Hodina (46. Kramer), Moudrý, Doležal, Pomahač, Mašek, Masnička, Homolka, Levý, Nechutný (73. Liška). Trenér: Radek Leitl, as. Rostislav Sedláček, Zdeněk Šibil.

Sokol Srby: Sazama - Havlíček, Vondraš, Voráč, Reithar, L. Hrubý (46. Pařízek), Forst, J. Hrubý, Antoš, Secký, Malý (86. Kubizňák). Vedoucí: Jaroslav Slavík.

Branky: 4. Levý Martin - 58. Antoš Martin z PK. ŽK: 4:4. ČK: 0:1 (54. Forst po 2 x ŽK). HR: Rada - Novotný, Haník. Diváků: 95.