Domácí byli od začátku aktivnější a dočkali se v 18. minutě, kdy Mužíkův rohový kop nasměroval hlavou z osmi metrů Bauer k levé Pávkově tyči – 1:0. Hosté zahrozili v 21. minutě, ale Valíčkův pokus z 22 metrů Švihořík kryl. Na druhé straně se pěkně uvolnil domažlický Černý, ale zpoza šestnáctky zleva nasměroval míč jen těsně vedle bližší vltavínské tyče. Ve 33. minutě našel domácí Černý nabíhajícího Mužíka, ten se dral na soupeřovu branku, ale jeho střelu stačil výborným zákrokem Pávek vytlačit na roh. Šest minut před obrátkou odcentroval přízemní míč zprava Mužík, u bližší tyče míč tečoval Bauer tak, že skončil kousek vedle branky. Ve 41. minutě zatáhl míč z poloviny hřiště domácí Ruml, uplatnil svou rychlost a zbavil se dotírajícího Šípka, přesným centrem našel u zadní tyče střídajícího Bezdičku, který míč bez problémů usměrnil do odkryté branky – 2:0.

Po vyrovnaném úvodu druhé půle se sice hosté ujali aktivity, ale domácí je do žádného většího tlaku nepouštěli a sami se aktivně snažili o rychlé protiútoky. Nejprve po Bezdičkově přihrávce stačil brankář Pávek sebrat míč těsně před nabíhajícím Chocholouškem a poté se domácí ubránili po dvou dlouhých autových vhazováních Martina Uvíry, zkušeného matadora, který okusil naši první a druhou ligu i nejvyšší soutěž v Polsku. Hosté svoji aktivitu zúročili v 70. minutě, kdy rozehrál zleva rohový kop Šípek, Mráz prohrál hlavičkový souboj s Tichým, který míč prodloužil na Vokouna, jehož neuhlídal Chocholoušek a ten hlavou trkl míč do sítě – 2:1.

Poté létaly centry do obou šestnáctek, ale bez patřičného efektu, protože obrany měly nad ofenzívou navrch. Když se hosté ubránili po závaru před brankou, přišla 81. minuta, kdy Průcha poslal dopředu našlápnutého Hejdu, ten se dostal až do šestnáctky, ale vybíhajícího Pávka, který se mu vrhl do střely, nepřekonal. Byl z toho však Mužíkův rohový kop, na který si naskočil Hrubý, ale ze 7 metrů míčem jen pohladil břevno Pávkovy branky. Hosté se snažili o vyrovnání, ale slabý Abenův volej po Šípkově akci zneškodnil Švihořík. Poslední šanci zápasu měli domácí, když Hejda pádil s míčem ze strany do rozhozené soupeřovy obrany, ale akci zakončil zbrkle střelou ze 14 metrů vedle pravé Pávkovy šibenice. (vok)

Jiskra Domažlice A - FK Loko Vltavín 2:1 (2:0)

Branky: 18. Bauer, 42. Bezdička - 70. Vokoun.

Jiskra Domažlice: Švihořík - Hrubý, Mráz, Bauer, Chocholoušek - Braun (62. Brožík) - Ruml (77. Hejda), Mužík, Boček (69. Průcha), Špírek (31. Bezdička) - Černý (88. Blažek). Trenér: Radek Kronďák.

FK Loko Vltavín: Pávek - Pozníček, Tichý (83. Maione), Vokoun, Podzimek - Šípek, Valíček (63. Macháček), Abena, Macháč (46. Pejša) - Mashike, Uvíra. Trenér: Martin Frýdek.

Rozhodčí: Šedivka - Dujsík, Čechlovský. ŽK: 4:3 (Hrubý, Bauer, Mužík, Boček - Valíček, Abena, Macháček. Diváků: 300.