Domažlice – Loko Vltavín 4:3 (2:1)
Jiskra vstoupila do zápasu aktivně. Už po třech minutách šla do vedení, když Mužík rozehrál roh nakrátko, orazil si s Beránkem a centrem našel před malým vápnem Černého, který hlavou lízl míč – 1:0. Na druhé straně se brzy po rozehrání vyznamenal domácí gólman Švihořík, když nohama vyrazil tutovku Abeny. Domácí poté zahrozili znovu po Mužíkem rozehraném rohovém kopu, kdy si na bližší tyč seběhl Braun a povedenou hlavičkou vystrašil obránce, který musel u tyče vyhlavičkovat balon do bezpečí. Do další šance Domažlic poslal Beránek autovým vhazováním Černého, který pronikl až před branku, kde hledal přihrávkou Roubala, tomu však střelu zblokovali obránci Vltavínu. Ale i hosté byli nebezpeční, povedenou střelu Macháče ještě Švihořík robinsonádou vyrazil, ale v 19. minutě byl přece jen překonán. Vyrovnávacímu gólu předcházel dlouhý aut Uvíry, který Komárek přizvedl hlavou a Prokeš využil nedůrazné defenzivy Jiskry – 1:1.

Po půlhodině hry se opět vyznamenal domažlický brankář, když po rychlém výpadu hostů likvidoval povedenou střelu Macháče. V závěru poločasu domácí znovu zahrozili ze standardek. Při prvním rohovém kopu Mužíka ještě hosty zachránil gólman Pávek, který chytil tutovku Hrdličky. Další standardku Jiskry rozehrál Končal, na jeho centr si naběhl stoper Bauer, přeskočil obránce a nekompromisní hlavičkou z osmi metrů nedal Pávkovi šanci – 2:1.

Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté, ale Macháč naštěstí pro domácí ve vyložené šanci z jedenácti metrů přestřelil branku. Jiskra udeřila v 51. minutě, kdy hostující Uvíra fauloval Černého, trestný kop poslal Končal před branku, kde do skrumáže vletěl Bauer a tečoval míč za záda bezmocného Pávka – 3:1. I za toho stavu pokračoval festival šancí. Pražané nic nevzdali a v 57. minutě se dočkali snížení. Gólu opět předcházel dlouhý Uvírův aut, který u pravé tyče nedokázal Braun odkopnout, k míči se dostal kapitán ´lokády´ Komárek, v pádu stačil přihrát Prokešovi, který míč dorazil do sítě – 3:2.

Drama pokračovalo. V 63. minutě zahrával Mužík rohový kop a Braunova hlavička skončila těsně vedle tyče Pávkovy svatyně. V 70. minutě Černý uvolnil Končala, ten však střelu prováhal. Poté Jiskra na chvíli vypadla z tempa a hosté toho využili k vyrovnání. Běžela 75. minuta, když Uvíra dlouhým nákopem z hloubi vlastního pole našel Komárka, ten hlavou přizvedl pro Šípka, který se obtočil okolo Beránka a skákavou střelou z 21. metrů k tyči ´načapal´ Švihoříka – 3:3. Rozhodnutí padlo v posledních deseti minutách hry. Nejprve mohl skórovat ex-sparťan v dresu Vltavínu Abena, ale před vybíhajícím Švihoříkem z osmi metrů pálil nad branku. Nedáš dostaneš platilo i tentokrát. V 83. minutě vybojoval Muík rohový kop, Chocholoušek jeho centr na rohu malého vápna přizvedl a nabíhající Roubal zblízka rozhodl – 4:3. ⋌(poj, vok)

Ohlasy po utkání

Hrající asistent Pavel Fořt, Jiskra Domažlice: „Přijel silný a kvalitní soupeř, první mužstvo tabulky. Zápas jsme ale zvládli. Rozhodly ho z obou stran standardní situace. My jsme se na jejich dlouhé auty připravovali, bohužel jsme z nich dvakrát inkasovali. My jsme ale také silní ve standradkách a vstřelili jsme z nich čtyři góly. Hra nebyla úplně ideální, ale trochu jsme ji museli přizpůsobit soupeři, který je silný na balonu, takže jsme museli být bojovnějí. Musím poděkovat klukům z Viktorie, kteří to dnes zvládli parádně, gólman zachytal a všem klukům chci poděkovat za bojovnost." ⋌(poj)

Jiskra Domažlice A: Švihořík – Řezník (78. Fořt), Chocholoušek, Bauer, Beránek – Braun – Roubal, Mužík, Hrdlička (90. Javorský), Končal – Černý. Trenér: Jiří Skála.
Loko Vltavín: Pávek – Láncz, Komárek (87. Hodas), Uvíra, Podzimek – Šípek, Macháček, Abena, Pozníček – Prokeš, Macháč (88. Dvořák). Trenér: Radek Kronďák.
Branky: 4. Černý, 45. a 52. Bauer, 83. Roubal – 19. a 57. Prokeš, 76. Šípek. HR: Rejžek – Němec, Kouba. ŽK: 2:2 (Mužík, Končal – Láncz, Komárek. Diváků: 260.