Bolevec - Domažlice B 3:0
„Pro oko diváka to byl výborný zápas. My jsme měli v prvním dějství trošku štěstí, že soupeř nemířil přesněji, když nastřelil tyč i břevno. Naopak poté jsme dokázali během pěti minut vstřelit tři branky a to si myslím, že rozhodlo. Jinak to byl fotbal se vším všudy, který snesl nejpřísnější měřítka krajského fotbalu," okomentoval důležité vítězství vedoucí boleveckého mužstva Jan Thomayer.
Poločas: 3:0. Branky: 36. a 40. Šnaider, 39. Humpál. Rozhodčí: Mazanec. ŽK: 3:3. Diváci: 60.
Bolevec: Körner – Humpál, Fryček (70. Greif), Bublík, Ficu (87. Šlehofer), Sušánka, Hibler, Šanoba, Šnaider (90. Nykles), Pelnář, Zítek (82. Fictum). Trenéři: Jaroslav Klečka a Pavel Vítovec.
Domažlice B: Bratanič – Šimůnek, Štěpán (46. Lucák), Hrubý, Kubr, Waldmann (86. Čadek), Tomáš Korelus, Buršík, Kadlec, Bláha, Hojda (46. Jakub Korelus). Trenér: Martin Steinbrücker.

H. Týn – Lhota 0:4
„Podali jsme velmi dobrý výkon a byli jsme po celý zápas výrazně lepším týmem. Nakonec jsme vstřelili čtyři branky a utkání jednoznačně dovedli do vítězného konce," zhodnotil zápas na hřišti trápícího se Horšovského Týna kouč Lhoty Jaroslav Kluska.
Poločas: 0:2. Branky: 33. a 90. Černý, 40. Michael Křížek, 59. Ritschel. Rozhodčí: Šimek. ŽK: 3:1. Diváci: 30.
Horšovský Týn: Jaroslav Novák – David Novák, Černík, Tomáš Novák, Kordule, Šindelář, Blacký, Falout, Čedík, Sobolík, Šperl. Trenér: Radek Šindelář.
Lhota: Böhm – Hrdlička, Ritschel (59. Peroutka), Strejček, Zelenka, Horník, Hucl (46. Šroubek), Černý, Nový (78. Záhrobský), Fiala, Křížek (70. Čejka). Trenér: Jaroslav Kluska.

Rapid Plzeň - Holýšov odloženo
„Těsně před zahájením utkání nás bohužel postihla průtrž mračen, terén se v mžiku stal nezpůsobilým, a tak rozhodčí musel duel odložit," řekl k nepříjemné situaci Jaromír Mysliveček, trenér plzeňského Rapidu.

Vejprnice - Rokycany B 3:0
„V úvodu utkání jsme si vytvořili pár nadějných příležitostí, bohužel jsme je neproměnili. Poté jsme nedokázali zužitkovat ani nařízený pokutový kop. Do kabin se šlo tedy za bezbrankového stavu. Začátek druhé půle nám ale opět vyšel a tentokrát jsme svoji převahu dokázali dvakrát zužitkovat. Následně jsme se soustředili na defenzivu a z brejku přidali v závěru třetí gól," řekl k důležitému vítězství nad Rokycany vejprnický trenér Jiří Šámal.
Poločas: 0:0. Branky: 47. Milota, 50. Mašek, 85. Kuhajda. Rozhodčí: Kříž. ŽK: 0:3. Diváci: 50.
Vejprnice: Dufek – Puhlovský, Heindl, Rada, Hora, Černý (86. Bárta), Mašek, Löwy (66. Kuhajda), Ufrémund (80. Růžička), Paul (86. Svoboda), Milota. Trenér: Jiří Šámal.
Rokycany B: Wohlmuth – Trnka, Brož, Havlíček (75. Křikava), Škarda, Vaščák, Blecha, Jedlička, Šafář, Kroc, Pfeifer (80. Sefzig). Trenér: Peter Horváth.

Chotíkov – Mýto 1:0
„Vyhráli jsme, ale fotbal tentokrát hodnotit moc nejde. Utkání se po některých verdiktech zvrhlo tak, že z něj nakonec neměl nikdo radost," krátce shrnul vyhrocený duel domácí lodivod Jaroslav Urbánek.
Poločas: 1:0. Branky: 35. Martin Šlajs. Rozhodčí: Volf. ŽK: 7:2. ČK: 69. Martin Šlajs (CH), 85. David Míka (CH). Diváci: 30.
Chotíkov: Krásl – Kluska, Fikar, Černý, Levý, Lopata (58. Rozboud), Vojáček (66. Vacek), Martin Míka, David Míka, Martin Prais (84. Hruška), Michal Prais (24. Martin Šlajs). Trenér: Jaroslav Urbánek.
Mýto: Špicl – Veverka, Zikmund, Fišer, Světlík, Kotnauer, Bejček, Kříž, Švejda, Hereit, Buchar (74. Chmelík). Trenér: Ivan Kovács.

Svéradice – Přeštice 2:4
„Ve Svéradicích se nikomu nehraje dobře. Jejich styl je založený na jednom hráči s nečitelnou hrou. I proto jsme moc rádi, že jsme tohle těžké utkání zvládli a získali tři body," řekl o vítězství na hřišti nováčka hrající kormidelník Přeštic Václav Uzlík.
Poločas: 0:2. Branky: 48. Kába, 70. Beránek – 19. a 32. Bešta, 68. Lecjaks, 81. Vacík z penalty. Rozhodčí: Hodek. ŽK: 2:4. ČK: 80. Martin Škyrta (S). Diváci: 100.
Svéradice: Karel Soukup – Sova, Škyrta, Beránek, Jiřinec, Heřman, Krejčík (74. Daniel Klas), Makovec, Petřík, Brůha, Kába (83. Lávička). Trenér: Miroslav Rambousek.
Přeštice: Růžička – Blahoudek, Krušina, Lecjaks, Bouc, Turek, Ornet, Vacík, Bešta (89. Sýkora), Klokan (65. Baranec). Trenér: Václav Uzlík.

Luby – Rozvadov 1:1
„Fotbalisté Rozvadova byli určitě nejlepším týmem, který se u nás v letošním ročníku představil, a proto jsme velmi rádi, že jsme získali cenný bod. V prvním poločase nás soupeř jasně přehrával, ve druhém dějství jsme hru trochu vyrovnali a po standardní situaci hlavou skórovali. V penaltové loterii pak byli úspěšnější hostující hráči," zhodnotil remízovou partii spokojený Vladislav Smolík, hlavní trenér Lubů.
PK: 4:5. Poločas: 0:1. Branky: 55. Pivoňka – 4. Luboš Viterna. Rozhodčí: Šlajs. ŽK: 3:1. Diváci: 160.
Luby: Kalaš – Křížek, Voráč, Koželuh, Vejskal, Sysel (71. Havlovic), Čipera, Švátora, Sýkora, Aleš Čížek (87. Švec), Pivoňka. Trenér: Vladislav Smolík.
Rozvadov: Makrlík – Skopový, Bronec, Kořínek, Kaše, Lukáš Čížek, Luboš Viterna, Kabourek, Žemlička, Šácha, Jan Viterna. Trenér: Martin Bronec.

Sušice – Zruč 6:0
„Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře, po pětadvaceti minutách jsme vedli o tři góly. Ve druhé půli tempo hry trochu opadlo, i přesto jsme dokázali přidat další přesné zásahy. Hra týmu se mi po většinu zápasu líbila. Až na posledních dvacet minut jsme hráli opravdu pohledný fotbal," shrnul jednoznačnou výhru lídra tabulky kouč Jan Staněk.
Poločas: 4:0. Branky: 13. z penalty, 24. a 45. Vrhel, 10. a 62. Varga, 90. Fuchs. Rozhodčí: Scharf. ŽK: 1:1. Diváci: 120.
Sušice: Gill – Skrbek, Melka, Fuchs, Kysilka (68. Bachroň), Skuhra (78. Hrubec), Skála, Varga, Vrhel, Hubáček (66. Čanecký), Matějka. Trenér: Jan Staněk.
Zruč: Hodan – Ondřej Král, David Král, Korelus, Pechman, Polák (73. Kazda), Karpíšek, Hucl, Lauko, Křen, Mašek (46. Kepka). Trenér: Ondřej Král.

16. Černice⋌ 27  4 3 3 17 37:61 21

 I. A třída – výsledky 27. kola: Černice – Košutka 1:3 (Nádraský – Straka 2, Primas), Žihle – Stříbro 4:4 (PK 5:3, Brož, Peterka, Masopust, Otcovský – Zaoral 2, Hřebík, Florus), Kdyně – Žichovice 2:7 (Pergl, Iha – Butnaru 3, Róth 2, Benedikt, Šteier), Pačejov – Kralovice 2:2 (PK 4:5, Dytrt, Panuška – Volín 2), Nepomuk – Mochtín 2:1 (Zajíc, Viktora – Staněk), Ch. Újezd – Raková 3:5 (Černý 2, Dufka – Vrba 2, Smitka, Bartoš, Břicháček), Nýrsko – Křimice 2:1 (T. György 2 – Kovačič), Horažďovice – H. Bříza 0:3 (Chocholatý 2, Sedlecký).

14. Klenčí⋌ 23  1 2 0 20 20:80  7

I. B třída – výsledky 23. kola, sk. A: Staňkov – Bor 2:0 (Pinc, Voves), Bezdružice – Stod 2:2 (PK 5:3, L. Čada, Filip – Tlustý 2), Bělá n. R. – Částkov 2:1 (L. Černý, Landrgott – Bydžovský), Klenčí – Meclov 1:5 (Smazal – Čižikov 4, Obdržálek), Dl. Újezd – Tlumačov 2:2 (PK 6:7, Földeši, L. Gitta – Wolf 2), Koloveč – Ch. Planá 7:2 (Duchoň 2, Milota 2, Gabriel, Bozděch, Rejthar – Pelán 2), Postřekov – Chodov 3:0 (Zdráhal, Závodný, Buček).

14. Merklín⋌ 23  6 0 2 15 45:72 20

Sk. B: Losiná – Měčín 3:1 (Veleman 2, Šindelář – Němec), Chlumčany – St. Smolivec 3:1 (Voller 2, Tomášek – Strejc), Merklín – Štěnovice 2:7 (Liška, Štádler – Belan 4, Krásný 2, Dolejší), Žákava – Chanovice 1:1 (PK 5:4, Šimeček – M. Polena), Přeštice B – St. Plzenec 0:2 (Vyskočil, Brejcha), Strážov – Sp. Poříčí 0:2 (Šlajs 2), Hrádek – Dl. Ves 3:0 (Harant, Holeček, Kolář).

14. Dobřív⋌ 23  4 2 0 17 31:98 16

Sk. C: Petřín B – Kaznějov 4:O (Nemček, Škarda, Černý, Klečka), Zbiroh – Volduchy 2:2 (PK 3:4, Lukeš 2 – Straka, Rieger), Třemošná – Hrádek (nehráno), Touškov – Nýřany 5:2 (Karbusický 2, Nosek 2, Hauer – Jiránek, Šlégl), Mýto B – Plasy 4:2 (Švejda, Veselý, Chmelík, Novák – Šamberger, Pochobradský), Bukovec – Radnice 1:0 (Pitlík), Dobřív – Tlučná 1:5 (Sommer – Šafránek, Vokurka, Schejbal, Žďárský, Nachtmann).