Chotíkov – Holýšov 0:1
„Myslím si, že to byl vyrovnaný zápas. Nás dvakrát podržel brankář Řezáč a naopak jsme sami dokázali vstřelit jednu šťastnou branku po standardní situaci. Utkání to ale bylo spíše remízové," řekl k boji s Chotíkovem Petr Třeštík, vedoucí holýšovského týmu.
Poločas: 0:0. Branky: 76. Majlát. Rozhodčí: Maroušek. ŽK: 3:2. Diváci: 80.
Chotíkov: Krásl – David Míka, Martin Míka, Levý, Martin Prais, Vojáček, Fikar, Hruška, Černý, Lopata (50. Hauer), Šlajs. Trenér: Jaroslav Urbánek.
Holýšov: Řezáč – Zavadil, Staněk, Baxa, Trhlík, Černohorský, Majlát, Šobr, Valachoviš, Kraus, Lukáš (90. Myška). Trenér: Karel Míčka.

Přeštice - Domažlice B 0:0
„Druhý zápas bez gólu, což je opravdu bídná vizitka naši ofenzivy. Klukům se nedá upří snaha, ale na dobře hrající domažlickou rezervu to nestačilo," hodnotil bezbrankovou partii Pavel Bočan, vedoucí Přeštic.
PK: 4:3. Rozhodčí: Šiška. ŽK: 1:5. Diváci: 80.
Přeštice: Růžička – Blahoudek, Krušina, Lecjaks, Bouc (57. Vacík), Zdeněk, Klokan, Duchek, Turek, Ornet, Bešta. Trenér: Václav Uzlík.
Domažlice B: Straka – Kubr, Lucák, Štěpán, Šimůnek, Hojda (66. Selnar), Bláha, Kadlec, Waldmann (88. Vlček), Korelus, Vísner. Trenér: Martin Steinbrücker.

Rapid Plzeň – H. Týn 3:1
Ani další branka týnského hrajícího trenéra Radka Šindeláře nestačila na bojovný Rapid.
„S Týnem to byl těžký zápas. My jsme měli dobrý první poločas, ve kterém jsme vstřelili dva góly. Potom jsme přidali další branku a vypadalo to na klidný zápas. Hostující tým ale vzápětí snížil a po zbytek zápasu hrál velmi dobře kombinačně a pořádně nás potrápil. My jsme měli i trochu štěstí," okomentoval strhující bitvu zkušený trenér vítězného Rapidu Jaromír Mysliveček.
Poločas: 2:0. Branky: 15. Zajíček, 38. Čupalka, 50. Pavlíček – 53. Šindelář. Rozhodčí: Mazanec. ŽK: 1:3. Diváci: 60.
Rapid Plzeň: Beke – Nový, Buček, Tarhaj, Zajíček, Čupalka, Harmady, Keckstein (61. Morávek), Pavíček, Poláček, Davídek (69. Jiří Šindelář). Trenér: Jaromír Mysliveček.
Horšovský Týn: Jaroslav Novák – David Novák, Černík, Kordule, Radek Šindelář, Blacký, Falout, Tomáš Novák, Rubáš (74. Šperl), Foist (58. Häusler), Sobolík. Trenér: Radek Šindelář.

Vejprnice – Zruč 0:1
Druhý tým loňského ročníku z Vejprnic prohrál již šesté utkání v řadě, když tentokrát nestačil na poslední Zruč.
„Odvezli jsme si z Vejprnic důležité tři body a trošku jsme se dotáhli na nejbližší soupeře nad námi. Bylo to spíše bojovné utkání, domácí měli pář nebezpečných střel, my jsme zase nastřelili tyč. Nakonec jsme ale také jednou skórovali a to nám zajistilo vítězství," shrnul nejhubenější výhru hrající kouč Zruče Ondřej Král.
Poločas: 0:0. Branky: 54. Karpíšek. Rozhodčí: Hodek. ŽK: 0:2. Diváci: 100.
Vejprnice: Kovařík – Puhlovský, Heindl (80. Kuhajda), Havránek, Jakub Mašek, Rada, Milota (70. Ufrémund), Černý, Löwy (66. Svoboda), Hora, Paul. Trenér: Jiří Šámal.
Zruč: Klik – Ondřej Král, David Král, Korelus, Pechman, Polák, Karpíšek (82. Kazda), Hucl, Křen, Ondřej Mašek (88. Jelínek), Lauko. Trenér: Ondřej Král.

Bolevec – Mýto 2:1
„Za začátku jsme měli více ze hry a v úvodu druhého poločasu jsme dokázali dvakrát skórovat. Hosté se ale nevzdali a zatlačili nás. Pro nás bylo velké štěstí, že neproměnili penaltu. Korigovat se jim podařilo až v poslední minutě utkání," shrnul vyrovnaný boj vedoucí výběru Bolevce Jan Thomayer.
Poločas: 0:0. Branky: 52. Zítek, 58. Pelnář z penalty – 90. Tyc. Rozhodčí: Janda. ŽK: 3:2. Diváci: 75.
Bolevec: Kalčík – Humpál, Fryček, Bublík, Šlehofer (60. Ficu), Sušánka, Greif, Šanoba, Šnaider, Pelnář, Zítek. Trenér: Jaroslav Klečka a Pavel Vítovec.
Mýto: Špicl – Veverka, Zikmund, Tyc, Světlík, Bejček, Fišer, Vonášek (60. Brož), Kříž (79. Chmelík), Kotnauer (73. Pěnkava), Hereit. Trenér: Ivan Kovács.

Svéradice - Rozvadov 0:0
„Zasloužená remíza. Moc šancí k vidění nebylo, my jsme měli jednu velkou, soupeř z Rozvadova dvě," krátce okomentoval bezbrankovou remízu domácí trenér Miroslav Rambousek.
PK: 4:3. Rozhodčí: Bogdan. ŽK: 2:3. Diváci: 120.
Svéradice: Karel Soukup – Sova, Škyrta, Jiřinec (82. Martin Klas), Beránek, Krejčík (76. Chaloupka), Heřman, Makovec, Petřík, Brůha, Kába. Trenér: Miroslav Rambousek.
Rozvadov: Makrlík – Skopový, Bronec, Jan Viterna, Luboš Viterna, Kořínek, Čížek, Hutta, Hána, Šácha, Beneš. Trenér: Martin Bronec.
Luby – Rokycany B 2:0
„Podle našich předpokladů byli rokycanští fotbalisté, posílení o tři hráče z áčka, fotbalovější a techničtější. My jsme ale vstřelili dvě branky a to rozhodlo. Jednu v prvním poločase z penalty, druhou v závěru z rychlého protiútoku. Za body jsme nesmírně rádi," zhodnotil vydřené vítězství proti kvalitnímu soupeři spokojený Vladislav Smolík, kouč nováčka z Lubů.
Poločas: . Branky: 25. Pivoňka z penalty, 88. Nešpor. Rozhodčí: Štökl. ŽK: 2:3. Diváci: 70.
Luby: Kalaš – Sysel, Koželuh, Vejskal, Nešpor (90. Voráček), Čipera, Švátora (81. Křížek), Sýkora, Čížek (90. Sydorenko), Pivoňka, Švec. Trenér: Vladislav Smolík.
Rokycany B: Wohlmuth – Trnka, Šafář, Král (81. Sefzig), Křikava (46. Havlíček), Tobrman, Blecha, Jedlička, Abrt, Černý, Pfeifer (46. Brož). Trenér: Peter Horváth.

Sušice – Lhota 4:1
Největší favorit na celkové prvenství letošního ročníku krajské elity ze Sušice porazil i díky dvěma brankám kanonýra Miroslava Vrhela Lhotu, a využil tak zaváhání největších konkurentů – Přeštic a pohraničního Rozvadova. Exdivizní tým trenéra Jana Staňka tak vede tabulku nejprestižnější krajské soutěže o tři body.
Poločas: 2:1. Branky: 24. a 53. Vrhel, 38. Skála, 68. Skrbek – 23. Strejček. Rozhodčí: Pálek. ŽK: 1:2. Diváci: 150.
Sušice: Gill – Skrbek, Kalný (17. Matějka), Melka, Fuchs (86. Bachroň), Kysilka, Skuhra, Skála (87. Hrubec), Varga (83. Klíma), Vrhel, Hubáček (78. Čanecký). Trenér: Jan Staněk.
Lhota: Böhm – Hrdlička (81. Čejka), Strejček, Zelenka, Peroutka (59. Záhrobský), Hucl (53. Ritschel), Černý, Nový, Šroubek, Fiala, Křížek (76. Horník). Trenér: Jaroslav Kluska.

16. Černice⋌ 25  4 3 3 15 35:55 21

 I. A třída – výsledky 25. kola: Černice – Chodský Újezd 2:2 (PK 6:5, Stoilov, Kozák – Trejbal, M. Slowik), Nýrsko – Stříbro 0:0 (PK 7:6), Pačejov – Žichovice 0:3 (Butnaru, Šteier, Špírek), Nepomuk – Křimice 2:0 (Švec, Vosyka), Mochtín – Kralovice 1:1 (PK 3:0, Dolejš – Lavička), Kdyně – Košutka 1:4 (Koutník – Kovařík, Forejt, Straka, Blažejovský), Horažďovice – Raková 3:1 (Šafanda, Boček, Vrzal – Bartoš), Horní Bříza – Žihle 2:0 (Macháček, Zavadil).

14. Klenčí⋌ 21  1 2 0 18 17:71  7

I. B třída – výsledky 21. kola, sk. A: Dl. Újezd – Částkov 4:2 (L. Gitta 3, Houda – Herout, Bydžovský), Bezdružice – Chodov 3:2 (Korynta 2, Sládek – Kobes, Pfeifer), Bělá – Meclov 2:1 (Landrgott, Šinál – Paluch), Koloveč – Klenčí 4:2 (Gabriel, F. Šlajs, Bozděch, T. Šlajs – Mifek, Psutka), Postřekov – Ch. Planá 1:5 (Václavovic – Chval 2, Vyskočil, Ovčačík, Pelán), Staňkov – Tlumačov 1:3 (Dolejš – Copák 2, Bláha), Stod – Bor 3:0 (Tlustý 3).

14. Losiná⋌ 21  4 1 3 13 30:57 17

Sk. B: Chlumčany – Losiná 3:1 (Milota, Tomášek, Kraus – Veleman), Merklín – St. Plzenec 0:6 (Vyskočil 2, Brejcha, Drohobeckyj, Havlíček, Pata), Žákava – St. Smolivec 2:1 (Volf 2, Procházka), Dl. Ves – Sp. Poříčí 2:1 (Valvoda, Krůs – Šefl), Přeštice B – Měčín 2:0 (Urban, Brada), Strážov – Štěnovice 1:1 (PK 3:4, Presl – Belan), Hrádek – Chanovice 2:1 (J. Brabec, M. Brabec – Skuhravý).

14. Dobřív⋌ 21  4 2 0 15 30:85 16

Sk. C: Třemošná – Zbiroh 3:1 (J. Dobrý 3 – Brož), M. Touškov – Radnice 2:1 (Momotov, Nosek – Cozl), Petřín B – Volduchy 2:1 (Nemček, Peterka – J. Černý), Mýto B – Kaznějov 1:1 (PK 10:9, Šobáň – Kopač), Bukovec – Hrádek 7:0 (Chvojka 2, Valenta 2, Žemlička 2, Pitlík), Dobřív – Plasy 4:3 (Šťastný 2, Hlavička, vlastní – Országh, Ryšica, Pochobradský), Nýřany – Tlučná 1:2 (Jiránek – Tyll, Šafránek).