Meclov A – Stod 4:2 (2:1)

Doprovodit Klenčí do okresního přeboru nechce nikdo a tak se od začátku hrálo nahoru dolů. Domácí šli do vedení po jedenácti minutách, když se jim povedl rychlý výpad a Paluch po centru Pačesného skóroval – 1:0. Vzápětí měl další loženku Mareš, ale náskok Meclova nezvýšil. Stodští v sestavě s holýšovským triem Tlustý, Vítek a Zelený mohli odpovědět už o dvě minuty později, když domácí obrana nechala v malém vápně bez dozoru Tlustého, jenže ten z voleje trefil pouze vzdálenější tyč.

Lépe kombinující hosté začali mít navrch. Po necelé půlhodině hry se dočkali zaslouženého vyrovnání, když se po trestném kopu prosadil Tlustý – 1:1. Naštěstí sobotní zápas náramně sedl Paluchovi. Ten měl v dalších minutách několik velmi dobrých šancí, nastřelil tyč a pak mu sebral gól jeden z obránců, který vykopával z brány. V samém závěru první půle se ale Paluch opět prosadil, když po akci domácích po straně a přihrávce od J. Vogeltanze obstřelil stodského brankáře – 2:1.

Když se obě mužstva vrátila z kabin, meclovský hrdina dne svůj výkon korunoval třetím gólem. Ten padl v 50. minutě po rohovém kopu – 3:1. O dvacet minut později bylo v táboře domácích fanoušků ještě veseleji. Mareš pronikl ze strany až před branku a míč po jeho střele z úhlu dorazil do branky Beňušík.

Za stavu 4:1 nikdo nepředpokládal, že by ze zápasu ještě mohlo být drama. Ale bylo. O pouhé dvě minuty později totiž hosté snížili na 4:2 a domácí postihl tradiční meclovský syndrom. Znervózněli a sami si komplikovali hru. Hosté tlačili, v závěru zápasu nastřelili spojnici Dolejšovy svatyně, víc ale z šancí nevytěžili.