Vítěznou sérii Kolovče ukončil Částkov

Maršovy Chody – Ve 22. kole I. B třídy přivítal za úmorného vedra Hraničář Částkov fotbalisty Slavoje Koloveč. Ti nenavázali na bodové zisky z předešlých čtyř zápasů, když „prospali" první poločas a až v posledních patnácti minutách zkorigovali výsledek na přijatelných 2:4.

27.5.2016

Hrající prezident Slavoje Koloveč Miloš Duchoň v souboji s prezidentem Spartaku Klenčí, brankářem Janem Sokolem. Foto: Deník/ Václav Tauer

Částkov – Koloveč A 4:2 (3:0)
Hned v úvodu hostující Milota vyzkoušel pozornost stejně ostříleného Landrgotta v brance domácích. Ten jeho střelu zneškodnil. Potom si dvakrát podobně počínali domácí Mihál a Pták a David Štípek ve slibné pozici uklouzl. Krátce poté ale matador Hraničáře Martin Krýsl po centru z křídla hlavou otevřel skóre – 1:0.

Další náznaky šancí Částkova skončily nezdarem. Hosté z Domažlicka zaostávali ve všech směrech, naopak domácí borci hráli jako z partesu. Devět minut před půlí po akci Jedličky zvýšil na rozdíl dvou branek Petr Hrabovský. Špirk sice pohrozil střelou na druhé straně, ale Landrgott ji zneškodnil. Pět minut po druhé trefě zvýšil na 3:0 s pomocí teče Jedlička.

Kolovečtí mohli ve druhé půli snížit Bozděchem, ale ten ´homerunem´ přestřelil i ochrannou síť za domácí brankou. Na druhé straně dostal ideální přihrávku od Krýsla Bydžovský a zvýšil na 4:0. Hosté byli na ručník. Jenže Hraničář s vědomím náskoku polevil a hosté zabojvali. První gól vsítil po centru hrající prezident Slavoje Duchoň – 4:1.

Poté zahodil šanci F. Šlajs a to samé po něm předvedl i autor první branky hostů. Šest minut před koncem vsítil druhou branku Kolovče po dorážce střídající Lucák. Stejný borec a po něm ještě Mastný mohli zápas zdramatizovat, ale měli smůlu. Dvě minuty nastavení rozhodčího Orlíka už na výhře domácích změnu nepřinesly.

„Výborný výkon našeho týmu proti kvalitnímu soupeři. Byli jsme produktivnější v šancích, které jsme využili," zhodnotil krátce a výstižně výhru svého týmu vedoucí Hraničáře Roman Dvořák.

Hraničář Částkov: Landrgott – Svoboda, Pták, Štípek, Bydžovský, Hrabovský, Mihál (81. Špelina), Krýsl, Pernglan, Herout (90. Pavlíček), Jedlička.(85. Lebeda). Vedoucí: Roman Dvořák.
Slavoj Koloveč: Schweigl – Milota, F. Šlajs, T. Šlajs, Duchoň, Mastný, Tomášek, Bozděch (46. Sušický), Špirk (64. Lucák), Denk (46. Záhrobský), Gabriel. Trenér: Miroslav Bláha.
Branky: 21. Krýsl, 36. P. Hrabovský, 41. Jedlička, 58. Bydžovský – 75. Duchoň, 84. Lucák. HR: Orlík. ŽK: 1:1. Diváci: 100. (syk)

27.5.2016

SERVIS

Obchod - Obchod Vedoucí prodejny, provozu 21 000 Kč Vedoucí pracovních týmů v prodejnách Zástupce/zástupkyně vedoucí/ho prodejny maso-uzeniny. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 21000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Nabízíme: smlouva na hlavní pracovní poměr s tříměsíční zkušení dobou (smlouva na dobu neurčitou), dlouhodobá perspektiva v prosperující společnosti, možnost profesního růstu, možnost seberealizace, přátelský kolektiv, vstupní zaškolení, nevyučené v oboru zaučíme, stravenky, bonusy, nástup možný ihned, Požadujeme: min. vzdělání: vyučen/a, zdravotní průkaz pro práci v potravinářství, samostatnost, spolehlivost, flexibilita, zkušenosti s vedením kolektivu výhodou, příjemné vystupování, manuální zručnost, Náplň práce: vedení kolektivu prodejny, vedení administrativy prodejny, objednávání zboží, odpovědnost za chod prodejny, příprava zboží k prodeji, prodej a nabídka zboží, obsluha zákazníků, spolupráce s vedením firmy, Nutný telefonický nebo e-mailový kontakt.. Pracoviště: Zeman maso-uzeniny, a.s. - horšovský týn, Vrchlického, č.p. 294, 346 01 Horšovský Týn. Informace: Václav Hodný, +420 730 185 563. Výroba - Výroba Montážní dělník 18 000 Kč Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: kreativní činnost, nejedná se o pásovou výrobu. Pracoviště: Michel blumen s.r.o. - provozovna, Prokopa Velikého, č.p. 572, 344 01 Domažlice 1. Informace: Lucie Konopíková, +420 379 724 251,605 294 737. Administrativa - Administrativa Úředník ve skladu 18 000 Kč Úředníci ve skladech Skladník/skladnice. Požadované vzdělání: úsv. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 24000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Velkoobchod se spotřebním materiálem pro kancelářskou techniku. Stabilní firma, která je na trhu od roku 1991., Požadavky: znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B., Na předem domluvenou schůzku je třeba vzít s sebou strukturovaný životopis, nebo je možnost zaslat na uvedený e-mail.. Pracoviště: Kante zk s.r.o., 345 02 Kout na Šumavě. Informace: Zdeněk Kaliánko, +420 379 775 322. Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 15 000 Kč Prodavači potravinářského zboží prodavač/ka. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Vyučení v oboru nebo praxe, pro cizince komunikace v češtině nutná., Nabízíme: zaměstnanecké pečivo, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění., Osobní kontakt v sídle společnosti, telefonický (pracovní dny do 14 hod.) nebo e-mailový kontakt.. Pracoviště: Pekárny a cukrárny klatovy, a.s. od kaufland domažlice, Pivovarská, č.p. 700, 344 01 Domažlice 1. Informace: Vladimír Obr, +420 376 344 257.

Atleti zakončí venkovní sezonu na mítinku Hvězdné házení na Chodsku

SLOWPITCHOVÝ TÝM WOLFS DOMAŽLICE v Trnavě: (nahoře zleva) Jiří Malý, Pavel Zelenka, Josef Štefek, Jana Staviarská, Miloš Popelka, (dole zleva) Petr Kolář, Michal Malý, Barbora Hubená, Iveta Wimmerová, Lucie Matějovičová a Amálie Horčičková.

Wolfs vyválčili v Trnavě osmé místo

Plzeň byla lepší, ale se Spartou bere jen bod

Plzeň - Vyhrocený, vyhecovaný od začátku do konce byl páteční zápas mezi hokejovou Škodovkou a Spartou v Plzni.

Hvězdné házení ovládly největší hvězdy

Domažlice - Městský stadion Střelnice byl dějištěm atletického mítinku Hvězdné házení na Chodsku. Roli hlavní hvězdy jedenáctého ročníku naplno splnil koulař Tomáš Staněk, který překonal rekord mítinku.

Domažlice - Přijel se podívat i vítěz prvního ročníku z roku 1959 Emanuel Böhm.

Viktoria udolala Opavu gólem z penalty

Plzeň – Fotbalisté Viktorie Plzeň porazili doma nováčka z Opavy 1:0 a vrátili se do čela tabulky, Jediný gól zápasu vstřelil v 87. minutě Patrik Hrošovský z pokutového kopu.