Petřín – M. Roudné 6:2
Hosté v první půli zcela dominovali. Petřínští mohli děkovat pouze brankáři Pflegerovi, že neinkasovali více branek. Po prostřídání čtyř hráčů se ale domácí mužstvo vzepjalo k nevídanému obratu. Nejprve ještě obrana Petřína odrazila šanci soupeře až na brankové čáře. Poté ovšem již začali domácí gólově úřadovat a důstojně se rozloučili s divizní soutěží.
Poločas: 0:2. Branky: 63. a 76. Papáček, 81. a 88. Bednář, 69. z PK Zoubek, 87. Šulc – 17. a 36. Jasanský. Rozhodčí: Nehasil. ŽK: 1:0. Diváci: 150.
Petřín: Pfleger – Vohrna (46. Světlík), Zoubek, Fillinger, Bendl (46. Šulc) – Chocholatý (46. Peterka), Papáček, Lisý, Škarda (46. Štych), Bednář – Hartl (80. J. Vodrážka). Trenér: Radek Vodrážka.

Rokycany – Sedlčany 1:2
Pohledné utkání, v němž nebylo nouze o gólové příležitosti, vyznělo nakonec lépe pro hostující Sedlčany, které se po vítězství posunuly v tabulce před svého protivníka.
Poločas: 0:0. Branky: 48. z PK Král – 51. Haas, 79. Bartůšek. Rozhodčí: Hányš. ŽK: 2:3. Diváci: 100.
Rokycany: Wohlmuth – Klír (24. Vaščák), Grambal, Procházka, L. Aubrecht – Skopový (69. Cibula), Černý (71. Spěváček), Hereit, P. Aubrecht (85. Škarda) – Král – Jindřich. Trenér: Pavel Aubrecht.

Klatovy – Aritma 2:2
Závěrečná rozlučka trenéra Milana Dejmka přinesla jen bod zisku. Klatovští byli po většinu utkání lepším týmem, ale Aritma dokázala vytěžit z minima maximum, když se Müller blýskl dvěma parádními trefami. Odcházejícího kouče Klatov nahradí od nové sezony Milan Lepeška.
PK: 2:3. Poločas: 1:1. Branky: 6. Janda z PK, 59. Mészáros – 41. a 88. Müller. Rozhodčí: Melničuk. ŽK: 1:4. Diváci: 152.
Klatovy: Rojík – Rybák, Žáček, Janda, Chirinciuc – Krásný (61. Kadlec), Mészáros, Kotrba (84. Matějka), Vojtko (53. Lukeš), Cibulka – Říšský. Trenér: Milan Dejmek.

Milevsko – Senco 4:1
Fotbalisté Doubravky nepředvedli, především ve druhé půli, na hřišti Milevska vůbec špatný výkon, i přesto ovšem odjeli s prázdnou. Senco i tak uhájilo konečnou pátou pozici v tabulce.
Poločas: 2:1. Branky: 32. a 57. Suchan, 20. Dvořák, 85. Kosobud z PK – 26. Vyleta z PK. Rozhodčí: Dujsík. ŽK: 1:2. Diváci: 80.
Doubravka: Bouzek (77. Schimmer) – Kuťák (74. Kolář), Knakal, Novák (74. Vlk), Sýs – Brabec, Krejčí, Morávek, Navrátil (63. Trojanec) – Ungr (45. Künstner), Vyleta. Trenér: Aleš Jindra.

16. Třeboň⋌ 30  3 2 4 21 20:62 17

Předehráno: Třeboň – Čížová 2:5 (0:3), J. Hradec – Motorlet 2:5 (1:2). Ostatní výsledky: K. Vary – Č. Krumlov 2:4 (1:2, 8. Királyi, 89. Geňo – 14. Svoboda, 43. Peršán, 66. Svoboda, 70. Carda), Hořovicko – N. Strašecí 6:1 (2:0, 55. a 78. Zítek, 19. Hájek, 40. Vaníček, 60. Mojdl, 90. Rampa).