Domažlice – Žižkov 0:1 (0:1)
Hrálo se za stálého deště a po úvodním oťukávání se nejdříve osmělili domácí, ale Hrdličkův centr stačili hosté srazit na roh. V 19. minutě nahrál Černý vlevo Hrdličkovi a jeho technickou střelou Soukupa s námahou vyrážel. Domácí byli první dvacetiminutovku aktivnější, ale poté se žezla zápasu chopili hosté.

Ve 24. minutě fauloval domácí kapitán Mužík Podrazkého a obdržel přísnou žlutou kartu. K trestnému kopu se postavil sám poškozený, rozehrál na Volka, který našel centrem na bližší tyči Klána, jehož hlavičku musel Šiman vyrážet.

Ve 27. minutě odpískal rozhodčí faul Bauera na Klána na pravé straně. K míči se postavil Podrazký, poslal míč do vápna, kde Petrášek v pádu poslal míč za Šimana. Rozhodčí Martínek sice branku neuznal, ale ukázal na penaltu, ze které se Volek nemýlil – 0:1. Tato situace byla hodně diskutabilní.

Ve 29. minutě střílel Hurka z patnácti metrů kousek nad břevno. Ve 39. minutě po Podrazkého centru dal hostující Petrášek gól, ale pro útočný faul mu nebyl uznán.

Druhý poločas začal šancí domácích, kdy se k odraženému míči dostal Beránek, ale nastřelil pouze protihráče. V 51. minutě vysunul Beránek Roubala, jeho střelu z jedenácti metrů z úhlu ale Soukup vyrazil. Blízko vyrovnání byla Jiskra v 73. minutě. Na Mužíkův roh si naskočil Braun, ale i jeho povedenou hlavičku výtečný brankář hostů vyrazil.

Za minutu na to zahrával roh hostující Podrazký, ale domácí gólman se při Kodrově hlavičce rovněž vyznamenal. Poslední šanci měli hosté v 79. minutě, kdy Hurka trefil ze čtyřiadvaceti metrů břevno Šimanovy svatyně.

Ani dvě minuty nastavení změnu skóre nepřinesly a tak si hosté odvezli tři body. V závěru se ´vyznamenali´ žižkovští fans, kteří pyrotechnikou poškodili tartan atletické dráhy. Incidentem, se zabývá Policie ČR.

Jiskra Domažlice: Šiman – Hrubý, Chocholoušek, Bauer, Beránek – Braun, Kyndl (75. Buršík) – Roubal (70. Špírek), Mužík, Hrdlička – Černý. Trenér: Skála.
FK Viktoria Žižkov: Soukup - Šandera, Petrášek, Kodr, Šimkovský – Podrazký, Hůrka (90. Hanuš), Pavlata (63. Křeček) -Trýzna (66. Marek), Klán (57. Dočekal), Volek(79. Svatonský). Trenér: Zdeněk Hašek.
ŽK: 3:3. Diváků: 568. (poj)